Reklama

Partner/manžel KOZOROH - jaký je ve vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:14
Partner/manžel KOZOROH

Jsem rozvedená a poznala jsem muže - kozoroha. Shodou okolností je ale v tomto znamení narozený i můj otec, bývalý tchán a také manžel mé kamarádky a připadá mi, že všechny ty 3 vztahy které znám celkem zblízka mají ty stejné problémy a už si začínám myslet, že je příčinou právě to, že jsou všichni ti muži v tomto znamení. Na horoskop - ve smyslu charakteristiky osobnosti - celkem věřím a nechci rozvádět debatu o tom, zda to tak je, nebo není, já tomu zkrátka věřím. Je to i důvod, proč se tohoto nového vztahu dost obávám a nechci proto slyšet, že znamení zvěrokruhu je pitomost a nemám to vůbec řešit, protože pro mě to není argument. Ráda bych ale požádala o vyjádření manželky a partnerky kozorohů mužů, které s nimi žijí v delších vztazích a mohou nějak zhodnotit, jaké špatné (a i dobré) vlastnosti jejich chlap má - třeba se i v něčem ty reakce shodnou.
Děkuji za anonymitu kvůli rozvodu!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jindriska88
Kecalka 219 příspěvků 09.09.18 21:25

Já se tedy hlásím. Můj kozoroh je dominantní, vůdčí s plány na několik let dopředu, tvrdohlavy jak mezek, obětavy. S kozorohem myslím, že jde vyjít s věcnou debatou, jasnými požadavky, co vlastně po něm chcete a upřímnou chválou. Tož můj pohled.

pajisek90
Závislačka 2513 příspěvků 09.09.18 21:28

Vztah mám s kozorohem 12 let. Chodí pozdě, je tvrdohlavej a občas je co se týče domácích pracích lenivější, ale jinak nemám co bych mu vytkla. Máme dvě děti, stará se o ně výborně, zastoupí mě ve všem. Je hodně tolerantní. Nikdy se nestalo, že by byl bez práce. V důležitých věcech je spolehlivý, v těžkých chvílích mi byl vždy oporou.
A to se k sobě dle horoskopu vůbec nehodíme. Jsem váha.

Russet
Extra třída :D 11043 příspěvků 09.09.18 21:32
@Anonymní píše:
Jsem rozvedená a poznala jsem muže - kozoroha. Shodou okolností je ale v tomto znamení narozený i můj otec, bývalý tchán a také manžel mé kamarádky a připadá mi, že všechny ty 3 vztahy které znám celkem zblízka mají ty stejné problémy a už si začínám myslet, že je příčinou právě to, že jsou všichni ti muži v tomto znamení. Na horoskop - ve smyslu charakteristiky osobnosti - celkem věřím a nechci rozvádět debatu o tom, zda to tak je, nebo není, já tomu zkrátka věřím. Je to i důvod, proč se tohoto nového vztahu dost obávám a nechci proto slyšet, že znamení zvěrokruhu je pitomost a nemám to vůbec řešit, protože pro mě to není argument. Ráda bych ale požádala o vyjádření manželky a partnerky kozorohů mužů, které s nimi žijí v delších vztazích a mohou nějak zhodnotit, jaké špatné (a i dobré) vlastnosti jejich chlap má - třeba se i v něčem ty reakce shodnou.
Děkuji za anonymitu kvůli rozvodu!

Tak když si vsugeruješ, že všichni Kozorozi jsou stejní, tak pro tebe všichni stejní budou. Nejsou. Společné mají jen to, že jsou chlapi.
K tvému dotazu. Můj partner Kozoroh není a kupodivu na něj pasuje spoustu vlastností Kozoroha. Jsme spolu 16 let…

Příspěvek upraven 09.09.18 v 21:34

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 09.09.18 21:34
@Jindriska88 píše:
Já se tedy hlásím. Můj kozoroh je dominantní, vůdčí s plány na několik let dopředu, tvrdohlavy jak mezek, obětavy. S kozorohem myslím, že jde vyjít s věcnou debatou, jasnými požadavky, co vlastně po něm chcete a upřímnou chválou. Tož můj pohled.

Můj kozoroh není dominantní, nemá vůbec žádný plán a nemá je rád, ani nechce nic plánovat se mnou. Věcné debaty úplně ignoruje. Ale tvrdohlavej je.

Jindriska88
Kecalka 219 příspěvků 09.09.18 21:36

@kačka39
Tak to máte jiný exemplář. Jsem vypsala svou zkušenost, která může být odlišná od ostatních. Nechť si zakladatelka pocte a vyřídí informace.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1729 příspěvků 09.09.18 21:37

Já třeba žila s kozorohem,byl líný,neuměl dávat najevo city(což byl největší problém),ale na druhou stranu dokázal dát pocit jistoty. Ale třeba lenost byla způsobena maminkou,která se o něj ještě ve třiceti starala jako o malé dítě. Jejich dalším problémem je velká hrdost,tu mají opravdu všichni společnou. Nemyslím si,že je s nimi tak těžké vyjít,když ví člověk,jak na ně.

poHanka89
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 09.09.18 21:40
@pajisek90
@pajisek90 píše:
Vztah mám s kozorohem 12 let. Chodí pozdě, je tvrdohlavej a občas je co se týče domácích pracích lenivější, ale jinak nemám co bych mu vytkla. Máme dvě děti, stará se o ně výborně, zastoupí mě ve všem. Je hodně tolerantní. Nikdy se nestalo, že by byl bez práce. V důležitých věcech je spolehlivý, v těžkých chvílích mi byl vždy oporou.
A to se k sobě dle horoskopu vůbec nehodíme. Jsem váha.

Uplne skvele popsane :potlesk: mam to stejne a taky jsem vaha :lol:

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 09.09.18 21:47

@Jindriska88 Jasně že mám jinej exemplář, já jenom pro zakladatelku, aby viděla, že každý exemlář je úplně jiný, svůj. A je jedno v jakým znamení. I když jak píše @Aduš8 tak ten můj je taky línější a city nedává najevo.

melesia
Nováček 3 příspěvky 09.09.18 21:50

Dominantni, temperamentni, palicaty a obcas i dost urazlivy (nebavi se se mnou treba tyden). Je rodinny typ, umi pouzivat mozek a vim na 100%, ze se na nej muzu spolehnout. Je to pro me ten nejlepsi partak :srdce: :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 09.09.18 v 21:51

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 09.09.18 21:50

A podle horoskopu se taky k sobě nehodíme, nejsem ale váha. Jsme spolu 28 let.

Jindriska88
Kecalka 219 příspěvků 09.09.18 21:50

@kačka39
OK, zakladatelka si aspoň pocte :D.

Lex1
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 09.09.18 21:50

Tři moji osudový muži byli kozorozi. Pritahuju je jak magnet :mrgreen:, každý úplně jiný. Současný kozoroh je báječný muž, spolehlivý, velmi tolerantní, skvělý otec, zastoupí mě úplně ve všem. U všech bych vytkla jakousi lenost v důležitých rozhodnutích, nebouchne do stolu jako hlava rodiny a neřekne bude to tak a tak, o všechny muže jsem se tak trochu starala já, musela zařídit důležité věci. Jeden dával city najevo hodně, druhý o citech nikdy nemluví, ale koná činy. Nikdy neřekl sám miluji Te, ale nevadí mi to. A to jsem citově založená ryba.

elza12
Kecalka 126 příspěvků 09.09.18 21:50

Žila jsem s kozorohem pár let. Byl nespolehlivý, sukničkář, dominantní, tvrdohlavý a urážlivý. Ale toto bych asi nepřikláněla k tomu znamení. To je prostě člověk kus od kusu. Každý asi bude kozoroha popisovat jinak. Měl i dobré vlastnosti, ale doufám ze můj syn kozoroh nebude mít stejná negativa, jako bývalý v tomto znamení.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 09.09.18 21:53
@pajisek90 píše:
A to se k sobě dle horoskopu vůbec nehodíme. Jsem váha.
:potlesk: :palec:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >