Znáte e-shop katerinadubova.cz ?

10.12.19 05:44

znáte e-shop katerinadubova.cz ?

Máte prosím někdo zkušenosti s nákupem na tomto e-shopu?
Chtěla bych jedny botky, které má jen tato paní, ale nerada bych naletěla, ta doména se mi nezdá jako známý shop. V kontaktech má jen kontaktní formulář. Co si o tom myslíte?
Není to zase jen další předvánoční e-shop který po přijetí plateb zanikne?
Předem děkuju za diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

10.12.19 05:59

Mě to tedy jako podvod přijde. Už jen ty divný ceny plus když si dáš,,o nás" tak je tam text s chybami, což by spolehlivý e-shop neměl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
10.12.19 06:12

Toto je napsáno v návodu, jak nakupovat:

Používáme různé metody porodu, protože taková aplikace různých metod vhodných pro různé země a regiony je schopen udělat čas přepravy co možná nejkratší as, a také zajišťuje bezpečnost a pohodlí přepravy. Jsme schopni dodávat naše zboží do většiny zemí na světě.

Zvláštní a moc důvěryhodné to není. Je tam chyb a nesmyslných vět mnohem více, rozhodně bych neobjednávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11668
10.12.19 06:15

@Bartustel nikde jsem nenašla jedinou recenzí, takže za mě neriskovat a nic nekupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
10.12.19 06:29

Nejsou tam obchodní podmínky (uzavření kupní smlouvy, odstoupení od smlouvy, reklamace atp.), ani údaje o prodávajícím, jako je adresa, ičo. Rozhodně bych tam nenakoupila, ani kdyby to bylo zadarmo.

(Jak nakupovat nejsou obchodní podmínky.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2550
10.12.19 07:56

@Bartustel vypadá to jako klasický podvodný e-shop. Osobně bych tam nenakupovala

https://www.idnes.cz/…6_viteze_frp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama