Sirup Pediakid pro snadné usínání - máte zkušenosti?

6475
1.3.11 21:20

Pediakid

Dneska jsem nasla letacek u dr na Pediakid sirup pro snadné usínaní…
http://swisspharma.info/…_usinani.gif

zajimalo by mne jestli jste nekdo zkousel a jaky byl vysledek..

diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ingeborg
1.3.11 22:33

My jsme zkoušeli PEDIAKID na podporu chuti k jídlu i snadné usínání a zabralo to. Jsou to čisté bylinky a malýmu to moc chutná. Ale prcek to musí nejdřív užívat cca měsíc, pak to až začne působit.

• Nahlásit
  • Citovat
9043
1.3.11 22:34

Tak o tom jsem neslyela,ale pokud to zabira,kupuju to nejem pro syna,ale i pro sebe :)
Taky budu rada,kdyz nekdo napise zkusenost s timto pripravkem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15373
2.3.11 09:18

jé, to vypadá dobře, to bychom taky mohli vyzkoušet :lol: Další zkušenosti uvítám, abych zas nekoupila něco, co absolutně nefunguje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.11 21:18

Holky piště,kdo máte další zkušenosti s tímto sirupem…díky!!!
Kolikrát se to může tak dávat,aby si na to úplně nezvykly a neubližovalo jim to postupem času???ale jak píšete jsou to bylinky,tak to by asi nemělo že…žádný návyk atd. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
7.6.11 14:24

taky se přikláním, jestli jste už někdo vyzkoušely pediakid jak na usínání tak na chuť k jídlu, podělte se :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7776
4.3.12 09:59

Ahoj holky mate skušenosti s tímhle sirupem??za jak dlouho myslíte že zabere?Malej 13 měsíční chlapeček se furt budí dneska vstaval o pul noci o pul třetí a pak v pět a potom ve čtvrt na sedum a tak je to skoro každej den..Už nevím co s tím a když se vzbudí pak mu dlouho trva než usne :roll: sem nevyspaná unavená.předtím měl jedno buzení za noc a vstaval o pul osmé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1712
5.3.12 20:05
j.borufka píše:
Ahoj holky mate skušenosti s tímhle sirupem??za jak dlouho myslíte že zabere?Malej 13 měsíční chlapeček se furt budí dneska vstaval o pul noci o pul třetí a pak v pět a potom ve čtvrt na sedum a tak je to skoro každej den..Už nevím co s tím a když se vzbudí pak mu dlouho trva než usne :roll: sem nevyspaná unavená.předtím měl jedno buzení za noc a vstaval o pul osmé.

Mně se budí syn pořád. Nepomohlo zatím nic. Zhorší se to, když mu roste zub. Už je to u něho o zvyku. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Květkulka
26.3.12 17:50

Osobní nemám, ale kamarádka zkoušela a nepozorovala nějaké velké zlepšení. Prý usnuly, ale nějakou chvíli to trvalo :-) Třeba to u vás bude působit líp. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
sirkapatricie
26.3.12 19:43

Zkoušely jsme a nulový výsledek,spíš ještě horší.

• Nahlásit
  • Citovat
16
28.10.12 15:49

sem zoufala pomoccccccccccccc

Ahoj holky mam maleho budou mu ted v unoru 3 roky, byl to žrout a ted mě nechce jist je to mesic co začal blbnout nechce nic ani jogurt no nic nevezme měli jsme 17kg a ted mame 15kg doktorka řekla že když bude mit hlad vezme si ale neni to pravda on si nevezme :-( našla jsem kapičky ale co tu čtu tak zatim nikomu nepomohli co nebo někomu ano holky poradte mi dik moc http://www.docsimon.cz/…-jidlu-125ml

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
22.2.13 09:10

i pro půlroční?

Hodí se tento sirup i pro půlroční dítě? vyzkoušel někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
22.2.13 14:15

Ahojky, tak pediakid pro chuť k jídlu jsme vyzkoušeli a úspěšně!!! Malá do té doby skoro nic nesnědla a já byla na palici. Po cca 14 dnech braní sirupu si začala říkat o jídlo. Takže za mě určitě ANO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huk
614
11.8.18 11:21

Tak hlásím, vyzkoušeno, na ???? jen vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.18 11:54

Nám nezabral :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie