Partner má ponorku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 07:57
Partner má ponorku

Ahoj, prosím, respektujte anonym.
Potřebuju se vypovídat. Asi týden se s partnerem nějak nedokážeme shodnout. Pořád je na mě protivný, arogantní, když já něco chci, akorát se mi vysměje atd. Máme malé dítě. Hodně jsme si ho oba přáli. On se těšil na to, jaký bude otec. Jenže mi malýho ani nepohlídá. Je to pro něj problém. A když už se stane že hodinu týdně pohlídá, pak mi to vyčítá. Nebo mě pošle za kamarádkou na kafe, ale jakmile má možnost, hned mi to vpálí do obličeje. Taakže to pak dopadá tak, že raději nikam nejdu a jsem s malým. Takže se kamarádkám musím vymlouvat vždy na hlídání. Ale když vidím, že ostatní mamky jedou třeba na wellnes nebo na muzikál, je mi smutno.
Včera byla roztržka doma kvůli tomu, že jsem byla cvičit. Dále mi bylo oznámeno, že svůj čas partner tráví jen s námi. Tak jsem mu řekla, ať teda začne taky něco dělat a on, že ok, že 2× týdně si bude dělat co chce. To jsem se pak musela potají smát, protože jeho den vypadá tak, že přijde z práce v 15:00 a je strašně unavený. Musí si lehnout. Já mu nachystám jídlo, nají se a zase mi oznámí, jak je unavený. Pak buď čučí na telku nebo do mobilu. Asi tak 30 min dohromady si pohraje s malým. Nekoupe, neuspává, ale pořád je unavený.
Myslela jsem si že mám skvělýho chlapa a teď je z něj morous, který je věčně unavený.
Omlouvám se, jen jsem potřebovala to někomu říct.
Jak to máte s hlídáním a volným časem? Taky si od vás musí partner odpočinout?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
GirlsNick
Kecalka 400 příspěvků 08.09.18 08:02

Ahoj, máme dvuoměsíční mimčo a není z jeho strany problém s ničím o co jsi řeknu. Jen koupání, ale proto, že se bojí.
Je blbý, že ti to pak vyčítá :(
Nemá jen blbý období?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:05
@GirlsNick píše:
Ahoj, máme dvuoměsíční mimčo a není z jeho strany problém s ničím o co jsi řeknu. Jen koupání, ale proto, že se bojí.
Je blbý, že ti to pak vyčítá :(
Nemá jen blbý období?

To určitě má, jinak si to nedokážu ani vysvětlit. Ale je vztahovačnej, cokoliv řeknu, obrátí hned proti mně. Nevím, nějak to nefunguje.

Karleon
Kelišová 5376 příspěvků 08.09.18 08:05

Partner ti má hlídat jeho dítě? Nepřijde ti už jen na téhle větě něco špatně?

GirlsNick
Kecalka 400 příspěvků 08.09.18 08:06
@Anonymní píše:
To určitě má, jinak si to nedokážu ani vysvětlit. Ale je vztahovačnej, cokoliv řeknu, obrátí hned proti mně. Nevím, nějak to nefunguje.

Ani já to teď nemám nejrůžovější, mám nějakou krizi. A je tu možnost, že by mohl někoho mít? Nebo je na to moc línej?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:09
@Karleon píše:
Partner ti má hlídat jeho dítě? Nepřijde ti už jen na téhle větě něco špatně?

Nechápu???

Karleon
Kelišová 5376 příspěvků 08.09.18 08:13

Nechápeš, jaký je to nesmysl, že musíš prosit partnera, aby tobě pohlídal jeho vlastní dítě?

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6617 příspěvků 08.09.18 08:16

Nezvládl roli otce.
Pomoc není, tito výtečníci se radši rozvedou/rozejdou než by něco dělali.
Ale někteří se začnou po rozvodu/rozchodu starat o děti.

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 08.09.18 08:17

Rodiny si neváží…asi bych na nějakou dobu jela třeba k mamce aniž bych mu to vysvětlila..
Aby se z ponorky vyléčil terapii šokem že bys odešla..nebo si ho nevšímala.Sice budeš na prcka sama..ale měl by si uvědomit že nejsi samozřejmost.

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 08.09.18 08:20

No jo, klasika…ženská je chvíli na MD a už blafe…když máš zakladatelko malé dítě, tak nemáš toužit po wellnesech a muzikálech…prostě chlap je utahanej z práce a ty se nudíš a máš roupy…měl by tě pořádně zaměstnant…

Lex1
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 1 inzerát 08.09.18 08:22

Když je partner hodně unavený, dávám mu prostor, jdu s malou ven sama, ale to je tak 1× týdne, 1× za 14 dní. Jinak přijde z práce a jdeme ven všichni, nebo si s malou hraje. Koupe denně od narození, pomáhá s čím si řeknu. Občas jedu na víkend za kámoškou, abych vypla, jezdí s malou k příbuzným. Co Ti poradit, kdy to začalo, myslíš, že se něco změnilo, stalo se něco? Nemohli byste dát malyho na hlídání a jít sami na procházku, na večeři nebo cokoliv?

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 08.09.18 08:23

@ontar aha..takže se zavře doma a nazdar. :roll:
Prostě je to matka tak ať maká,,..stará se o dítě,jeho a práci.A drží pusu.

Karleon
Kelišová 5376 příspěvků 08.09.18 08:27

@ontar To jako po narození dítěte nemá žena právo na svůj vlastní život? Ona ale není jen matka, je to nadále i partnerka, dcera, sestra, kamarádka, kolegyně, sousedka, známá…

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 08.09.18 08:27
@Malike píše:
@ontar aha..takže se zavře doma a nazdar. :roll:
Prostě je to matka tak ať maká,,..stará se o dítě,jeho a práci.A drží pusu.

Nedrží…kvílí, jako jí podobné týpkyně na EM a vymýšlí, jak vyletět mimo volieru…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:31

Já mu ten prostor, že chodím s malou ven dávám denně. Už mi to přijde fakt směšné.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >