Pihy u mimča

3686
9.3.16 16:54

pihy u mimča

Cauky, téma spíš na oddych 8)
musím, nebo chci se pochlubit. I když možná není čím, já mám desnou radost :lol: minulý týden sem tu naši bembeřici prebalovala a v plenkove oblasti se ze dne na den udělala mega piha :D. Teď odpoledne sem jí dala spát, před chvílí se probudila a její obličej zdobí 2 nové pihy :oops: obě dvě má na místě kde mám já, strašně mě to těší :srdce:..jak je možné že takhle hned se prostě udělají? Kdy se začalo skraslovat vaše mimi pihama? Taky ste z toho byly tak odvareny jako já :andel:? Podělte se :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6752
9.3.16 17:05

@Dojcanis Mě se pihy nelíbí, takže mě nalezení pih na dětech nijak zvlášť nerozveselí :lol: Myslím, že kolem roku jsem objevila první a zatím jedinou malinkou pihu u mladší dcery, u starší si nepamatuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.3.16 17:08

My máme zatím jednu nad kotníkem a je to krásné :-) jsme taky nadšená a sdílím s Váma radost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
9.3.16 17:09

No já mám znamínek hodně a to už jich šlo dost pryč, takže z nich odvařená nejsem a jsem ráda, že skoro dvouletá nemá zatím žádné. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
9.3.16 17:13

Haha jezis az ted jsem si po 3m uvedomila, ze mrně vlastne zadnou pihu nema a to jich mam na obliceji jak maku teda;D zas resim po kom je totalne zrzava:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
9.3.16 17:16

@tesarkova.b my máme na tváři, na čele. Ráno jsem si všimla, že se jí na tvaří dělají nějaké supiny. Teď už jsou vidět :lol: akorát doufám, ze zůstanou malé :-) kolik je malé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
9.3.16 17:17

@Makronka222 naše byla taky chvíli zrzava :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18295
9.3.16 17:28

Tak děti začaly mít pihy až tak kolem roku, ale raději bych byla, kdyby nebyly.

@Makronka222, dcerka se narodila jako tmavovlasá, pak začala světlat a jedna fáze byla, že byla zrzavá. Nyní má vlasy světle hnědé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
9.3.16 17:32

Tak se uvidi zda se to zmeni, mame z toho srandu, ale malem nas hnali tchanovci na testy, my vsici v rodinach cerny vlasy a poridili jsme si takovou malou mrkvicku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18295
9.3.16 17:40

@Makronka222 no tak nás naštěstí nikdo nikam nehnal, já jsem taková hodně světlunká, manžel tmavovlasý, takže dcerka je po mě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
9.3.16 18:10

Jůůůů to je tak roztomilé :) Mně se pihy hrozně líbí, možná jsem jediná, ale je to tak. :D Já si pamatuji, že snad do tří let jsem měla velikánskou vystouplou pihu na čele. Ani nevím co se s ní stalo, snad prý zmizela sama, ale mám přibližně v tom místě takovou propadlinu :D To je zase sentimentální vzpomínka z mého dětství :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
9.3.16 23:22

No tak upřímně, nevím, nad čím jásáte :think: Záleží ovšem, o jaké pihy jde. Já mám pih (takových těch co jsou původně malé ploché tečky a po pár letech jsou z nich vystouplé obludy - doktor, co mi je odstraňoval je nazývá odborně névy) na rozdávání. Když jsem byla malá, měla jsem také takovou jednu roztomilou na nose a druhou na zádíčkách. Nevím, jestli nad nimi tenkrát moje mamka plesala, ale já jsem za ně moc ráda nebyla. Už jsem si jich dala odstranit celkem 12 - těch největších, ale čím jsem starší, tím více nových se objevuje. Je to otrava. Mám dvouletou dceru a modlila jsem se, aby to po mě nezdědila, ale bohužel. Už má jednu na holeni a druhou pod kolínkem :( Každý to bereme asi jinak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
10.3.16 06:54

@estejedna no, asi nevíš nad čím jasame, máš pravdu :mrgreen: samozřejmě nejasam jak si psala nad velkými „obludami“ ale nad teckama :oops: ale spíš nad tím, že má obě dvě pihy přesně na místě kde :dance: nevím no, asi chápu, že někdo z toho radost nemá, když je chodí vyřezávat, odstraňovat, mě se pihy liběj a tečka :andel: obzvlášť na těch malých roztomilých drztickach :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat