Plačivé děti

167
8.7.15 14:42

plačivé děti

Ahoj maminky, potřebuji pár rad, máme 10 měsíčního chlapečka, a je šileně uplakaný, když si hraje sám je spokojený neboť si dělá věci po svém, ale když máme někde jít, aby byl v kočárku tak řve, v autě řev, na plavání řev prostě skoro nic se mu nelibí, je spokojený akorát, když si hraje sám a to taky zas moc dlouho nevydrží. A když není po jeho tak je také zle, šileně se vzteká. co myslíte nechat at se vzteká nebo prostě mít s tím trpělivost, nejsem moc zastánce vyřvávacích metod, myslím si, že to taky nikam nevede. Ale trošku mám strach, že se to bude stupňovat a ve 2,3 letech my bude se házet o zem a vztekat se.
budu ráda za jakou koliv radu, a nebo myslíte, že je to akorát období, a že se to třeba spraví až začne chodit, mluvit že se spolu domluvíme??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

349
8.7.15 14:59

Od narozeni mam plactivou, vzteklou a Ted I palicatou a vzpurnou dcerku. Jsou ji 2,5let a ten plac je o trosku lepsi. Akorat ji skoro do 2let nechtel nikdo hlidat, krome manzela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
8.7.15 14:59

Od narozeni mam plactivou, vzteklou a Ted I palicatou a vzpurnou dcerku. Jsou ji 2,5let a ten plac je o trosku lepsi. Akorat ji skoro do 2let nechtel nikdo hlidat, krome manzela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
8.7.15 15:11

Syn byl stejný. Ve 2 letech už není tak řvavý (pláč se tomu říkat nedá), ale sem tam chytne hysterák, kdy se neumí sám uklidnit. Taky nevím co s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
9.7.15 09:20

@Lidym to je asi i tak povaha ditete, ze??maleho hlidala babicka byl uplne v pohode, byli venku a byl hodny, a prisla jsem ja rusivy element a chvili se zlobil a pak se zklidnil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
9.7.15 09:21

@martula78 to jste si taky uzila a jak u vas tak probihal den??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
9.7.15 09:57

Urcite je to i povahou dítěte, ta první byla klidnější i lépe spala. S tou menší nechápu jak jsem to zvládla. Uz jak mi ji vyndali při císaři, tak říkali, ze jim tam tak dlouho žádné mimo nebrecelo. Když byla mala porad se nosila, spat chodila s nami vecer. Pres den spala
vždy tak půl hodiny, pak už vstavala. Skoro rok jsem nemohla jit od Ni pryc. Jediny kdo ji hlidal obcas byl manzel. Moje rodina SI neyroufla, a to mluvim treba o max. 2hodinovem hlidani. Do Toho se v rice pridsly afektivni Stavy, kfy pri velkem rozruseni nemohla popadnout dech. To ji zustalo doted. Ted misto breceni se treba vzteka, svihne sebou na zem. Je palicata. Dr.mi rekla, ze je proste hodne temperament I a ze to jednou daleko dotahne. Fakt je ten, ze je bystra s chytra. Umi napocitat skoro do 20,pamatuje SI pisnicky. Docela dobre mluvi. Ale to muze byt I Tim, ze to pochyta od starsi petilete sestry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
9.7.15 22:13

@Barbora77 Určitě je to povahou, já jsem stejná, tak ho i chápu. Ty hysteráky má jen se mnou. Posledně kvůli tomu, že jsem chtěla, aby se omluvil kamarádce, kterou jako kopl do hlavy. No to byla hrůza! Nechtěl se omluvit, nepříčetně řval, visel mi na noze. Nebyl schopný se uklidnit, skončilo to tak, že jsem ho musela chovat a uklidňovat :zed:
S nikým jiným to nedělá. S hlídáním je problém v tom, že je živý a pohybově šikovný, takže člověka dost utahá. já většinou nevím, kde mi hlava stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama