Partnerské problémy - sebevědomí

667
14.5.17 20:31

Partnerské problémy - sebevědomí

Ahoj holky,
Vím, že můj problém se někomu může stát malicherný a pouze v mé hlavě, ale já bych se tohoto strašáka ráda zbavila. Téměř 2 roky jsem se svým partnerem, seznámili jsme se krátce po jeho rozchodu s dívkou! Která byla o 8 let mladší (tehdy 17) a chodil s ní cca 2 měsíce. Náš vztah začal vlastně tím, že jsme spolu jen spali. Jenže ono to tak docela nikdy nefunguje a já se poměrně hodně rychle zamilovala a snažila se to posunout dál. Inu řekli jsme si, že to spolu zkusíme… na začátku to bylo divné, takové bez lásky, já hrozně moc chtěla, ale zároveň jsem se bála, abych něco nepokazila. Časem se vše zlepšilo a já už ten hřejivý pocit z jeho strany cítila. Jenže jedno odpoledne jsme (společně) koukali na jeho zálohované fotky na cloudu a já narazila na téměř nahé fotky jeho ex.. Po chvilce mi došlo, že muži to prostě nemažou a jsou to jen fotky… Po tom, co jsem mu řekla, že mi to ale nepřijde úplně fajn je smazal. Jenže ve mě ten červíček už začal hlodat a asi po 2 měsících po tomhle jsem se podívala do zpráv… ( jsem nána). Našla jsem zprávy co psal kamarádům, jak to teda semnou bylo jen o tom sexu, že jsem ani neuměla líbat, že by rád přivedl domů nějakou holku ale že semnou to fakt nehrozí, že bych potřebovala zhubnout (175cm a 75 kg) a že teda vidí jak mi na tom záleží a jak ho mám ráda, ale že pořád myslí na ní a že ona byla jeho typ a já nejsem a že jí jen tak někdo netrumfne, že do ní se zamiloval rychle, kdežto do mě pořád ne ( tohle napsal po2 měsících vztahu) apod… Nebylo to úplně příjemné a mé sebevědomí to poslalo až někam do kopru. Je to téměř rok a stále jsem to nedokázala překonat…
A tak se ptám… dokázaly byste se s tím nějak smířit? Nebo… co by jste dělaly?
Pokud jste dočetly až sem, moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7253
14.5.17 20:38

On je bezpaterni hovado, ktery je o to ubozejsi, ze tohle pise kamosum. to budou asi sul.ini vsichni do jednoho. :nevim: ty sms bych mu prednesla pekne od plic, udelala scenu a poslala ho dopr.dele. predtim bych jeste flirtovala s nejakym chlapem par tydnu. jemu pred xichtem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
14.5.17 20:38
@Janina B1 píše:
Ahoj holky,
Vím, že můj problém se někomu může stát malicherný a pouze v mé hlavě, ale já bych se tohoto strašáka ráda zbavila. Téměř 2 roky jsem se svým partnerem, seznámili jsme se krátce po jeho rozchodu s dívkou! Která byla o 8 let mladší (tehdy 17) a chodil s ní cca 2 měsíce. Náš vztah začal vlastně tím, že jsme spolu jen spali. Jenže ono to tak docela nikdy nefunguje a já se poměrně hodně rychle zamilovala a snažila se to posunout dál. Inu řekli jsme si, že to spolu zkusíme… na začátku to bylo divné, takové bez lásky, já hrozně moc chtěla, ale zároveň jsem se bála, abych něco nepokazila. Časem se vše zlepšilo a já už ten hřejivý pocit z jeho strany cítila. Jenže jedno odpoledne jsme (společně) koukali na jeho zálohované fotky na cloudu a já narazila na téměř nahé fotky jeho ex.. Po chvilce mi došlo, že muži to prostě nemažou a jsou to jen fotky… Po tom, co jsem mu řekla, že mi to ale nepřijde úplně fajn je smazal. Jenže ve mě ten červíček už začal hlodat a asi po 2 měsících po tomhle jsem se podívala do zpráv… ( jsem nána). Našla jsem zprávy co psal kamarádům, jak to teda semnou bylo jen o tom sexu, že jsem ani neuměla líbat, že by rád přivedl domů nějakou holku ale že semnou to fakt nehrozí, že bych potřebovala zhubnout (175cm a 75 kg) a že teda vidí jak mi na tom záleží a jak ho mám ráda, ale že pořád myslí na ní a že ona byla jeho typ a já nejsem a že jí jen tak někdo netrumfne, že do ní se zamiloval rychle, kdežto do mě pořád ne ( tohle napsal po2 měsících vztahu) apod… Nebylo to úplně příjemné a mé sebevědomí to poslalo až někam do kopru. Je to téměř rok a stále jsem to nedokázala překonat…

Prosím tě, kolik ti je? Nevím, nad čím přemýšlíš. Musíš mít opravdu velmi malé sebevědomí, když si přečteš takové věci, a nadále zůstáváš s klukem, který tě nemiluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 20:39

Já bych určitě už nelpěla na minulém, na tom, co bylo již před cca rokem…nechala bych to plavat a zpracovala bych si to v sobě tak, že jeden kluk to viděl, tak a dalších několik miliard kluků z celé naší planety by to zase vidělo jinak… :hug:

William Shakespeare 210
anglický básník a dramatik 1564 – 1616 „Plakat nad minulým neštěstím, to je nejjistější prostředek, jak si přivolat další.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 20:41

…ještě chci dodat, chápu dobře, že už s ním nejste, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6162
14.5.17 20:43

Nedivim se, ze ti to srazilo sebevedomi, ale co by jsi chtela? Vzdyt sama pises, ze TY jsi byla ten, kdo se vas vztah snazil posunout dal a ten, kdo hrozne moc chtel. Nezlob se na me, ale chlap ma byt podle me lovec a u vas to tak ocividne nebylo. Ja si tohle nedovedu predstavit, pro me by to bylo ponizujici. Vlezla jsi mu do zprav a holt jsi zjistila, co si o tobe tenkrat myslel. Tvuj problem, ocividne jsi pro nej ta prava nebyla, zda jsi ted, my tady nezjistime. Kazdopadne muz si vazi zeny o kterou musi bojovat a ne te, kterou ma jistou bez jakekoliv snahy.

Příspěvek upraven 14.05.17 v 20:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
667
14.5.17 20:43

Ono je strašně blbé to, že od té doby mi nedal jiný důvod… s žádnou neflirtoval, nechodil na kávy a nic. Je vidět, že mě miluje. Vybudovali jsme spolu krásný byt, znám celou jeho rodinu, mají mě rádi… ale tohle mě vnitřně ničí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
14.5.17 20:45
@Janina B1 píše:
Ono je strašně blbé to, že od té doby mi nedal jiný důvod… s žádnou neflirtoval, nechodil na kávy a nic. Je vidět, že mě miluje. Vybudovali jsme spolu krásný byt, znám celou jeho rodinu, mají mě rádi… ale tohle mě vnitřně ničí…

pomluv s nim o tom. mluvit mluvit mluvit. a pak poslat do pr.dele :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
667
14.5.17 20:49

@Bůča
Jo to už jse zkoušela :D jenže vždy je to tak, ze je to minulost a tu už proste nezmění, ze to nebylo mnou, ale ze nechtěl nikoho atd.. jenže z faktu se nedá vykroutit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13253
14.5.17 20:52

Tohle bych nedala…sel by a to rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
14.5.17 20:53
@Janina B1 píše:
Ahoj holky,
Vím, že můj problém se někomu může stát malicherný a pouze v mé hlavě, ale já bych se tohoto strašáka ráda zbavila. Téměř 2 roky jsem se svým partnerem, seznámili jsme se krátce po jeho rozchodu s dívkou! Která byla o 8 let mladší (tehdy 17) a chodil s ní cca 2 měsíce. Náš vztah začal vlastně tím, že jsme spolu jen spali. Jenže ono to tak docela nikdy nefunguje a já se poměrně hodně rychle zamilovala a snažila se to posunout dál. Inu řekli jsme si, že to spolu zkusíme… na začátku to bylo divné, takové bez lásky, já hrozně moc chtěla, ale zároveň jsem se bála, abych něco nepokazila. Časem se vše zlepšilo a já už ten hřejivý pocit z jeho strany cítila. Jenže jedno odpoledne jsme (společně) koukali na jeho zálohované fotky na cloudu a já narazila na téměř nahé fotky jeho ex.. Po chvilce mi došlo, že muži to prostě nemažou a jsou to jen fotky… Po tom, co jsem mu řekla, že mi to ale nepřijde úplně fajn je smazal. Jenže ve mě ten červíček už začal hlodat a asi po 2 měsících po tomhle jsem se podívala do zpráv… ( jsem nána). Našla jsem zprávy copsal kamarádům, jak to teda semnou bylo jen o tom sexu, že jsem ani neuměla líbat, že by rád přivedl domů nějakou holku ale že semnou to fakt nehrozí, že bych potřebovala zhubnout (175cm a 75 kg) a že teda vidí jak mi na tom záleží a jak ho mám ráda, ale že pořád myslí na ní a že ona byla jeho typ a já nejsem a že jí jen tak někdo netrumfne, že do ní se zamiloval rychle, kdežto do mě pořád ne ( tohle napsal po2 měsících vztahu) apod… Nebylo to úplně příjemné a mé sebevědomí to poslalo až někam do kopru. Je to téměř rok a stále jsem to nedokázala překonat…

co bych dělala? už bych byla pryč..dávno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
14.5.17 20:58
@Janina B1 píše:
@Bůča
Jo to už jse zkoušela :D jenže vždy je to tak, ze je to minulost a tu už proste nezmění, ze to nebylo mnou, ale ze nechtěl nikoho atd.. jenže z faktu se nedá vykroutit :nevim:

treba to tak fakt bylo :think: a pred kamosema mohl byt jen za drsnaka a machrovat a honit si ego :think:

Příspěvek upraven 14.05.17 v 21:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
14.5.17 20:59

Hele, nechápu to, já kdybych si to přečetla letěl by z mého života jak namydlenej blesk. Jenže ty ten vztah táhneš další rok, budujete ho spolu, třeba by to už teď nenapsal, teď řešit něco před rokem, když jsi to tenkrát neřešila? Podle mě to nikdy nezpracuješ, vždycky to v sobě budeš mít, měla jsi ho poslat k vodě tenkrát, teď by to bylo takový divný, když vám to další rok klape.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
667
14.5.17 21:02

@terinka4444
Ono to bylo dost komplikovaný semnou… Říkala jsem, že za vidinou toho vztahu to zkousnu. Už jen z důvodu, že ho opravdu hodně miluji. Nečekala jsem, že i po roce se tím budu takhle užírat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
14.5.17 21:04

Sebevědomí si dále srážíš sama tím, že s ním stále jsi, a nutí tě to o tom nadále přemýšlet… Hned, jak bych si to přečetla, byla bych pryč, protože on se ukázal v pravém světle a jednou z toho nemůže být nic dobrého… ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama