Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dobrý den, pořídila jsem si Philips Lumea IPL a po jeho použití v oblasti bikin a podbřišku (ošetřeno večer a ošetření bylo dle návodu, pouze v,, povolených oblastech,,) se mi hned ráno objevilo špinění a lehká občasná boles v podbřišku jako při menstruaci (tu mám pravidelnou a mám jí mít až za 2 týdny, takže o tu se nejedná),tenhle stav trvá už dva dny. Máte někdo podobnou zkušenost, co to může být? Byly jste u doktora? Léčily jste to samy nebo to odeznělo samo (případně za jak dlouho)?
Předem děkuji za všechny reakce.
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!