Kočárek pro starší a malé mimi

184
6.8.05 11:28

Kočárek pro starší a malé mimi

Ahoj holky, nevíte některá, kde bych mohla sehnat kočárek - kombinaci pro asi rok a půl staré dítko a malé mimi? Zatím jsem na něj nikde nenarazila. Děkuju! Muchláček 8tt a Honzík 13m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

150
6.8.05 12:44

Ahojky, velmi Ti neporadim s tym kde taky surodenecky kocar kupit, no posielam link. Len tak pre inspiraciu :wink:
Tento by som kupila ja ak bude teda druhe mimi do dvoch rokov :D http://www.glasgowpramcentre.co.uk/…/product.php?…
Myslim ze tu nejake maminy radili tandemovu Inglesiu…, ktoru bezne dostat. No ans napisu.
Velmi som naporadila co :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
6.8.05 13:19

Ahoj Muchláčku,

sourozeneckých kočárů je docela dosti, od těch levnějších až po dražší, namátkou Cam Trolley, Jané Powertwin (ten je mooc pěkný), pěkně vypadá i Baby Welt Treking Tandem, mrkni třeba na http://www.detskydum.cz/prehled.aspx?ru=9 nebo http://www.ajuty.cz/souroz.htm . Já osobně mám zkušenost s Cam Trolley, byl výborný, neocenitelný pomocník, ale pokud máš dost peněz, tak zainvestuj a kup Jané Powertwin, super se s ním jezdí, lehce ovladatelný (měla jsem možnost si ho povozit) a nádherně vypadá :D .

Dobře vyber!
Smokie a Kuba 3r. a Tobík 17 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
6.8.05 13:30

Ahoj,

mám 21 m synka a týdenní holčičku.Koupila jse Jane powertwin a je to dokonalost sama.Jezdí se sním samo.Tak lehký kočárek opravdu neznám.I když tam jsou obě dětičky je lehounký a ovladatelný jednou rukou.Můžu ti poslat fotečky, když budeš chtít.Jinak počítám že ho budu tak do půl roku prodávat, tak kdybys měla zájem, můžem se předběžně domluvit:o)))
Dobře vybírej a pokud můžu doporučit tak spíš sporťák a ne golfáčový typ.S těmi zdvojenými koly ve předu se ve sněhu nedá jezdit.
Ahoj Pískle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
6.8.05 14:37

Ahojky!

Zajímalo by mě, jestli se dá u nějakého tandemového kočárku dát ta zadní sedačka do úplného lehu. Mám pocit, že u toho Jané Powertwin to nejde.
Já budu mít mimčo v zimě a tak bych potřebovala, aby se tam vešlo mimi i s fusakem.
Děti budou 1 a půl roku po sobě.

Předem moc díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
6.8.05 15:28

Žížalko,

já jsem měla ten Cam a tam to šlo skoro do úplného lehu, to zn. že to bylo asi 15° sklon, ale když tam dáš fusak nebo tašku na mimi, tak je to úplně v poho.

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
6.8.05 18:08

Ahojky, přidávám se ke Smokie;-), já měla v tom Cam Trolley i tašku na mimčo a leželo krásně rovně.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
6.8.05 18:52

Nemáte někdo zkušenost, jak se jezdí s těmi kočárky na sněhu?
Moc se mi líbí ten Jané Powertwin, ale píšou, že pro miminko je použítelný jen jako podvozek pro autosedačku.
Nevíte jak je dopravdy použitelný pro malé mimi?

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
6.8.05 20:05

Žížalko,

pokud vím, tak použitelný je i pro malé mimi, holky odsud z eMimča si ho kupují na druhá miminka :) , myslím, že na úplně malinké miminko bude zase potřeba taška, ale jistě poradí povolanější :D .

Co se týče ježdění ve sněhu - já bydlím na sídlišti, kde toho sněhu zas tolik nebylo (jezdila jsem s ním jednu zimu), ale přecijenom nějaký byl (i 20cm) a jelo to docela dobře, sice to nebyla žádná komfortní jízda, ale dalo se to. Jistě lepší bude ten Jané, protože ten má velká kola. Takže pokud bydlíte někde, kde toho sněhu bude více nebo budete jezdit do terénu, volila bych jistě ten Jané. Ale musím říct, že i ten Cam jezdil výborně v terénu!

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
6.8.05 20:24

Ahoj, asi záleží na mamce, já ho několikrát viděla a mě osobně přišeldocela naklopený, i s taškou to nebylo v rovině, ale holky to tak používají a nevím o problémech. ve sněhu se s ním jezdí tak nějak podobně jako s klasickým kočárem, my jsme na severu a sněhu je tu dost ale dá se s ním jezdit akorát si musím zvyknout na jiné „jízdní“ vlastnosti.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
6.8.05 22:08

Ahoj, na tema Jane powertwin tu probehlo nekolik diskusi, zkus pohledat…
Ja si ho po dlouhem vahani poridila jako sourozenecky kocar pro novorozene a 21mesicni holcicku a i kdyz si dodneska nadavam za to, kolik stal, uz bych nemenila - je UZASNY!!!! Fakt se s nim jezdi lepe nez s mymi kocary pro jedno dite (a to ma starsi dite 16 kg, mladsi pet a pul!!!!) - jak s hlubokym, tak se sportakem… Pokud jezdis hodne a nejen po hladkych chodnicich, nevahej a zainvestuj.
Pepi v nem vozim od narozeni, obcas v autosedacce a ted uz i vzadu na sedacce - da se to i bez tasky, s fusakem to bude v zime jeste jednodussi. A ani neni potreba porizovat tasku na miminko, jak jsem se bala, ze bude potreba - a ten sklon? No v porodnici mely postylky pro miminka sklon snad jeste vetsi…
Lesina s Dracaty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
8.8.05 10:10

Holky,

díky za odpovědi! Ten Jané se mi fakt hodně líbí, i když ta cena už tolik ne.
No, musím ho skouknout někde naživo a uvidíme.
Taťku sice musím trochu víc přemlouvat ke koupi dvojkočáru, protože si myslí, že to není potřeba, ale snad se umoudří.

Nevíte, jestli neexistuje nějaká prodejna, kde by ho měli a byla by blíž centra Prahy?

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
8.8.05 13:30

Žížalko,

jistojistě ho mají v Krtečkovi www.krtecek.com , ale nevím, jestli to pro Tebe není moc daleko.

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
8.8.05 14:29

Díky, Smokie!

Zrovna ve čtvrtek budeme poblíž, tak se tam stavíme.

Ještě jednou děkuji za tip!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
9.8.05 14:54

Ahoj holky,
usilovně sháním ten Cam Trolley - mám ho už vybraný, jen si ho chci vyzkoušet (skládání, polohování, taška atd).
Bohužel nemůžu v Brně narazit na prodejnu, kde bych měla tuhle možnost..........prosím poraďtě, díky

Veronika, Barča 10,5m a *Alča 31tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama