Pláštěnka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 19.06.10 12:46
Pláštěnka

Ahojky, jakou by jste koupili plastenku, vaham mezi touhle tou http://www.mimibazar.cz/foto.php?… a http://www.mimibazar.cz/foto.php?…, nevim co je lepsi za material. Diky

Reakce:
Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 19.06.10 12:59

Máme už druhý rok tu první se žirafou a nemůžu si stěžovat, skládá se do takového pytlíčku, takže se i výborně přenáší, je lehounká.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 19.06.10 13:25

Máme též tu Violu a dobrý, druhou neznám.

pepro
Kelišová 5162 příspěvků 19.06.10 15:59

máme tu první se žirafou, mají je tu snad všechny děti, až jsem si myslela, že pro ty nejmenší se snad ani jiná nedělá. Ještě jsem teda viděla nějakou s krtkem, ale ta byla dražší.
Podle mě je nejdůležitější, aby neprotíkala - což snad splní každá pláštěnka. A pak mám ráda veselý barvy - jdou vidět do dálky. My máme oranžovou :-)

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 19.06.10 23:48

U pláštěnky od Violy se nám roztrhla kapuce, tedy šev od kapuce, když jsem ji chtěla zavázat pod bradou, což mi beztak přijde dost neprakticky udělané, moc to nedrží tam, kde má. Od wolfa neznám pláštěnku, ostatní věci mají celkem kvalitní. Já na základě zkušenosti s violou koupila od playshoes, vypadá super, ale po dvou hodinách v dešti začíná propouštět vodu, synovi viditelně navlhla mikina :roll: , takže to pogumování není úplně nepromokavé.

Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 20.06.10 12:30

Diky za reakce, objednaka jsem tu od Wolfa, sousedka mela rt samou ale v ruzovem pro malou, tak jsem ji okoukla a je super.Tak snad neco vydrzi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >