Partner se změnil, je naštvaný a ponižuje mě

Anonymní
11.1.20 10:12

Partner se změnil

Ahoj holky,

potřebuju se vypovídat. Přijde mi, že co jsem těhotná, můj vztah s partnerem jde do kopru. :(
Jsem na rizikovém, takže doma, ale starám se o domácnost, vařím, mám svůj program. Ale partner nikdy nebyl na nějaké vymetání večírků, hospod, atd. Oba to tak máme a vždycky nám to vyhovovalo, líbilo se mi, že je zodpovědný a není to žádný „hospodský povaleč“.

Ale teď je jak utržený ze řetězu. Pořád se chce chodit někam bavit, ať už s kamarády, s kolegy a já jsem samozřejmě ta špatná, protože nechápu ten náhlý obrat a myslím si, že když je mi špatně a chci, aby byl přes noc se mnou doma, kdyby bylo třeba potřeba vyrazit do nemocnice je vhodné.
Jinak se změnila i jeho komunikace. Je na mě věčně naštvaný, slovně mě ponižuje, jemu všechno jedno.
Myslíte, že je to přechodné a zlepší se to? Začala jsem uvažovat i o odchodu, protože mě to ničí, ale nechci udělat nějakou blbost předčasně.

Děkuji za vaše názory. ;)
Na rýpalky nereaguji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
109
11.1.20 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

potřebuju se vypovídat. Přijde mi, že co jsem těhotná, můj vztah s partnerem jde do kopru. :(
Jsem na rizikovém, takže doma, ale starám se o domácnost, vařím, mám svůj program. Ale partner nikdy nebyl na nějaké vymetání večírků, hospod, atd. Oba to tak máme a vždycky nám to vyhovovalo, líbilo se mi, že je zodpovědný a není to žádný „hospodský povaleč“.

Ale teď je jak utržený ze řetězu. Pořád se chce chodit někam bavit, ať už s kamarády, s kolegy a já jsem samozřejmě ta špatná, protože nechápu ten náhlý obrat a myslím si, že když je mi špatně a chci, aby byl přes noc se mnou doma, kdyby bylo třeba potřeba vyrazit do nemocnice je vhodné.
Jinak se změnila i jeho komunikace. Je na mě věčně naštvaný, slovně mě ponižuje, jemu všechno jedno.
Myslíte, že je to přechodné a zlepší se to? Začala jsem uvažovat i o odchodu, protože mě to ničí, ale nechci udělat nějakou blbost předčasně.

Děkuji za vaše názory. ;)
Na rýpalky nereaguji.

drahousku, je mi te tak lito. :mavam: :mavam:
Bohuzel tvuj manzel ted ukazal svou pravou tvar. Je to psychopat a hulvat, navic si nasel nejspis milenku,
je to tak ponizujici,
tak rada bych te obejmula a dodala ti silu, ale bohuzel bude to tzke obdobi pro tebe. Ale brzy bude lip, uvidis prekonas tohle a vyjdes silna a zocelena :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
11.1.20 10:22

Musis si partnera vzit, aby ses mohla rozvest. Svatba to samozrejme nevyresi, ale aspon po nejaky cas budes mit jakous takous jistotu, na dite ti pak bez remcani bude platit alimenty, on bude splacet hypoteku a ty budes mit kde bydlet. Na materske si bytecek ci dum hezky upravis dle tvych potreb a pak se s tim troubou rozved. Deti a byt ti zustanou, ten hulvat bude platit jak mourovatej na decka aby mela dobrou skolu, on at skonci treba v exekuci, hlavne tobe a detem aby se darilo, to je dulezite to je to na co musis myslet, na to decko ktere se jeste nenarodilo. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
11.1.20 10:24

Tak já myslím, že špatně ti snad není pořád. Kdyby náhodou něco, tak si můžeš zavolat sanitku ne? Trošku mi to zavání navalem hormonů a že chceš, aby ti byl pořád za zadkem… Tak si chce ještě užít než přijde to dítě a možná do něj jeho kamarádi i v tomto ohledu šijí, aby si ještě užil než přijdou bezesne noci. Nevím jak konkrétně tě slovně napadá, je na tebe sprostý nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 10:30

@Karolinka99 Píšu partner, ale je to manžel, jen doplňuji. :)

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 10:35
@Martha03 píše:
Tak já myslím, že špatně ti snad není pořád. Kdyby náhodou něco, tak si můžeš zavolat sanitku ne? Trošku mi to zavání navalem hormonů a že chceš, aby ti byl pořád za zadkem… Tak si chce ještě užít než přijde to dítě a možná do něj jeho kamarádi i v tomto ohledu šijí, aby si ještě užil než přijdou bezesne noci. Nevím jak konkrétně tě slovně napadá, je na tebe sprostý nebo jak?

Ahoj, dřív byl hrozně prorodinný. Často jsme koukali na filmy, něco spolu podnikli, teď se úplně odtáhl. To napadání není ve smyslu, že by byl sprostý, ale všechno co řeknu zesměšňuje, jak je to hloupý názor, že to není pravda, všechno vyvrací, neguje, přijde mi to často jak minupulativní chování, aby si zvedl ego a já byla ta hloupá. Jinak s tou záchrankou mi to říká taky, že proč by tam byl, že si přeci můžu zavolat záchranku. Hlavně abych ho neotravovala. :zed:
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
1931
11.1.20 10:37
@Karolinka99 píše:
Musis si partnera vzit, aby ses mohla rozvest. Svatba to samozrejme nevyresi, ale aspon po nejaky cas budes mit jakous takous jistotu, na dite ti pak bez remcani bude platit alimenty, on bude splacet hypoteku a ty budes mit kde bydlet. Na materske si bytecek ci dum hezky upravis dle tvych potreb a pak se s tim troubou rozved. Deti a byt ti zustanou, ten hulvat bude platit jak mourovatej na decka aby mela dobrou skolu, on at skonci treba v exekuci, hlavne tobe a detem aby se darilo, to je dulezite to je to na co musis myslet, na to decko ktere se jeste nenarodilo. :srdce: :srdce: :srdce:

A tady se ukázala zase pravá ženská tvář. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
11.1.20 10:38
@Martha03 píše:
Tak já myslím, že špatně ti snad není pořád. Kdyby náhodou něco, tak si můžeš zavolat sanitku ne? Trošku mi to zavání navalem hormonů a že chceš, aby ti byl pořád za zadkem… Tak si chce ještě užít než přijde to dítě a možná do něj jeho kamarádi i v tomto ohledu šijí, aby si ještě užil než přijdou bezesne noci. Nevím jak konkrétně tě slovně napadá, je na tebe sprostý nebo jak?

jakypak naval hormonu, ona to prece resi s chladnou hlavou a pta se nas zkusenych zen co si pocit,
a zaver je jednoznacny, s hulvatem a psychopatem v jedne osobe se zit neda, rozvod je jedine reseni.
Nastesti jsou jiz manzele, takze se nemusi obavat a da se cekat financni zabezpeceni, alespon ten byt ci dum a pak pravidelny prijem na deti z alimentu.
Nepise kolik jeji muz vydelava, ale podle mych zkusenosti i nekdo z prumernou mzdou muze platit obstojne vysoke alimenty. Treba by se rysovalo i neco zajimaveho, mozna deleni nejakeho dalsiho majetku, nejaka chalupa nebo parcela stavebni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5975
11.1.20 10:40

Do někoho se zamiloval, normální příznaky :nevim:
Spíš bych řekla, že ji teprve uhání, než že by už spolu spali, proto je doma protivný a stojí ho to hodně času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
11.1.20 10:40

Spousta chlapů strašně špatně snáší, že už nejsou pro ženskou to hlavní.
Těhotenství často naruší sexuální život a to je další těžký bod pro jejich ego. Do toho těhotenské hormony s ženskou dělají svoje a chlap chce utéct.
Navíc „být prorodinný“ a „čekat rodinu“ jsou dvě různé věci a jsou chlapi, kteří se začnou opravdu bát, že už je to tady a že to vlastně nechcou.
Zkusila sis s ním promluvit? Asi to půjde dost těžko, pokud se k tobě takhle chová, ale zkusila bych to. Ať ti vysvětlí, proč to všechno dělá. A varovala bych ho, že takhle to dál nepůjde, že radši budeš sama než s někým kdo tu pro tebe spíš není než je.

Jinak příspěvky některých tady jsou opravdu hodně divné. „vem si ho, nech si postavit dům a pak se s ním rozveď aby platil?“ Jako wtf?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
11.1.20 10:43
@Anonymní píše:
Ahoj, dřív byl hrozně prorodinný. Často jsme koukali na filmy, něco spolu podnikli, teď se úplně odtáhl. To napadání není ve smyslu, že by byl sprostý, ale všechno co řeknu zesměšňuje, jak je to hloupý názor, že to není pravda, všechno vyvrací, neguje, přijde mi to často jak minupulativní chování, aby si zvedl ego a já byla ta hloupá. Jinak s tou záchrankou mi to říká taky, že proč by tam byl, že si přeci můžu zavolat záchranku. Hlavně abych ho neotravovala. :zed:
Zakl.

No já nevím, sama musíš vědět, zda je to skutečně nestandardní chování. Na druhou stranu jak píši, z některých žen se stanou opravdu koule na noze, zvláště když jsou na rizikovém, celou dobu sedí doma a hrabe jim z toho. Tím ti nechci nijak říkat, že tohle jsi ty, ale zamyslela bych se jestli si to všechno jenom moc nebereš. Pravda je, že s tebou fakt nemusí pořád vysedávat doma, kdyby něco. Jinak já byla také na rizikovém. Manžel pracoval v zahraničí a vracel se až měsíc před porodem s několika přestávkami v mezidobí. Taky mi bývalo blbě, ale nikdy bych po něm nechtěla, aby se mnou seděl doma na zadku. Nicméně jak píšu, ty by ses měla zamyslet nad tím, do jaké míry je toto skutečně důvodné a do jaké míry ti už hrabe z toho, že si doma pořád sama. To co ti říká může být i jen sranda, kterou nechápeš. Pokud ti opravdu neříká, že si k ničemu a takové ty podobné kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
11.1.20 10:47
@Tomkins píše:

Pro ty, co sem moc nechodí: karolinka99 je opakovaný troll, byla tu pod několika jinými nicky, naposled jako lucinka z pardubic

• Citovat
  • Nahlásit
4017
11.1.20 10:48
@Karolinka99 píše:
jakypak naval hormonu, ona to prece resi s chladnou hlavou a pta se nas zkusenych zen co si pocit,
a zaver je jednoznacny, s hulvatem a psychopatem v jedne osobe se zit neda, rozvod je jedine reseni.
Nastesti jsou jiz manzele, takze se nemusi obavat a da se cekat financni zabezpeceni, alespon ten byt ci dum a pak pravidelny prijem na deti z alimentu.
Nepise kolik jeji muz vydelava, ale podle mych zkusenosti i nekdo z prumernou mzdou muze platit obstojne vysoke alimenty. Treba by se rysovalo i neco zajimaveho, mozna deleni nejakeho dalsiho majetku, nejaka chalupa nebo parcela stavebni.

Já nevím, ale nemám dost informací na to, abych ho označila za hulvata a psychopata a už vůbec ne, abych napsala, že rozvod je jediné řešení. Ano některým ženám v těhotenství těžce hrabne, promiň, ale je to tak. Takže je potřeba se na to podívat že všech stran. Jeho příběh by mohl vypadat diametrálně odlišně např. „žena po otěhotnění a nástup na rizikové je pořád doma a už to nezvládá, když přijdu z práce chce mluvit pořád jen o tom jak je jí špatně a tohle a tamhle to, pořád chce, abych s ní seděl doma, nikam nešel a když se snažím ji něco vysvětlit nebo řeknu něco v žertu obrátí to proti mě a obviňuje mě, že ji málo chápu, nemám ji rád a je mi její těhotenství jedno“. Sama znám holky co byli v tehu nesnesitelné a naštvané na celý svět dokud nebylo po jejich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061

Já na tyhle změny z ničeho nic nevěřím. Prostě ne. Buď si to vidět nechtěla, nebo ma jinou, nebo to dítě ho děsí. Jo pak je ještě šance, že když si doma je s tebou k nevydrzeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
@Tomkins píše:

Vždyť je to troll jak vyšitý (a ne moc dobrý), cpe se teď do všech diskuzí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat