Paypal - jak poslat peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JPMB
Povídálka 31 příspěvků 19.08.19 19:17
Paypal - jak poslat peníze

Dobrý den, dnes jsem si založila účet paypal a vůbec nemůžu přijít na to, jak ze svého bankovního účtu poslat na ten paypal peníze. Poradíte mi prosím? Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 19:20

@JPMB no ja ho mam propojeny s kreditkou a strhava se to z ni. Nebo muzes propojit s jinou kartou. Penize tam dostanu jen, pokud mi je tam nekdo jiny pres Paypal posle :think: tak to teda pouzivam ja

JPMB
Povídálka 31 příspěvků 19.08.19 19:23

No, ale když jsem to chtěla propojit se svou kartou, tak to nešlo, nějaká chyba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 19:26

@JPMB tak to nevim, mam to bez problemu :nevim: co to pise?

JPMB
Povídálka 31 příspěvků 19.08.19 19:34

Kartu nelze použít, mám se obrátit na vydavatele karty.

sonnys
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 19.08.19 19:40

Můžete mít zablokované internetové platby

JPMB
Povídálka 31 příspěvků 19.08.19 19:40

Tak nevíte někdo prosím, jak to půjde přes ten účet?

JPMB
Povídálka 31 příspěvků 19.08.19 19:41

No to možná bude chyba, internetové platby mám přímo zakázané. Nebo, že to chtělo název banky, číslo karty a bezpečnostní kód - to jsem nevěděla přesně, co je? Nebo, že bankovní účet na na mě a karta také a ten paypal účet založil partner na své jméno.

Ještě jsem zjistila, že existuje ještě nějaká stránka paypal-dobijeni. Nevyužíváte to někdo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 20:30

@JPMB o Paypal dobijeni jsem neslysela. Pokud mas zakazane online paltby, tak jasne, ze fungovat nebude. Asi to nemas ani zrizene, na ty veci, co se to ptalo se me to pta pri kazde internetove platbe kartou… musis to poresit s bankou nebo nekoho blizkeho popros, at Ti posle penize na Paypal ucet, ja takto preposilam manzelovi, ten to s kartou spojene nema (kreditni mam jen ja).

JPMB
Povídálka 31 příspěvků 19.08.19 21:31
@Anonymní píše:
@JPMB o Paypal dobijeni jsem neslysela. Pokud mas zakazane online paltby, tak jasne, ze fungovat nebude. Asi to nemas ani zrizene, na ty veci, co se to ptalo se me to pta pri kazde internetove platbe kartou… musis to poresit s bankou nebo nekoho blizkeho popros, at Ti posle penize na Paypal ucet, ja takto preposilam manzelovi, ten to s kartou spojene nema (kreditni mam jen ja).

A mohla bys mi prosím popsat přesný postup, jak to manželovi přeposíláš? To znáš číslo toho jeho Paypal účtu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 22:44

@JPMB no znam jeho email na Paypal, posilam mu penize z meho Paypalu (strhava se mi to z te karty) a tim ho “ nabiju”… napsala jsem to predtim spatne. Ale koukala jsem na net a mas tam i napsane postupy na dobiti z uctu, ale ty jsem popravde taky nepochopila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 22:48
JPMB
Povídálka 31 příspěvků 20.08.19 17:47

Dobrý den, děkuji všem za rady, tak se nám to podařilo „rozchodit“ přes platební kartu, která je na mé jméno. V internetovém bankovnictví jsem si povolila u karty internetové platby, pak jsme kartu přidali na Paypal a už to šlo. Hned jsme také vyzkoušeli placení přes Paypal, vypadá to, že snad vše proběhlo v pohodě.

Jen mě překvapila jedna věc. Karta je na mé jméno, Paypal účet na partnerovo jméno, a nebyl s tím vůbec žádný problém. To klidně můžete někomu ukrást kartu a platit s ní? (Protože všechny údaje, co k platbě potřebujete na té kartě najdete, fakt dobrý)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 21:47

@JPMB proto mam tyhle platby internetove kreditku a ne normalni kartu. Jinak pri urcite castce Paypal vyzadoval propojeni s mym uctem pomoci takoveho fugle, ale na to te prioadne upozornimpotdeji

Váš příspěvek
Reklama