Pediatr v Ostravě

9239
6.8.05 21:38

Pediatr v Ostravě

Moc bych prosila o radu,zkušených maminek. :) Čekáme miminko v říjnu a pomalu bych měla hledat dětského doktora, ale netuším kde. Jsme v Ostravě teprve chvíli. Nejlepší by byla doktorka v Moravské Ostravě nebo v Přívoze, prostě někde v centru. Představu mám někoho mladšího a příjemného. S možností hned udělat odběry a různé vyšetření, ať nemusíme kvůli vyšetřením lítat ještě jinam.

Děkuji za rady. :wink: Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7
6.8.05 22:15

or=red]V Přívoze neznám žádnou dobrou ldětskou lékařku,mi navštěvujem až v Zábřehu p.doktorku Šimečkuvou a ta je skvělá :lol: Ordinaci má na náměstí SNP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.8.05 13:51

Ahoj,
na nám. SNP je nějaká dobrá doktorka? A kde, tam jak je vchod naproti obchodu? Já bydlím kousek, ale k Dr. chodíme na Dubinu. Strašně mi všichni doktorky na SNP nedoporučovali. Několik holek co tam chodilo, tak se do půl roku od tama přehlásily jinam. Hlavně kvůli toho, že doktorky co tam jsou vše řeší antibiotikama. A tohle už slyším asi 5 let. Zatím nikdo z mých známých tam nevydržel.
Kača

• Nahlásit
  • Citovat
7
8.8.05 22:28

Náhodou mi chodíme k mudr.Šimečkové a super fakt.Mi jsme z Hrabůvky a radši se projdu dál než jít k nám na polikliniku.Šimečková je bezva,kdykoliv ji zavolám tak poradí,i sestřičku má příjemnou.Já jen slyšlela kritiku na tu vedle na mudr.Foldýnovou a i co jsme u ní byli když zastupovala tak jo,ta byla vždy moc brzy hotová a jen plno léků které jsem pak ani nedávala.Jo tu naši můžu doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama