Ženy - váš důvod k sexu

Anonymní
23.2.20 11:50

Ženy -váš důvod k sexu

Otazka pro zeny, co je hlavnim duvodem k milovani? Je to fyzicka potřeba? Nebo to, ze je vam u toho dobře? Nebo to delate jen kvuli partnerovi? Nebo jeste jiny duvod? Jasne ze od kazdeho neco ale co je hlavnim hnacim motorem. Otazka je polozena kvuli hodne mistnim diskutujicim zenam u kterych vypada ze sex nemusi a delaji to jen kvuli partnerovi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2384
23.2.20 11:52

Kdyz jsme byli s partnerem spolu na zacatku vztahu - s jakymkoliv partnerem, funguje chemie. Prakticky to byli filmy, vylety, sex, sex, sex. Pak chemie vyprcha a uz proste nemam tu potrebu. Kor po detech mi to nic nerika, nebavi me to, sebevedomi nekde pod bodem mrazu. Pritom vypadam dobre, teda do st dobre, kdyz se podivam na prumernou ceskou matku :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 11:55

Fyziologická potřeba, potřeba intimity s partnerem, baví mě to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
599
23.2.20 11:57
@Anonymní píše:
Otazka pro zeny, co je hlavnim duvodem k milovani? Je to fyzicka potřeba? Nebo to, ze je vam u toho dobře? Nebo to delate jen kvuli partnerovi? Nebo jeste jiny duvod? Jasne ze od kazdeho neco ale co je hlavnim hnacim motorem. Otazka je polozena kvuli hodne mistnim diskutujicim zenam u kterych vypada ze sex nemusi a delaji to jen kvuli partnerovi.

Protože mě to baví :) kvůli sobě, kvůli partnerovi. Líbí se mi, že je to jedna z mála chvilek, kdy máme všechen cas a všechnu pozornost jeden pro druhého. Já tak dokazují lasku, to, že se mi partner líbí a, že je pro mě chlap. (Samozřejmě také kvůli fyzické potřebě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
23.2.20 11:57

Že začátku, asi jako každý pár to bylo pořád a pořád :grin: po porodu jsem očekávala, že nebudu mít chuť a ono je to naopak, mám chuť mnohem víc než přítel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2715
23.2.20 11:58
@Micaella22 píše:
Kdyz jsme byli s partnerem spolu na zacatku vztahu - s jakymkoliv partnerem, funguje chemie. Prakticky to byli filmy, vylety, sex, sex, sex. Pak chemie vyprcha a uz proste nemam tu potrebu. Kor po detech mi to nic nerika, nebavi me to, sebevedomi nekde pod bodem mrazu. Pritom vypadam dobre, teda do st dobre, kdyz se podivam na prumernou ceskou matku :P

to je smutné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Když vypadne internet a program v telce je na nic, tak co jiného dělat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Já teda nechápu že to někomu může něco neříkat. Taky po porodu mám jiné priority. Ale tělo prostě potřebuje, jsem pak neklidná dole mě svrbí nadržená… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
17
23.2.20 11:59

Jo a proč, protože nás to prostě baví :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
23.2.20 12:09

Protoze by prisly o chodici penezenku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 12:17
@Andrewww píše:
Protoze by prisly o chodici penezenku

hahahahaha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 12:28

Mě se to líbí, uvolňuje mě to a ten pocit blízkosti s mužem je prostě nenahraditelný. Ale já jsem asi trochu jiná než většina zde, jak jsem tu četla. Muž mi říká " ty moje nymfomanko" :mrgreen:. Vztah bez sexu bych nechtěla, intimita je důležitá jeho součást v každé jeho fázi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
861
23.2.20 12:41
@Kockazvysocan píše:
Mě se to líbí, uvolňuje mě to a ten pocit blízkosti s mužem je prostě nenahraditelný. Ale já jsem asi trochu jiná než většina zde, jak jsem tu četla. Muž mi říká " ty moje nymfomanko" :mrgreen:. Vztah bez sexu bych nechtěla, intimita je důležitá jeho součást v každé jeho fázi.

Já to mám podobně :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
23.2.20 12:47
@Anonymní píše:

Takže zas průzkum :think: Prosíme odtajnit! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22367
23.2.20 12:53
@Anonymní píše:
Já teda nechápu že to někomu může něco neříkat. Taky po porodu mám jiné priority. Ale tělo prostě potřebuje, jsem pak neklidná dole mě svrbí nadržená… :zed:

Souhlas..A to my máme sex často, bych řekla..A je to hlavně o tom, že mě muž pořád hodně sexuálně přitahuje..Někdy se na něj dívám, u úplně běžné činnosti a mám chuť se na něho vrhnout :lol: Ale taky mám dny, kdy na to chuť není, nejsem naladěná, ale jak píšeš, tělo si řekne samo, je potřeba ho poslouchat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama