Permanentní make-up obočí a dovolená u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julipek
Kecalka 170 příspěvků 10.05.19 19:56
Permanentní make-up obočí a dovolená u moře

Ahoj holky, příští týden mě čeká permanentní make-up obočí s tím, že o 3 týdny později jedu na dovolenou do Turecka.
Zajímalo by mě zda to není nějaký problém? Paní vizážistka mě ubezpečila, že je to naprosto v pořádku, ale setkala jsem se i s názory, že to rozhodně není před dovolenou u moře vhodné.

Zajímalo by mě více názorů. Přece jen nejde o malé peníze. Beru v potaz i to, že se dá vše doladit na korekci.

Děkuji za názory a krásný víkend :)

Reakce:
Vlastina18
Stálice 80 příspěvků 10.05.19 19:58

Asi bych se bála sluníčka, ale když tě vizážistka ubezpečila, tak snad ví, co říká :) každý to snáší individuálně

Lucy75
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 10.05.19 20:03

V kliduuuuuuuuu, chodím každý třetí rok 8) bude to zhojené, budeš to natírat padesátkou (kup si) a tím pádem se vůbec nic nestane.. jen to prostě chraň :kytka:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 10.05.19 20:12

Po 3 tydnech je to davno zahojeny. Ja sice byla u more po mesici a pul, tady pak hic jak prase, takze furt namocena v bazenu a oboci mam pres 2 roky ze slibovanych 13-18mesicu :D

Julipek
Kecalka 170 příspěvků 10.05.19 21:48

Já byla do dneška taky v klidu, ale dnes v drogerii jsem narazila na dvě prodavačky co obočí udělané mají a trošku mě rozhodili poznámkami „no tak před mořem bych do toho určitě nešla“…

cernycajscitronem
Kecalka 206 příspěvků 11.05.19 08:23

Mne se teda obočí 4 tejdny loupalo, ja bych to odložila až po dovoleny. Ale nevím, jakou techniku chce tvoje vizazistka použit, třeba vlaskovani se hojí lip nez stínováni…

Váš příspěvek
Reklama