Pláč při orgasmu?

Anonymní
23.2.20 22:14

Pláč při orgasmu ?

Zdravím ženy :) jdu s trochu citlivou a intimnější otázkou :) jde mi o to, že jsme spolu s manželem spali a když u mě přišlo na nejlepší a byl orgasmus tak mi vytriskli slzy do očí :zed: chtěla jsem to zakrýt ať to manžel nevidí a nebere to nějak špatně, ale nešlo to prostě jsem brečela :zed: :D sice jsme se tomu zasmali a on si dělal srandu, že jsem to asi měla poprvé, když mě to tak rozbrečelo, ale já si připadala blbě vůči němu :zed: stalo se to některé z vás taky? Čím to je či co to je? Já jsem sama nechápala proč jsem brecela :roll: :zed: :D děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

541
23.2.20 22:16

To bude asi ten mokrej orgasmus, né?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
23.2.20 22:18
@kalamitaa píše:

To bude ono :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 22:22

@kalamitaa cože co to bude? :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6125
23.2.20 22:23

Pořád lepší, než když se holka při TOM hystericky směje. :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 22:24

Já u toho brečela ne stříkala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 22:25
@Anonymní píše:
Zdravím ženy :) jdu s trochu citlivou a intimnější otázkou :) jde mi o to, že jsme spolu s manželem spali a když u mě přišlo na nejlepší a byl orgasmus tak mi vytriskli slzy do očí :zed: chtěla jsem to zakrýt ať to manžel nevidí a nebere to nějak špatně, ale nešlo to prostě jsem brečela :zed: :D sice jsme se tomu zasmali a on si dělal srandu, že jsem to asi měla poprvé, když mě to tak rozbrečelo, ale já si připadala blbě vůči němu :zed: stalo se to některé z vás taky? Čím to je či co to je? Já jsem sama nechápala proč jsem brecela :roll: :zed: :D děkuji za odpověď

Prostě emoce…nic jinyho…jsme jenom ženy :) Stávalo se mi to obcas, ve stavu absolutniho stesti ve vztahu. Proste jsem brecela stestim :D

• Nahlásit
  • Citovat
1773
23.2.20 22:26

Další troll :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
23.2.20 22:28
@kalamitaa píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: No baže
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
23.2.20 22:28
@jege píše:
Pořád lepší, než když se holka při TOM hystericky směje. :zed: :pocitac:

Hele to kazdopadne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 22:31

@Pajik 76 proč troll? Úplně normální otázka :zed: nechápu proč by kvůli tomu měl být někdo troll :zed: měl by psát jen ten kdo má zkušenosti a dokáže to brát vážně :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 22:32

@jege to si neumím ani představit :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 22:33

Ano. Stává se mně to docela často. Prostě další level emocí. :) Manžel ví, že když mě při sexu rozbrečí, tak to bylo opravdu dobré. Při posledním mokrém orgasmu jsem probrecela polštář. To prostě neovládneš a hlavně se to nesnaž brzdit. Spíš to chlapovi vysvětli. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1773
23.2.20 22:34
@Anonymní píše:
@Pajik 76 proč troll? Úplně normální otázka :zed: nechápu proč by kvůli tomu měl být někdo troll :zed: měl by psát jen ten kdo má zkušenosti a dokáže to brát vážně :zed:

Jo? A proč anonymně??? Co na tom je jako tajného???
Poslední dobou jsou tady anonymní diskuze většinou trollové nebo objednané diskuze, aby to tu „žilo“…

Tak se nediv :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 22:37

@Pajik 76 tajné noc, ale mě to prostě přijde intimní a nevím proč se to stalo takže se cítím i trapně takže proto anonymní :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama