Hatchimal

99
11.12.19 12:45

Které Hatchimal, prosím poraďte.

Dcera si přeje pod stromeček Hatchimals a já v tom úplně plavu… Prosím poraďte, které plyšové zvířátko ve vajíčku je nejlepší koupit? Máte někdo to nové, jak roste? Prosím o vaše zkušenosti. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1932
11.12.19 12:52

Za mě jsou to naprosto vyhozene peníze, kupovali jsme loni toho ptáčka snad za 2000 a naprosté skla ani, už bych ho dceri nekoupila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2806
11.12.19 13:22

Dcera si přeje Hatchimals už asi třetí vánoce. Už jí je tedy 7 let, tak jsem od ní vyzvěděla kterýho. Ono tím, že si ho moc přeje, tak stačilo se ptát, který tedy přesně se jí líbí, kterýho by chtěla od Ježíška přinést. A chce Mystery. Ten se mi i celkem líbí, je ze starší kolekce, takže cenově celkem ujde, proto jsem jí ho letos koupila. Mě se líbí ta dvojčata, kočičky i žirafky, ty už se daly kolem tisícovky taky sehnat. Ten rostoucí se mi moc nelíbí a je drahý (nojo novinka), naštěstí ten dcera nechtěla, ale asi by si to i nechala vymluvit, kdyby ano :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
11.12.19 14:12

Záleží jak je dítko velké, ale jsou to vyhozené peníze jak píší ostatní. dcera si ho koupila za své peníze, protože po něm „toužila“. Bavil ji max- měsíc a pak se jen válí. Kamarádce dali k vánocům a taky s ním dlouho nevydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2806
11.12.19 15:02

Jojo, je to ptákovina za drahý peníze. Já tedy opravdu ty tři roky odolávala, že už to nebude chtít, i když loni jsem dávala poopsie unikorna a taky už tam leží bez zájmu (musela bych dokoupit věcičky na výrobu slizu). No, zase s tím letos začala, tak jsem jí ho koupila a bude klid, no :mrgreen: Ono je to asi nejzábavnější, když se to má vyklubat a když už se to vyklube, tak už o to moc zájem není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52841
11.12.19 17:48

@já78 asi bych vzala co se jí líbí ;). Manžel objednával mystery. nevěřím že se o to bude starat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat