Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Myslim si, ze ve Zdare n. S by mohli mit u Kinskyho, to je mensi hobby market a maji otevreno i v nedeli
http://www.kinsky-zdar.cz/…odni_dum.php
http://www.zivefirmy.cz/…bniny_f15008
Myslím,že sem jsme jezdili pro písek. Je to u kolejí vedle TS:) Rači tam prvně zavolej ať tam nejdete zbytečně.
Aha, tohle by mě nenapadlo. My jsme ho měli vždycky na pískovišti. Je to sice už přes 10.let, tak se třeba už leda cos změnilo:) Ale myslím si, že na dětská hřiště dávají ten nejlevnější písek. Zatím mám 3.měsíčního prcka, tak se zatím v pískovištích nevyznám:D Takže se omlouvám za špatný typ.
No me by to taky nenapadlo, ale delali jsme tedka terasu a pisek nam zbyl. tak rikam, super, bude do piskoviste. a zednik se zacal s, at, ze z toho nejdou udelat ani babovicky ![]()
Moc děkuji za tipy, ještě jsem našla v N. M. stavebniny kde mají nějaký bělený písek, tak tam zkusíme zítra mrknout a jinak asi ten Žďár
Ahojky, mam dotaz, jsem z Prahy a chtela bych sehnat pisek do piskoviste…vim ze se prodava ve 20l pytlich cca za 100kc, ale predstava ze do piskoviste ktere jsme malemu poridili jich nasypu min. 2o…tak na to proste nemame
nemate nektera nejakej tip na to jak to vyresit a nezrujnovat rodiny rozpocet?? Dekuji za jekekoliv napady a navrhy..:-) Mrzelo by me mit na jare piskoviste bez pisku..:-(
Nejak jsem si neprecetla ze se bavite o Novem meste na Morave…to mame trosku z ruky..:-( tak prosim o tipy pro Prahu ![]()
Ahoj, poraďte mi prosím kde by se dal v okolí N. M. nebo Třech studní sehnat písek do menšího pískoviště. Jezdíme tam na chatu a tak abychom ho nemuseli vozit z velké dálky. Děkuji
pozn. jezdíme tam jen na víkendy tak nejlépe kde by měli otevřené v sobotu dopoledne