Partner řekl něco, co mě překvapilo

Anonymní
23.2.20 13:40

Partner řekl něco co mě překvapilo

Ahoj :mavam:
Včera jsme se náhodou dívali s přítelem na pohádku. Princezna se zrovna ptala co je láska?
A přítel řekl tónem ( který mi přišel, že to myslí vážně ),že je to moc hezká nebo krásná věc, teď nevím jak to přesně řekl.
A pak se zasmál, ne usmál, ale zasmál a podíval se na mě. Ale v tu chvíli ní ten smích přišel… Nevím, měla jsem pocit, že to bere jako ironií.

Od včera mi to vězi v hlavě, jsem teď na cestě na služební, vracím se až ve čtvrtek, a popravdě… Nevím, zda jsem divná nebo prostě by to každý vzal tak na mém místě.

Všímám si v poslední době, že se fyzicky chová trochu jinak, jde kolem mě a hlavou/celem se opře o moje čelo, prochází kolem mě, já třeba ležím a on mi položí ruce, dlaně na kolena a projde, sedíme vedle sebe a on mě jen tak vezme za dlani, ale nečeká, prostě rychle přejede rukou…

Jsem s ním ráda, asi ho milují, nejsme spolu tak dlouho, aby to věděla, ale trošku si začínám všímat jeho chování víc.

Brala jsem to spíš jako nezávazný vztah, ikdyz jsme si to nikdy neřekli, ale je mezi náma 23 let 8o a osobně jsem to nebrala vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1344
23.2.20 13:43

Cožeto? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8530
23.2.20 13:44

Hm, přijde mi, že si asi myslí, že ti dává víc, než ty jemu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11992
23.2.20 13:49

Nejsem si úplně jistá co řešíš a proč to řešíš a co z toho vyvozuješ, ale zato bych se i vsadila, že si všímáš blbostí a vyvozuješ z toho nějaké závěry, co jsou hlavně v tvé hlavě.

Pokud si nejseš jistá kde je a kam směřuje váš vztah a hlavně jak to vidí ten druhý, tak se ho na to musíš zeptat. Nevymyslíš to sama - na vztah jste dva - a rozhodně ti to neřekne nikdo na internetu.

A teda potřebuješ se trochu soustředit, aby si uměla vyjádřit to podstatné - protože to co si napsala asi dává smysl v tvé hlavě, když znáš kontext, ale z vnějšku to je trošku slovní salát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
952
23.2.20 14:03

Já to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3315
23.2.20 14:06
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam:
Včera jsme se náhodou dívali s přítelem na pohádku. Princezna se zrovna ptala co je láska?
A přítel řekl tónem ( který mi přišel, že to myslí vážně ),že je to moc hezká nebo krásná věc, teď nevím jak to přesně řekl.
A pak se zasmál, ne usmál, ale zasmál a podíval se na mě. Ale v tu chvíli ní ten smích přišel… Nevím, měla jsem pocit, že to bere jako ironií.

Od včera mi to vězi v hlavě, jsem teď na cestě na služební, vracím se až ve čtvrtek, a popravdě… Nevím, zda jsem divná nebo prostě by to každý vzal tak na mém místě.

Všímám si v poslední době, že se fyzicky chová trochu jinak, jde kolem mě a hlavou/celem se opře o moje čelo, prochází kolem mě, já třeba ležím a on mi položí ruce, dlaně na kolena a projde, sedíme vedle sebe a on mě jen tak vezme za dlani, ale nečeká, prostě rychle přejede rukou…

Jsem s ním ráda, asi ho milují, nejsme spolu tak dlouho, aby to věděla, ale trošku si začínám všímat jeho chování víc.

Brala jsem to spíš jako nezávazný vztah, ikdyz jsme si to nikdy neřekli, ale je mezi náma 23 let 8o a osobně jsem to nebrala vážně.

A co by jsi chtěla ty? Nezávazný vztah a nebrat to vážně a nebo se bojíš, že on tě má rád a ty jeho ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4103
23.2.20 14:22

A co máme řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
23.2.20 14:30

Jestli to dobre chapu, tak me napada, ze nad necim premysli a srotuje mu vas vztah hlavou, jsou i muzi co dokazi smyslet o vztahu a nemaji vakuum v hlave.Kdo vi, mohl by to byt tvuj otec, premyleni mate kazdy nekde jinde a at mi nikdo netvrdi, ze o veku to neni. Samozrejme, ze je…Mozna mu srotuje v hlave, kam to muze tajit dal a jestli to vubec chce, i kdyz te ma rad. Treba zvazuje rozumovy rozchod. Predpokladam, ze bude tak padesatnik.Uz je ve veku, kdy je fajn vzit treba syna na pivko a chlapsky pokecat o praci, o zenskych atd, ne mu utirat ridkou stolici az na zadech a mit za nehtama :nevim:.A nebo te chce pozadat o roku napriklad, ale vaha, jestli ho milujes dostatecne na to, aby ses prizpusobila tempu o generaci starsiho cloveka a nefrnkla mu za par let se zdravym vrstevnikem. Vsechno je mozny, ale vyresit to muzete jen vy dva spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
23.2.20 14:42
@josslyn.n píše:
Já to nechápu.

tak to jsme dvě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
23.2.20 14:44
@Akonitina
@Akonitina píše:
tak to jsme dvě

Tři :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 14:45

Nevím co bereš za matroš, ale chci to taky :mrgreen: jako sorry, ale řešíš fakt blbosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10770
23.2.20 15:07
@shadowbabe píše:
@AkonitinaTři :lol:
Čtyři
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660