Pečivo a sýr

1757
26.1.06 15:57

Pečivo a sýr

Ahoj holky,

za chvíli začneme přikrmovat pečivem a sýrem a já nějak nemám tušení odkud začít. Jaký mám vybrat chleba? Světlý, tmavý…? A sýr? Četla jsem, že se hodně doporučuje Lučina, ale ta obsahuje sůl. Vadí to u dítěte, která ještě nemá rok? Nebo jaký jiný sýr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

136
26.1.06 16:03

Leni, napiš kolik je prckovi měsíců, od toho se to bude všechno odvíjet. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
RA
73
26.1.06 16:15

Doporučují se sýry bez tavících solí - zbytečně zatěžují ledviny - vím že nejsou v Gervais, ten má malý moc rád. Na jiný jsem v obchodě nenarazila, ale u nás není moc výběr, takže to střídám s klasickým máslem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
26.1.06 16:51

Sebasty, zitra ji bude 8 mesicu. Ja se spis ptam dopredu, abych byla informovana. Ne ze bych hned zitra chtela zacit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
26.1.06 17:02

Jasňačka, já jen orientačně. :wink: Tak jak tady bylo psáno,zkus začít se žervé, je jich několik značek, co si tak pamatuju, tak jen ta obyčejná Lučina v papíře by měla být bez soli, ale je to bez záruky…holt lupu ssebou a študovat popisky. Možná by jste už mohli začít s chlebem,nejlépe celozrnným,ale sleduj prcka, už je v tom lepek a ten by moh vyvolat reakci.

Tak dobré zkoušení :wink:

Pa I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
26.1.06 19:51

My jsem začali s křupacím kukuřičným chlebíkem, nejlepší je vlastní výrobek Kauflandu, je tenounky a křupavý a dobře se kouše, když se uchovává pevně uzavřený v sáčku. A je bezlepkový. Na to jsme dávali Lučinu z krabičky s pažitkou. Sůl v Lučině je, ale mimi sní tak čajovou lžičku sýra, což si myslím,že neva. Makina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
26.1.06 20:16

Ahoj Lenko,

lepek se snad může od 6 měsíce, někdo doporučuje od 8m, někdo od roku. My s chlebem a jinými produkty s lepkem začali v 10. měsících, se sýrem a máslem jsme začali v 11.měsících. Používám jen Lučinu, Gervais a máslo klasiku - žádnou ramu apod.
Jinak doporučuji, jak píše Sebasty - lupu sebou a študovat 8O
Budeš koukat, co jíš :idea:

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama