Mall vyzvednutí zboží

546
6.12.19 10:18

Mall vyzvednutí zboží

Možná blbý dotaz ale nikde na jejich stránkách jsem to nedohledala. Stačí mi k vyzvednutí číslo objednávky a může to pak vyzvednout kdokoliv? Nebo musím na vybranou prodejnu já osobně? Kamarádka mi tvrdila že to musím vyzvednout já když jsem to objednala že manželovi zásilku nedají. Je to pravda? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1788
6.12.19 10:23

@Medičkaa může to vyzvednout kdokoliv, musí vědět číslo objednávky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
6.12.19 10:29

U nezaplaceného kdokoli, u zaplaceného se předkládá OP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
6.12.19 10:39

@listento po mě nikdo nic nechtěl. Normálně jsem vyťukala číslo, vzala balík a šla. Už. si ani nepamatuji, jestli jsem něco podepisovala. Balík byl na manžela, je to asi týden zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29238
6.12.19 10:42
@Medičkaa píše:
Možná blbý dotaz ale nikde na jejich stránkách jsem to nedohledala. Stačí mi k vyzvednutí číslo objednávky a může to pak vyzvednout kdokoliv? Nebo musím na vybranou prodejnu já osobně? Kamarádka mi tvrdila že to musím vyzvednout já když jsem to objednala že manželovi zásilku nedají. Je to pravda? Díky

Stačí heslo. My máme teda vyzvedávací místo v drogerce. Tam stačí to heslo, co přijde do SMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
6.12.19 11:00

No mě přišla sms že si to mám vyzvednout a je tam jen číslo objednávky, adresa a otevírací doba toho výdejního místa a že mi zboží rezervují jen 3 dny. A zrovna když to vyšlo takhle přes víkend tak to vyzvednout osobně asi nezvládnu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2966
6.12.19 11:23

Kdyz byla dcera mala, tak sem bravala tam plenky, ty velke krabice. Vyzvedaval partner po praci autem, bylo to na moje jmeno a vzdy to dostal, at bylo placeno predem nebo platil na miste. Obcanku nikdy nechteli :) pripadne nic nebrani zvednuti telefonu a na dotycnou pobocku si zavolat a zeptat se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
6.12.19 11:25

Staci heslo z sms. Ve firme jsme objednavali, platili online a vyzvedaval to, kdo mel zrovna cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat