Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den,
hledám pro syna 3,5 roku klinického logopeda. Našla jsem v naší dojezdové blízkosti paní logopedku PhDr. Moniku Šulistovou v Praze na Nových Butovicích. Má prosím někdo s paní logopedkou zkušenosti? Je k dětem citlivá, nekritizuje příliš, máte s ní dobré zkušenosti? Byla jsem se synem u psychologa (předčasně narozený a v rámci kontrol jsme absolvovali i toto vyšetření) a bylo nám řečeno, že si máme najít citlivého logopeda, že syna bude kritika demotivovat, tak proto se tak okatě ptám. Děkuji Vám za reakce.
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!