Pedagogové - uklízíte v létě ve škole?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@Hrabě Dooku píše:
No ono by Vám, slavní pedagogové, neuškodilo protáhnout si ty Vaše ztuhlý páteře se skoliózou od špatnýho sezení a setřít pár oken ve Vaší milované škole
Tak touto logikou by nikomu neuškodilo vzít si pytel a hrábě a jít uklidit příkopy v blízkém okolí bydliště a sebrat vajgly na autobusovém nádraží, ale jaksi to nikdo neudělá, neb se očekává, že existují technické služby města, na které jde nemálo financí a je to jejich zodpovědnost. Stejně tak v rámci hospodaření školy ředitel zajišťuje úklid objektu lidmi, kteří to mají v popisu práce.
Já nejsem učitel, ale v okolí vidím, že o pozici uklízečky ve škole je poměrně velký zájem, protože nabízí velkou časovou flexibilitu, v jedné škole se dokonce strhl boj několika asistentů pedagoga, kteří chtěli ke svému částečnému úvazku ještě úklid. Stejně tak si myslím, že by se našlo těch pár tisíc korun, které by si rád vydělal třeba studující syn některé z učitelek apod. Pokud tedy škola není schopna toto zajistit (a nejedná se o malou školu, kde stačí naběhnout na úklid 2 dny na konci srpna), je to podle mě manažerské selhání.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vetřelec píše:
Já myslím, že by uklízečce taky neuškodilo, kdyby si procvičila mozek a občas za mě učila matematiku
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Teda pedagog nejsem, nastesti
, ale to myslis vazne @Hrabě Dooku?
Jako vubec nevidim duvod, proc by ucitele meli v lete delat velky uklid skoly. Prijde mi to naproato neuveritelne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A co děláte s nevyčerpanou dovolenou? Nebo si musíte vzít dovolenou a v době dovolené pracujete? Potom je to porušení zákoníku práce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Hrabě Dooku píše:
No ono by Vám, slavní pedagogové, neuškodilo protáhnout si ty Vaše ztuhlý páteře se skoliózou od špatnýho sezení a setřít pár oken ve Vaší milované škole
Závist je mrcha, že. ![]()
Uklízet ve škole místo uklízečky mi přijde na hlavu. Chápu to jen tehdy, když se ve škole stane nějaká havárie, povodeň, stěhování, kdy se zapojí všichni, co mají ruce nohy. Což zjevně není tento případ.
Ještě by mě zajímalo, jak velká to je škola. Většinou bývá na školách těch uklízeček více.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já myslím, že by uklízečce taky neuškodilo, kdyby si procvičila mozek a občas za mě učila matematiku