Pitný režim kojence

16.5.17 19:12

pitný režim kojence

Maminky prosím o pomoc, mám 10 měsíční dceru, která za den nevypije kapku čaje, vody, džusu, prostě ničeho, z flašky, ze stříkačky, z pítka, prostě z ničeho. Dr. říkala, že prostě pít a čůrat musí, pokud nekaká, tak má za den jednu plínu, je to fakt mazec. Nemáte některá s tím zkušenosti? děkuji za jakoukoliv radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14304
16.5.17 19:19

A kojis nebo je na UM? Kdyz vypije dost mlika tak nemusi k tomu pit litr vody. Jinak bych zkusila treba ty detsky stavicky, jsou sladky (ja je malymu redila), vypil mi je spis nez samotnou vodu nebo caj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 19:22

Nekojím, kojila jsem asi 14 dnů, UM mlíko přes den nevypije, kdybych se postavila na hlavu. šťávičky jsem taky zkoušela, bez šance, ona to ani neochutná to je ten problém a když tak si jednou lokne a odstrčí to, a je to uplně bez šance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
16.5.17 19:27
@Rajstajblik píše:
Nekojím, kojila jsem asi 14 dnů, UM mlíko přes den nevypije, kdybych se postavila na hlavu. šťávičky jsem taky zkoušela, bez šance, ona to ani neochutná to je ten problém a když tak si jednou lokne a odstrčí to, a je to uplně bez šance.

Tak to vypije hodně málo. Náš malej taky nepil vodu ani čaje. Byl na UM a toho vypil litr denně. Jinak jsem mu kupovala i ty ovocný štávy a ředila vodou.To mu jediný chutnalo.Pak jediný čaj který mu chutnal byl ten granulovaný od sunarky.Na tomhle čaji se krásně rozpil. Obsahuje cukr ale jak ho začal pít tak jsem postupně snižovala dávkování a nakonec vypije i neslazené pití. Kolik flašek vypije toho UM? Alespon kdyby pila víc toho mlíčka :think: Jinak ještě bych zkoušela dělat hodně často polévky jestli má malá ráda ale pít by měla víc, za chvíly bude vedro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
16.5.17 19:29

@Rajstajblik tak dávej polévky, zeleninu a ovoce, kaše, tam je aspoň dost tekutin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
16.5.17 19:33

Jsme na tom podobně. Taky mi mladej nic nepije. Mlíko dostává jen ráno a pak během dne mu pořád dávám pití, ale nechce ho. Čaje ne, vodu ne, dzusiky ne, na ty se křeni že jsou jako hroooozne kyselé. Redila jsem s vodou a to už vůbec nechtěl. Vždycky mu dám aspoň hrneček do kočárku, že si s ním hraje a třeba něco vypije, ale nenápadně to koutkem pouští a má to leda tak na zádech ???? takže už nevím co mu dát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 19:33

Mliko ma jednou denne 180ml rano v pet ze spani, jak zaspim a probudi se, tak uz ho nevypije. o velikonocich jsme byli na kapackach uz, prave a za chvili muze bejt 30 stupnu a to je konec:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
16.5.17 19:36
@Rajstajblik píše:
Mliko ma jednou denne 180ml rano v pet ze spani, jak zaspim a probudi se, tak uz ho nevypije. o velikonocich jsme byli na kapackach uz, prave a za chvili muze bejt 30 stupnu a to je konec:-(

a jak ti baští?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 19:42

No ted se to trochu zlepsilo, ale tak cca pred mesicem nejedla vubec nic, trvalo to asi 14 dni, tak jsme skoncili v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304
16.5.17 19:44

@Rajstajblik 180ml mlika je dost malo na ten vek. A co jinak ji? Jak se tvari na polivky, presnidavky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
16.5.17 19:45
@Rajstajblik píše:
No ted se to trochu zlepsilo, ale tak cca pred mesicem nejedla vubec nic, trvalo to asi 14 dni, tak jsme skoncili v nemocnici.

Tak bych zkoušela dělat polévky, kaše, ovoce zeleninu. Jinak zkus fakt koupit ten granulovaný čaj od sunarky. Dětem chutná protože je sladký :oops: ano ani já nezačínala s vodou. Kamarádka měla stejný problém, syn jí pil UM 1× denně, naštěstí alespon dobře jedl.Ale blížilo se léto tak začínala taky s tímto čajem a postupně ubírala dávky. Ještě mě napadlo koupit jí ten učící hrneček aby jí to bavilo pít z něho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 19:47

Ten caj doma mam a denne ho vylejvam. lahvicek, pitek a savicek mam doma 1000:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304
16.5.17 19:47

A z normalni sklenicky se nenapije? Malyho to nebavilo z flasky z toho uciciho hrnku uz vubec ne, ale kdyz sem mu nalila do male sklenicky (ze zacatku mel tu co se dava na panaky :D ) a sla si s nim tuknout tak to vypil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 19:48

A jak zacnu delat jidlo ridsi tak prestane i jist, je to zacarovanej kruh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
16.5.17 19:49
@Rajstajblik píše:
Ten caj doma mam a denne ho vylejvam. lahvicek, pitek a savicek mam doma 1000:-(

A Um ti teda vypije jen jednou denně? ach jo tak já nevím kdyby alespon vypila víc toho UM. Nezkoušela si třeba od někoho to vanilkové mléko od sunaru? třeba by jí chutnalo a vypila by alespon 3 flašky denně plus jídlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama