Peníze, mateřská a přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 00:20
Peníze mateřská a přítel

Ahoj všem chci Ss zeptat jak řešíte finance? Jsem na mateřské a nemuzem se s pritelem dohodnout co a jak… on by nejradši abych já platila nájem+služby a on zbytek (což je asi jen jídlo).. mě přijde víc přijatelné napůl alespoň.. (nájem a služby nám děla necelCh 8.000) :roll: u ex jsem byla zvykla kdysi ze on platil nájem a já se starala o jídlo…tak by mě zajímalo Jak to mate vy? dekuji:)))

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Janli
Extra třída :D 10192 příspěvků 30.08.19 00:28

No tak pokud mají dva dítě a tvoří rodinu, je snad normální, že dají všechny peníze na jednu hromadu a platí všechno z té jedné hromady. Žádný já platím to a on tohle.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 30.08.19 00:31

Mate najem jen 8000,– a on to nechce platit? Za takhle smesnou castku by to mel zacvakat a samozrejme platit i jidlo, kdyz tobe na domacnost nezbydou penize. Peknej blbec :roll: co jako hodla delat ten chlapec se zbytkem vyplaty? Do strozoku na horsi dobu, co. A tobe zbyde holej zadek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 00:39

@Micaella22 no toho se pravé bojím ze mi nezbyde nic… už tak nějakou dobu platím nájem a služby já a měla jsem samozřejmě menší výplaty jak on.. problém nastal i když jsem mu řekla Aby zasel nakoupit… kdybych řekla aby cvakl to vše asi by mi řekl jak moc jsem sobecka apod :D.. proto jsem radši byla proto aby to bylo aspoň napůl…Moc s tím ale nesouhlasí tak nevím…

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 30.08.19 00:44

Nevím podle mě platit nájem a jídlo by měl. Mít na starosti chlap od toho je zivitel rodiny ne

terien
Extra třída :D 12441 příspěvků 30.08.19 00:47

To řešíte brzy :roll:

Lucie_Sx
Závislačka 4255 příspěvků 30.08.19 00:50

No a když si tady něco přečteš a řekneš mu to, přistoupí na to…?

Fér by bylo platit procentem z příjmů. Třeba každý dá půlku (nebo jinak) svého příjmu na společnou útratu.
Co budeš dělat pak na RD? Z toho zaplatíš nula nula nic :nevim:.

stín katedrál
Kecalka 387 příspěvků 30.08.19 00:57

To je ale filuta. A platit alimenty na dítě a matku by nechtěl?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 30.08.19 01:01
@Anonymní píše:
@Micaella22 no toho se pravé bojím ze mi nezbyde nic… už tak nějakou dobu platím nájem a služby já a měla jsem samozřejmě menší výplaty jak on.. problém nastal i když jsem mu řekla Aby zasel nakoupit… kdybych řekla aby cvakl to vše asi by mi řekl jak moc jsem sobecka apod :D.. proto jsem radši byla proto aby to bylo aspoň napůl…Moc s tím ale nesouhlasí tak nevím…
.

Plat ted pri PPM treba 3000,– jako prispevek, on at plati jidlo a vse pro dite a zbytek do najmu, po skonceni matersky mu zalzi, proste rekni, ze RP je nizsi mesicni castka, nez PPM aby ti to vyslo na 3 roky. Plat jen neco malo, skudli a 1500,– si davej bokem. Sobeckej je on. Jezis, nevim jak poradit, musis vedet jak na nej a vyresit situaci tak, aby 70% nakladu na domacnost prece platil on. To snad prezije par let, nez pujdes do prace :roll: nevim jak vam to klape jinak, ale tady bych ho kvuli financim na dlouho nevidela. Ja teda mam RP 6500,– a sotva vyjdu, to platim jen blbiny kdyz jdeme s detma ven, obcas z Vinted treba obleceni. Jidlo bych z toho nezaplatila ani nahodou, by mi to nestacilo. Drogerii, jidlo, najem plati chlap bez reci. :nevim:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 30.08.19 03:49

@Micaella22 idealni rada, lhat mu :D pokud nema iq houpaciho konika, tak si to spocita

Jinak vsechny penize na jednu hromadu a z toho se plati vsechno. Zadny ze ja zaplatim tohle a ty tamto, aby me vic zustalo pro sebe. :roll:

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 30.08.19 04:17

A jak to budeš dělat na rodičáku? Ten je menší než mateřská (pokud si ho nechces vybrat rychle). Jako bude mít smůlu, prostě dejte všechny peníze na jednu hromadu a plaťte to z ní, žádný tohle je moje a já zacvakam tamto a ty tuto :nevim:

BaMaK
Závislačka 3122 příspěvků 17 inzerátů 30.08.19 04:56
@Anonymní píše:
Ahoj všem chci Ss zeptat jak řešíte finance? Jsem na mateřské a nemuzem se s pritelem dohodnout co a jak… on by nejradši abych já platila nájem+služby a on zbytek (což je asi jen jídlo).. mě přijde víc přijatelné napůl alespoň.. (nájem a služby nám děla necelCh 8.000) :roll: u ex jsem byla zvykla kdysi ze on platil nájem a já se starala o jídlo…tak by mě zajímalo Jak to mate vy? dekuji:)))

Ono to nebude jen jídlo, co pleny, oblečení pro tebe a mimi, kosmetika, věcí na uklízení, praní… Každopádně mi to fér nepřijde, jak z toho ven záleží na Vas a domluvě.

kve-tinka
Kelišová 5351 příspěvků 4 inzeráty 30.08.19 05:36

S podobnym exemplarem mam prvni dite. Zkouseli jsme ruzne modely, aby byl ON spokojeny. V jedne kdyz mel on platit nakupy, mi klidne vytahl tampony, nejake tycinky atd.ze tohle platit nebude :roll: nebo kdyz jsem si na FB vyfotila obed, ktery obsahoval lososa, tak mi klidne pod tu fotku napsal, at nebrecim, ze nemam prachy. Hroznej hnup… nyni to mame tak(jiny muz)- co jsem na materske, platim najem a stejnou castku oba davame na spolecny ucet, z toho se plati jidlo, drobne vydaje. Az budu na rodicaku tak nebudu z toho platit nic. A nebude mi blbe si rict, nebo di nechat neco zaplatit. Nastesti manzel vi, co se slusi a patri a ze s rodicakem kouzlit nejde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 05:57

My to mame tak, ze jak moje materska tak pritelova vyplata chodi na jeho ucet (samozrejme hospodarime spolecne, na vsem se domlouvame) a co na konci mesice zbyde posila na muj ucet na kterem si setrime penize na neocekavane vydaje, dovolene a podobne. Funguje nam to tak uz dva roky, od zacatku spolu sdilime uplne vsechno. Na hromadu davam i penize z brigad, penize od pribuznych na narozeniny nebo Vanoce a opravdu se oba chovame zodpovedne a delame to dobrovolne. I kdyz byly casy kdy bylo hur, diky tehle spolupraci jsme se nikdy kvuli penezum nepohadali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 05:58

Tak já nevím no :( každopádně si dávám mateřskou na 3 roky takže pokud to už je schválené tak stejně budu mít stejně peníze jak na mateřské tak na RD.. -_- jinak ohledně peněz bych mu nelhala, jednak sám ví kolik to teď děla a za další by to byla blbost :mrgreen: mám pocit ze mu to furt nedochází, ze hlavně on bude hlava rodiny v tomhle..Achjo čím víc nad tím přemýšlím tím víc bych sla do práce za rok :D :////

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama