Jak dlouho používáte Pharmatex proti otěhotnění?

9541
18.2.08 11:15

Pharmatex

Ahoj holky, pořebovala bych radu. Došla jsem k závěru, že vy:,–(ím HAK a hledám jiný způsob ochrany..Narazila jsem na přípravek Pharmatex a docela se mi to zamlouvá. Přečetla jsem i nějaké diskuze a píše se že PI je nějakých 0,68, což je dobré číslo. Hodně z holek z diskuzí ale píše, že Ph používá s kondomem nebo přeruš.souloží, což se mi nechce. Nemáte zkušenosti někdo jen s používáním Ph?Popřípadě jak dlouho to takto úspěšně používáte bez početí?Nebo víte o někom, komu už Ph při správném používání selhal? A poslední otázka, myslíte, že ta hlavní složka není škodlivá (Benzalkonii chloridum)? Přece jen moc dlouho na trhu není, tak aby se za čas nemluvilo o tom, že je např. karcinogení.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ame
18.2.08 11:41

jenom krátce, s Dorou v náručí…
HA jsem vy:,–(ila v XII/2005 a pak jsme používali (mezi 9. a 19. dnem cyklu) výhradně spermicidy, Pharmatex a zdejší a-gen53. Do 14. dne cyklu po vysazení se zadařila Dora…
Pokud použiješ globuli, je třeba počkat, až se rozpustí, Pharmatex krém je dobrý, pokud nechceš čekat ani chvilku, zas je hoooooodně vlhký…
Chystáme se kombinovat spermicidy s počítačem Persona, měří hladinu hormonů v ranní moči, a pouze v plodných dnech spermicidy.
ame.

• Nahlásit
  • Citovat
1965
18.2.08 13:43

Ahoj, taky jsem tuto variantu zvažovala, je tady už pár podobných diskuzí, pohledej. Vím určitě o jedné zdejší mamce, která při Pharmatexu otěhotněla, takže jsem o něm rychle přestala uvažovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
18.2.08 13:47

Nikdy sem Pharmatex nekombinovala s dalšímy způsoby chránění a nikdy nebyl problém, občas ji používám někdy i dýl třeba několik měsíců… Neznám nikoho kdo by s Phar. otěhotněl. A jestli je hlavní složka škodlivá nevim ale asi to nebude žádný draják, předpokládám že ne větší než HA…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
809
26.2.08 08:45

Pouzivali jsme rok a v pohode. Pak jsme se snazili o mimi a hned na prvni pokus to vyslo. Je to podle me dobra metoda antikoncepce, jen tak trosku kazi atmosferu zavadeni - nicmene - je to par vterin, tak to jde. Ja jsem pak zkousela telisko - vyloucilo se. Pak jsem zacla s Evrou, ta se zdala v pohode a ted uz trpim pres mesic nespavosti a podle vsech vysetreni jsem v poradku a problem vyvolala horm. zmena. Takze budu opet vysazovat a asi se vratim k Pharmatexu… Nebo znate nekdo neco lepsiho nehormonalniho? /Kondomy nam nevyhovuji…/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
15.4.08 15:21

Tak jsem taky narazila na Pharmatex a vážně o něm uvažuji. Nemáte někdo ještě další zkušenosti? Jsem stále nerozhodná, jestli ho risknout… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
16.4.08 15:11

Ahoj, já mám dlouholeté zkušenosti a dobrý. Používala jsem teda Patentex Oval, ale prý je to obdobné. Nemůžu nic namítat.
Teď už měsíc na doporučení lékařky užívám hormonální NuvaRing a končím. To, co to se mnou dělá je strašný, moje tělo nikdy hormonální antiko. nebralo a tak mi to teď dává znát. (a to je prý nízkohormonální antiko.)
Pokud se Pharmatex a pod. zavádí a užívá tak, jak má, je spolehlivý. Mě nezklamala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dasda
14.4.10 23:10

dasdasdas

ahojky lidičky zlatí sexu a pharmatexu plní. 8421 moje pero je jak slon. a moje vagina jak kuratko pres ovacemi. hele kamarádíčky ted vážně: funguje to:-d? je zde velmi vážný rozpor v příbalověm letáku na pharmtexu. jak to, ze v charakteristice je napsano ze kontracepcni ucinek je okamzity a pretrva nejmene po dobu 10ti hodin. ale v davkovani je napsano ze pri opakovanem pohlavnim styku mate aplikovat dalsi davku kremu??? tak co to ma kurva bejt? diky za odpoved pusinky. papa
huh a když to zabírá teda údajně hned, proč se pak nesmim mýt mýdlem?

• Nahlásit
  • Citovat
1475
11.7.10 23:11

ahoj používala jsem pharmate x i patentex, co zrovna měli líp k dostání v lékírně asi dva roky než jsem začla jen počítat plodný a neplodný dny a v pohodě fungoval, akorát někdy trochu pálil. Uvažuju o něm znova, do HA se mi nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.14 21:08

Ahoj prosím vás chtěla bych se zeptat jestli neni nutné po aplikaci pharmatexu (krém i globule) a po sexu udělat výplach (samozřejmě až po uplinulých min.2 hod.) nebo jestli to prostě jen vyteče a pak stačí sprcha.. Nebo jak to děláte vy..?? Díky za info.. právě to začínám s pharmatexem zkoušet tak chci mít jistotu… :) děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
4.6.14 12:28
@majka20 píše:
Ahoj prosím vás chtěla bych se zeptat jestli neni nutné po aplikaci pharmatexu (krém i globule) a po sexu udělat výplach (samozřejmě až po uplinulých min.2 hod.) nebo jestli to prostě jen vyteče a pak stačí sprcha.. Nebo jak to děláte vy..?? Díky za info.. právě to začínám s pharmatexem zkoušet tak chci mít jistotu… :) děkuju

Ahoj,
výplach si po těch dvou hodinách udělat můžeš. Jen nevím jestli používáš nějaký roztok např. Rosalgin, protože vodou to není zrovna moc vhodné… :-)Já někdy v pubertě vyplachovala vodou a akorát jsem pak trpěla na mykozy. No a něbo se můžeš obejít bez výplachu, ale to doporučuji intimky, ono to pak vytéka třeba i dva dny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1287
3.10.14 00:25

Zdravím. Prodávám Pharmatex (viz inzerát).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.14 14:51

Ahoj prodávám pharmatex krém, kdyžtak pište… :) (zkoušela jsem ho poprvé a nevyhovuje mi)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.15 15:38

Zdravím,
mám pár otázek k téhle antikoncepci.
Co Vám vyhovuje víc? Globule nebo krém?
Co je pohodlnější nebo praktičtější?
U krému se taky musí čekat 5minut?
Jak je to například z orálním sexem?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.15 15:50
@Anonymní píše:
Zdravím,
mám pár otázek k téhle antikoncepci.
Co Vám vyhovuje víc? Globule nebo krém?
Co je pohodlnější nebo praktičtější?
U krému se taky musí čekat 5minut?
Jak je to například z orálním sexem?

Ahoj,
lepší je podle mě krém, nemusí se čekat těch pět min. Orální sex rozhodně před použítím krému pak už ne,

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama