Partner se chová hrozně

Anonymní
15.11.18 17:57

Partner se chova hrozne

Ahoj,
Chci se zeptat jestli je to normalni. Partner uz driv prudil, nikdo z mych rodicu ze nic neumi atd atd. Rekne jim to, je na ne arogantni.
Pred tydnem se nam narodilo miminko. Samozrejme mi mamka pomaha, ale i to je spatne. Kecaji do toho, rozmazluji ho, ja sem se to mela naucit na internetu jak se starat o dite. Stehujeme se do noveho, dvougeneracniho domu, vzala jsem si hypoteku. Z toho plyne ze si me nevezme protoze jsě zadluzena. Jako tresnicka na dortu je to, ze kdyz ma v praci delat na dilne a ne jezdit na montaze tak si nejde kdyz se mu nechce. Jsem fakt smutna… opavdu, misto radosti z maleho mam takove uzkosti, skoda mluvit. Prijde vam to normalni?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

461
15.11.18 18:00

O takového bych si ani kolo neopřela. To byl vždycky takový?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31545
15.11.18 18:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
Chci se zeptat jestli je to normalni. Partner uz driv prudil, nikdo z mych rodicu ze nic neumi atd atd. Rekne jim to, je na ne arogantni.
Pred tydnem se nam narodilo miminko. Samozrejme mi mamka pomaha, ale i to je spatne. Kecaji do toho, rozmazluji ho, ja sem se to mela naucit na internetu jak se starat o dite. Stehujeme se do noveho, dvougeneracniho domu, vzala jsem si hypoteku. Z toho plyne ze si me nevezme protoze jsě zadluzena. Jako tresnicka na dortu je to, ze kdyz ma v praci delat na dilne a ne jezdit na montaze tak si nejde kdyz se mu nechce. Jsem fakt smutna… opavdu, misto radosti z maleho mam takove uzkosti, skoda mluvit. Prijde vam to normalni?

dítě bylo plánované?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
15.11.18 18:04

To se fakt ptáš, jestli je to normální? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2389
15.11.18 18:05

Ne, nepříjde mi to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.18 18:05

Co na to říct. Vše, co jsi napsala, je špatně. Co tě vedlo k tomu pořídit si dítě s takovým člověkem…

• Nahlásit
  • Citovat
10717
15.11.18 18:06

A proč jste spolu založili rodinu? A pohádku, že dřív takový nebyl si nech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.18 18:07

Nepřijde mi normální si s někým takovým dělat dítě. Pokud by si otevřel usta na moje rodiče a to ještě v situaci, kdy mi pomahaji, velmi důrazně bych se ohradila a upozornila ho, ze takové chování nebudu tolerovat. Doufám, ze male ma aspoň tvoje příjmení. Takového burana bych si stejne vzít nechtěla. Nechtěla bych s ním ani žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
15.11.18 18:07
@Martassek píše:
O takového bych si ani kolo neopřela. To byl vždycky takový?

Nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
15.11.18 18:09

Jak dlouho jste spolu? Jak se choval ma zacatku vztahu? Dite jste chteli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12402
15.11.18 18:14

@Terka06 Byl, když píšeš, že už dřív prudil? To sis myslela, že porodíš a on bude vzornej a milující? Ty platíš hypotéku a on si tě nevezme, protože si zadlužená? To je fakt vtipný. Do práce chodí jak do houslí, jo, fakt dobrá partie. Co jako chceš poradit? Tak snad sama víš, že normální to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21733
15.11.18 18:14
@Anonymní píše:
Ahoj,

Jediné nenormální je s takovým člověkem být a pořídit si dítě. Jinak z jeho pohledu ano, je úplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16802
15.11.18 18:16

A on a stehuje s tebou do tveho domu? :mrgreen:
Osobne bych mu klic nedavala a kazdy den se fackovala s jakym exemplarem mam dite 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
15.11.18 18:17
@Terka06 píše:
Nebyl

Netolerovala takovou změnu. Nechápu, že je někdo ochoten žít v takovém vztahu a vychovávat v něm dítě… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12402
15.11.18 18:20

@Martassek Když si přečteš zakladatelky příspěvek, tak se nezměnil vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama