Pár otázek k tekutinám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
edikkladno
Kecalka 191 příspěvků 03.09.10 20:48
pár otázek

Ahojte holky,mám více dotazů,snad to nevadí :-)
Takže?
1. odkdy smí dítě citron?myslím jako do čaje
2.Máte některá zkušenosti s přírodními produkty na hubnutí?Např. s zelenám j´mladym ječmene nebi jak se to jmenuje? A jake?pozitiv­./negativ
3. Když žádáte o příspěvek na bydlení chtějí napsat čistý nebo hrubý plat?

Moc všem děkuji za odpovědi a krásný večer :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 03.09.10 20:53

Citron-netuším…
Na hubnutí přirodní produkty moc nefungují.Spíše úprava jídelníčku,ale hlavě pohyb.Ostatní mohou být jen podpůrný a ne u všech účinný.
Příspěvek na bydlení-dokládá se čistý příjem.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 03.09.10 21:07

Citron od roka. Pokud jste alergici, nedávala bych déle.

edikkladno
Kecalka 191 příspěvků 03.09.10 21:09

lasičko děkuji,vím že musím mít hlavně pohyb na hubnutí,to už jsem si zařídila,jen mě zajímalo,jestli to opravdu funguje a za ten přájem děkuji :palec:

edikkladno
Kecalka 191 příspěvků 03.09.10 21:11

luca děkuji,myslela sem si to… alargici nejsme

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 21:28

** edikkladno** kámoška i její maminka s tím zeleným ječmenem hodně zhubla,ale chce to k tomu pohyb,ona chodila s hůlkama,a fakt změna veliká.myslím že ten pohyb je ale důležitý

Miluník
Povídálka 18 příspěvků 03.09.10 21:56

ahoj, já zhubla během 3 týdnů 7 kilo, stačilo, že mě partner opustil a nechal mě se 3 dětma samotnou a šel za jinou ženskou, ale to jsi asi slyšet nechtěla viď???

lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 03.09.10 22:24

Tak já jsem obrácený typ,při stresu přibírám…nevím co bych snědla dřív,jako uklidnění :-( :cry:
Přirodní preparáty jsou jen taháním peněz.Hůlky jsou opravdu dobrá věc.Manžel je má,chodil s nimi jen občas,mě to zatím nějak nesedí.Když jdeme někam na pochoďák,tak si mávám rukama tak nějak po svým-až se mě děti smějou,co to dělám…takže hůlky by se mě v rukou pletly.

Miluník
Povídálka 18 příspěvků 03.09.10 22:50

do nedávna jsem sse také při stresu ujídala, teď to mám opačně, nemůžu se na jídlo ani podívat, ani spát nemůžu

lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 03.09.10 22:57

Holky,kdyby to tak šlo a nemusely jsme mít žádné stresy… :lol:

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 23:11
Miluník píše:
ahoj, já zhubla během 3 týdnů 7 kilo, stačilo, že mě partner opustil a nechal mě se 3 dětma samotnou a šel za jinou ženskou, ale to jsi asi slyšet nechtěla viď???

takto shodila mamka už 6kg za 2 měsíce… :-( :nevim:

Anonymka sisi
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 08.02.13 18:27

Nove dotazy…

Ahoj holky, mám pár otázek ohledně „dětského poprvé“ a pár věci.

1.
Od kdy s malým k zubaři?
2. Vyklubal se nám nedávno první zoubek, kdy začít čistit? A jakým kartáčkem a co zubní pasta?
3. Je normální že se mu ve 3měsíci objevilo znaménko?
4. Doktorka říkala že mám začít přikrmovat, jelikož jsme od 3měsíce jen na um, zeleninou a přesnídavkama ale malý mi zeleninu naprosto odmítá, plive jí… Vadí to že nemá tu zeleninu? Jediné co mi vezme je jen mrkev s jablkem od hami ale tak víte jak… Nikdy to není zelenina jako zelenina… A banán sní, ale to jen když má dobrý den…
4. Jaké věci mu můžu zkusit dávat? (zelenina, ovoce nebo něco jiného)

A jen tak na bok, kdy vám začalo dítko sedět? Prvně běhá po čtyřech nebo sedí?
Malý se začíná pomalu plazit…ale jen pozadu… Ale když má příležitost např u hrací deky, chytne hračku a tahá se do sedu…
Děkuju, a omlouvám se, nemám to s kým probrat…

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 08.02.13 18:33

@Anonymka sisi Cistila jsem kdyz mel malej tak dva zuby, cistila jsem ze jsem koupila kartacky v DM v sade tri kusy byly…Znamenko ma od narozeni, narodil se s nim, ma ho na noze, na pate s vnitrni strany. Na mrkev trosku pozor ja ji malymu taky davala a ruzne prikrmy s mrkvi a malej byl pak lehce oranzovy okolo pusy, nosu. Neslo to dolu, dr mi rekla at to omezim a pak to zmizi.
Taky mi to ze zacatku vse plival ale zvykl si, neboj i tobe si zvykne!!!Zkousela bych dal ruzne prikrmy.

Kelsey
Hvězda diskuse 44891 příspěvků 08.02.13 19:35

1. chodím s dcerama od roku každé 3 měs. (rada paní zubařky chodit každé 3 měs. aby se nebály) zatím ani jedna nebrečela, tak to funguje :mrgreen:

2. katráček měly od prvního zoubku nějaký dětský a pastu dávám od roku dětskou Elmex
3.to nevím :nevim: zeptej se dětské
4.než si zvykne chvilku to trvá, samotnou mrkev děti moc nemusí, jak se přidává brambor a květák to už třeba vezme na milost a maso taky ;) ale na silu nenuť, zkoušela bych jinou zeleninu
5. zelenina mrkev, brambor, květák, brokolice, dýně, řepa, moje děti měly rády i hrášek
ovoce jablko, broskev, meruňky, švestky, banán, hrušky atd.
Já zkoušela a když nebyla žádná reakce, tak už jsem dávala normálně.

Kikla
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 08.02.13 20:01

Podle mého zubaře se má začít chodit s prvním zubem.
No první kartáček je dobrý prstový kartáček (mají v lékárně) nebo sada z DM, podle dítěte.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >