Peníze nebo láska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terryalirn
Nováček 6 příspěvků 01.10.18 23:26
Peníze nebo láska?

Pro každého znás je důležité něco jiného.
Pro mě samotnou je to láska. I když peníze v dnešní době znamenají mnoho, můj názor je že štěstí si za peníze nekoupíš.
Z mé strany vítězí láska a co vy?
Jaký je váš názor či co by jste si vybrali ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 01.10.18 23:34

Možná si ale každý představuje pod pojmem peníze něco jiného, jeden aby měl Porsche, druhá zase aby měl aspoň práci.
Já mám kombinaci obojího :mrgreen: teda myslím lásky a peněz

rokris
Kelišová 6458 příspěvků 01.10.18 23:38

Tak těmi,kteří přiznají, že berou spíš ty peníze, tady bude určitě narváno. :andel:

Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 01.10.18 23:38

Pokud bych si musela vybrat, tak laska. Idealne vsak oboje. Financni zabezpeceni rodiny je pro me take dulezite. Chudas by mi imponoval pouze, pokud by to melo duvod - napriklad by byl zazrany paleontolog a kvuli tomu, ze se venuje vyzkumu, ma malo penez - tj. ve svem oboru by byl uspesny, ale obor malo placeny. Pro me to, ze je chlap schopny vydelat penize, je tak nejak ekvivalent uspechu. Neuspesny muz mi neimponuje.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 02.10.18 00:03

Určitě láska. Svého manžela miluju proto, jaký je a kolik vydělá pro mě není priorita. Ovšem pokud by mě někdy zradil a našel si jinou, už bych nejspíš na lásku zanevřela a pokud bych si měla najít dalšího partnera, tak už bych si hledala jen takového, který mi otevře ne srdce, ale hlavně peněženku.

rokris
Kelišová 6458 příspěvků 02.10.18 00:13
@_0812_ píše:
Určitě láska. Svého manžela miluju proto, jaký je a kolik vydělá pro mě není priorita. Ovšem pokud by mě někdy zradil a našel si jinou, už bych nejspíš na lásku zanevřela a pokud bych si měla najít dalšího partnera, tak už bych si hledala jen takového, který mi otevře ne srdce, ale hlavně peněženku.

Hezký :kytka: :srdce:

Terryalirn
Nováček 6 příspěvků 02.10.18 00:21

@rokris :srdce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 02.10.18 00:24

Ono se říká, že za peníze si člověk třeba štěstí a zdraví nekoupí. Ale je to kravina, osobně už jsem do svého zdraví nasypala dost. A když jsem neměla co jíst a kde spát, tak jsem moc šťastná nebyla. Takže je potřeba mít i nějaké peníze. Jinak ale láska. Nikdy jsem nebyla v situaci, kdy by na mé straně nikdo nestál, ale vím že bych to nezvládla.

Janli
Kelišová 6266 příspěvků 02.10.18 00:31

ROZUM! Tady je málo diskuzí, kde ženská píše, jak je ten její přítel hroznej? Jak jí nedává peníze, ona žije s dětmi z mateřské, ale odejít od něho nechce, protože ho miluje. Co jí vždycky radíte? Zapomeň na lásku, prober se a uteč! Takže pořád ještě platí, že hlavně láska? Oni omylem, to je jen klišé, který ještě nikomu šťastný život nezaručilo…

rokris
Kelišová 6458 příspěvků 02.10.18 00:35
@Janli píše:
ROZUM! Tady je málo diskuzí, kde ženská píše, jak je ten její přítel hroznej? Jak jí nedává peníze, ona žije s dětmi z mateřské, ale odejít od něho nechce, protože ho miluje. Co jí vždycky radíte? Zapomeň na lásku, prober se a uteč! Takže pořád ještě platí, že hlavně láska? Oni omylem, to je jen klišé, který ještě nikomu šťastný život nezaručilo…

Pravda.

Terryalirn
Nováček 6 příspěvků 02.10.18 00:36

@Janli to je také pravda, když čtu všechny příspěvky začínám se na to koukat i z jiných úhlů, od všeho asi potřebujeme něco :think:

rokris
Kelišová 6458 příspěvků 02.10.18 00:39
@Terryalirn píše:
@Janli to je také pravda, když čtu všechny příspěvky začínám se na to koukat i z jiných úhlů, od všeho asi potřebujeme něco :think:

Jo. A často něco chybí. Jedno nebo druhé. A třeba právě ten rozum. :)

Janli
Kelišová 6266 příspěvků 02.10.18 00:45
@rokris píše:
Tak těmi,kteří přiznají, že berou spíš ty peníze, tady bude určitě narváno. :andel:

Já jsem před lety stála před rozhodnutím jestli zůstat ve vztahu s přítelem, kterého jsem milovala, ale jeho přístup k životu, práci a penězům byla tragedie, nebo jít do vztahu s mužem, který byl jeho pravý opak, ale láska tam nebyla, jen vzájemná náklonnost, obdiv a respekt. Zvolila jsem druhou možnost. Pro někoho jsem byla zlatokopka, ale já to do dneška považuju za nejlepší rozhodnutí v životě. Láska přišla postupně a nebyla založená na poblázněných hormonech, ale na úplně jiných hodnotách. Jsme manželé, máme děti a jsme šťastní. Kdybych se tenkrát řídila láskou, byla bych dneska pěkně nešťastná. Já se tenkrát řídila těmi „penězi“ a rozumem. Zaplaťpánbůh za to! Takže já se klidně přiznávám :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 40436 příspěvků 02.10.18 00:46

no jenže jen láska nebude stačit. Z lásky se bydlení, jídlo… fakt nezaplatí :lol: Chce to nakombinovat ;)

rokris
Kelišová 6458 příspěvků 02.10.18 00:58

@Janli @Markéta80 Tak jasně. Ono se takhle na tu otázku prostě blbě odpovídá. Odjakživa se říká, že peníze vyhání lásku z baráku. Dlouhodobý nedostatek fakt rozvrací vztahy. A že člověk může mít takové zkušenosti s láskou,že nakonec upřednostní to zajištění, tomu taky věřím.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >