Reklama

Přítel nekomunikuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:17
Přítel nekomunikuje

Zdravím, už opravdu nevím, co mám dělat. Asi potřebuji nezaujatý náhled na věc. Vrátila jsem se k příteli po 4 měsících odloučení a po 5 měsících jsme se rozhodli spolu bydlet a teď jsme tam kde jsme už byli. Zase vybublal na povrch jeden problém, kvůli kterému jsme se už rozešli a já opět zvažuji rozchod. Přítel se mnou nekomunikuje, jsou mu milejší kamarádi, nesvěřuje se mi, v podstatě veškeré jeho odpovědi jsou pouze: ano, máš pravdu, to je asi fakt a v podobném duchu a mě to prostě nestačí. Vždyť komunikace ve vztahu je přece důležitá ne? Pokud má nějaký problém nemluví se mnou o něm, raději to v sobě dusí, já taková nejsem a když mu to na rovinu řeknu, cítím se pak jako fúrie, že se mi pořád něco nelíbí. A další věc je to, že jeden náš společný známý neustále naráží na moji postavu a když se připije má nemístné poznámky. Při jedné takové se tomu přítel začal smát a mě bylo strašně. Jako kdybych dostala facku do obličeje. Nechci být s takovým člověkem, který si mě neváží a když mě někdo zesměšňuje, nedokáže se mě zastat. Já si umím dělat srandu sama ze sebe, ale tohle je celkem choulostivé téma. S postavou bojuji v podstatě od dětství. Táhne se to měsíc celá ta situace a i když jsme to několikrát řešili, on si z toho očividně nic nevzal. Je mi 24 a nechci si představovat budoucnost s takovým člověkem. Jen to nějak nedokážu vůbec rozseknout. Mám problém se vrátit domů, protože mám špatné vztahy s prarodiči a poslouchala bych to věky…možná to mě brzdí. Popravdě už nevím, co mám dělat. To ještě máme jet se společnými známými na dovolenou. Vůbec tam nechci, ale nechci to ostatním kazit, tím že nepojedu a nechci, aby to tam rozebírali. Zase na druhou stranu si nedokážu představit, že bych se tam celý týden přetvařovala. Co byste mi poradili? Na přítele jsem to zkusila už různými způsoby, jestli by se nezměnil, ale očividně se vůbec snažit nechce. Pořád mi odpovídá „prostě jsem takovej“.

Reklama

Reakce:

Mirenka
Stálice 80 příspěvků 09.09.18 19:23

Na dovolenou nevím, to bych se rozhodovala podle toho, jaký bych měla vztah k těm ostatním, ale spíš bych nejela. A chlap se nezmění, takže ten vztah bych rychle ukončila. Raději teď, než odcházet za pár let s dětmi.

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 09.09.18 19:32

Postav se na vlastni nohy. Asi se holt pro zacatek budes muset k tem rodicum vratit.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 09.09.18 19:32
@Anonymní píše:
Zdravím, už opravdu nevím, co mám dělat. Asi potřebuji nezaujatý náhled na věc. Vrátila jsem se k příteli po 4 měsících odloučení a po 5 měsících jsme se rozhodli spolu bydlet a teď jsme tam kde jsme už byli. Zase vybublal na povrch jeden problém, kvůli kterému jsme se už rozešli a já opět zvažuji rozchod. Přítel se mnou nekomunikuje, jsou mu milejší kamarádi, nesvěřuje se mi, v podstatě veškeré jeho odpovědi jsou pouze: ano, máš pravdu, to je asi fakt a v podobném duchu a mě to prostě nestačí. Vždyť komunikace ve vztahu je přece důležitá ne? Pokud má nějaký problém nemluví se mnou o něm, raději to v sobě dusí, já taková nejsem a když mu to na rovinu řeknu, cítím se pak jako fúrie, že se mi pořád něco nelíbí. A další věc je to, že jeden náš společný známý neustále naráží na moji postavu a když se připije má nemístné poznámky. Při jedné takové se tomu přítel začal smát a mě bylo strašně. Jako kdybych dostala facku do obličeje. Nechci být s takovým člověkem, který si mě neváží a když mě někdo zesměšňuje, nedokáže se mě zastat. Já si umím dělat srandu sama ze sebe, ale tohle je celkem choulostivé téma. S postavou bojuji v podstatě od dětství. Táhne se to měsíc celá ta situace a i když jsme to několikrát řešili, on si z toho očividně nic nevzal. Je mi 24 a nechci si představovat budoucnost s takovým člověkem. Jen to nějak nedokážu vůbec rozseknout. Mám problém se vrátit domů, protože mám špatné vztahy s prarodiči a poslouchala bych to věky…možná to mě brzdí. Popravdě už nevím, co mám dělat. To ještě máme jet se společnými známými na dovolenou. Vůbec tam nechci, ale nechci to ostatním kazit, tím že nepojedu a nechci, aby to tam rozebírali. Zase na druhou stranu si nedokážu představit, že bych se tam celý týden přetvařovala. Co byste mi poradili? Na přítele jsem to zkusila už různými způsoby, jestli by se nezměnil, ale očividně se vůbec snažit nechce. Pořád mi odpovídá „prostě jsem takovej“.

Neboj se a běž. Když se tě nezastane ani v tom, když si z tebe někdo utahuje. On si přece s „nedokonalou“ dívkou sám začal. A najednou nemá koule přiznat, že se mu to líbí. Dovolenou bych taky asi absolvovala jen kvůli známým, ale jen v případě, že se dokážu ovládat a nezkazím to i jim. Což nevím, jak se dá zvládnout. Já bych to asi nedala. Jezdívali jsme se známými na dovolenou a dusno nějakého z párů se vždycky trošku přeneslo na všechny.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 09.09.18 19:33

Neměla jsi se k němu vracet. Tohle nemá cenu. Znovu bych odešla.

svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 09.09.18 19:34
@Anonymní píše:
Zdravím, už opravdu nevím, co mám dělat. Asi potřebuji nezaujatý náhled na věc. Vrátila jsem se k příteli po 4 měsících odloučení a po 5 měsících jsme se rozhodli spolu bydlet a teď jsme tam kde jsme už byli. Zase vybublal na povrch jeden problém, kvůli kterému jsme se už rozešli a já opět zvažuji rozchod. Přítel se mnou nekomunikuje, jsou mu milejší kamarádi, nesvěřuje se mi, v podstatě veškeré jeho odpovědi jsou pouze: ano, máš pravdu, to je asi fakt a v podobném duchu a mě to prostě nestačí. Vždyť komunikace ve vztahu je přece důležitá ne? Pokud má nějaký problém nemluví se mnou o něm, raději to v sobě dusí, já taková nejsem a když mu to na rovinu řeknu, cítím se pak jako fúrie, že se mi pořád něco nelíbí. A další věc je to, že jeden náš společný známý neustále naráží na moji postavu a když se připije má nemístné poznámky. Při jedné takové se tomu přítel začal smát a mě bylo strašně. Jako kdybych dostala facku do obličeje. Nechci být s takovým člověkem, který si mě neváží a když mě někdo zesměšňuje, :think: nedokáže se mě zastat. Já si umím dělat srandu sama ze sebe, ale tohle je celkem choulostivé téma. S postavou bojuji v podstatě od dětství. Táhne se to měsíc celá ta situace a i když jsme to několikrát řešili, on si z toho očividně nic nevzal. Je mi 24 a nechci si představovat budoucnost s takovým člověkem. Jen to nějak nedokážu vůbec rozseknout. Mám problém se vrátit domů, protože mám špatné vztahy s prarodiči a poslouchala bych to věky…možná to mě brzdí. Popravdě už nevím, co mám dělat. To ještě máme jet se společnými známými na dovolenou. Vůbec tam nechci, ale nechci to ostatním kazit, tím že nepojedu a nechci, aby to tam rozebírali. Zase na druhou stranu si nedokážu představit, že bych se tam celý týden přetvařovala. Co byste mi poradili? Na přítele jsem to zkusila už různými způsoby, jestli by se nezměnil, ale očividně se vůbec snažit nechce. Pořád mi odpovídá „prostě jsem takovej“.

Vidis,sama jsi nasla odpověď.Byt ja na tvem miste a ze ja jsem razna holka.jeho kamaradovi byt rekla pekne od plic,ze je nekulturni prase a at se po me nevozi a je uplne jedno jestli mas kila navíc i ty se daji nosit s grazii.Pritele bych sprdla taky,cemu ze se blb smal a poslala bych ho do…a jestli je proste takovej,tak ty takova nejsi…odejdi, co ti brani.nemate zavazky,dluhy,de­ti…proc stracis a plytvas energii na nedochudceti?Asi o tebe taky nestoji,ale vyhovuje mu domaci servis :nevim: Na ovolenou bych nejela,pokud se ti nechce,jsi snad svepravna a nemusis delat věci,co ti nesedi jezis….

Sagitarius
Nováček 9 příspěvků 09.09.18 19:36

Ahoj. Já si prošla v tvém věku podobnou situaci. Ted, když jsem tedy o krok na před, radim: nemá to cenu, nech ho jít. Dovolena, kam vyloženě nechceš, nemá cenu. A být s člověkem, který neumí komunikovat a vidíš, že mu je to celkem jedno, není dobry výhled do budoucnosti. Já s tím svým zůstala, následně jsem otehotnela. Nelituji, jsem vděčná za malou a životní lekcí jak prase, ale pokud jsi rozumná, bez od toho. Ušetříš se trápení. Pokud pracuješ, bez bydlet sama. Nemusíš přece k rodičům. Dokud nemáte závazky, máš možnost to udělat rychle.
Pokud ale potřebuješ v životě lekcí jako já, tak s ním zůstaneš. To kdyby ti radil celej svět, uděláš to stejně po svém. Jako já. Prostě jsem nemohla.
P.s. sorry za to podivné psaní, telefon no.. :)

Monchichik
Závislačka 4684 příspěvků 09.09.18 19:36

Na dovolenou bych nejela, proč bych se měla někde týden přetvařovat a být tam s někým, s kým nechci. S přítelem bych se rozešla, protože nevidím důvod s někým takovým být. Nevím, proč ses k němu vůbec vracela, na to, že se někdo změní, fakt nevěřím. Má pravdu, on je takovej, tak nečekej, že bude jinej. A k rodičům bych se nevracela, je ti 24, takže jestli nestuduješ, postav se na vlastní nohy.

0___Lenka___0
Stálice 51 příspěvků 09.09.18 19:37

Tohle změnit nejde, opravdu je „prostě takovej“. Na tvém místě bych to ukončila. Stejně to jednou uděláš, akorát budete mít třeba děti a bude to pak těžší.

unuděná
Kelišová 5431 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 19:39

Vis,co se rika?Do jedne reky podruhe nevstoupis..a neco na tom je.Specialne pokud jste se rozesli kvuli problemum v komunikaci a partnerove introvertismu.Tohle se nemeni ani nahodou.Zkus najit ztracenou sebeduveru a hrdost a odejdi.vykasli se na to,co si mysli ostatni-oni tvuj zivot neziji :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:44

Asi jsem měla napsat, že jeden z těch známých je ten šťoural a posměváček. Bojím se, že až se svlíknu do plavek, tak zas něco přijde, takže ne jenom, že musím řešit přítele, ale ještě toho v..a. Já vím že je jasný, že tam jet nemám, jen jsem od mala vychovaná, že se strašně starám o to co řeknou ostatní a co si budou myslet. A vím, že když tam nepojedu, už to rozseknu. Vůbec se v sobě nevyznám. Vím, že s ním to nemá smysl, ale nemůžu se odhodlat to ukončit. :nevim: :,(

Monchichik
Závislačka 4684 příspěvků 09.09.18 19:48

No tak posměváčka bych poslala kamsi už dávno, neboť se nedomnívám, že on bude dokonalý. Takže si svoje mindráky léčí na tobě. A proč se staráš o to, co řeknou ostatní? Budeš snad dělat v životě jen to, co ti ostatní schválí a nebo aby to dobře vypadalo? Nechceš s ním být, sama píšeš, že to nemá smysl, tak to neprodlužuj, k ničemu to nevede.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 09.09.18 19:53
@Anonymní píše:
Asi jsem měla napsat, že jeden z těch známých je ten šťoural a posměváček. Bojím se, že až se svlíknu do plavek, tak zas něco přijde, takže ne jenom, že musím řešit přítele, ale ještě toho v..a. Já vím že je jasný, že tam jet nemám, jen jsem od mala vychovaná, že se strašně starám o to co řeknou ostatní a co si budou myslet. A vím, že když tam nepojedu, už to rozseknu. Vůbec se v sobě nevyznám. Vím, že s ním to nemá smysl, ale nemůžu se odhodlat to ukončit. :nevim: :,(

Vsadím se, že taková tlusťoška nebudeš. Ten posměváček je jisté vymakaný atlet s třemi tituly z univerzity a prestižním zaměstnáním…

summer94
Nováček 1 příspěvek 09.09.18 19:53
@svycarka
@svycarka píše:
Vidis,sama jsi nasla odpověď.Byt ja na tvem miste a ze ja jsem razna holka.jeho kamaradovi byt rekla pekne od plic,ze je nekulturni prase a at se po me nevozi a je uplne jedno jestli mas kila navíc i ty se daji nosit s grazii.Pritele bych sprdla taky,cemu ze se blb smal a poslala bych ho do…a jestli je proste takovej,tak ty takova nejsi…odejdi, co ti brani.nemate zavazky,dluhy,de­ti…proc stracis a plytvas energii na nedochudceti?Asi o tebe taky nestoji,ale vyhovuje mu domaci servis :nevim: Na ovolenou bych nejela,pokud se ti nechce,jsi snad svepravna a nemusis delat věci,co ti nesedi jezis….

Máte naprostou pravdu…nemá to smysl. Asi jsem potřebovala takhle nakopnout. Nemá to smysl, holt se budu muset vypořádat s blbýma komentářema doma a pak si najít svoje bydlení. Asi se bojím toho zásadního kroku.

svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 09.09.18 20:03

on rozchod je vždy tezky,clovek se boji, je zvykly na druhého,ale ver,ze když to udelas,ulevi se ti. Kluk s tebou nemluvi,smeje se ti. To nemas za potrebi ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >