Reklama

Pláštěnka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 19.06.10 12:46
Pláštěnka

Ahojky, jakou by jste koupili plastenku, vaham mezi touhle tou http://www.mimibazar.cz/foto.php?… a http://www.mimibazar.cz/foto.php?…, nevim co je lepsi za material. Diky

Reklama

Reakce:

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 19.06.10 12:59

Máme už druhý rok tu první se žirafou a nemůžu si stěžovat, skládá se do takového pytlíčku, takže se i výborně přenáší, je lehounká.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 19.06.10 13:25

Máme též tu Violu a dobrý, druhou neznám.

pepro
Kelišová 5162 příspěvků 19.06.10 15:59

máme tu první se žirafou, mají je tu snad všechny děti, až jsem si myslela, že pro ty nejmenší se snad ani jiná nedělá. Ještě jsem teda viděla nějakou s krtkem, ale ta byla dražší.
Podle mě je nejdůležitější, aby neprotíkala - což snad splní každá pláštěnka. A pak mám ráda veselý barvy - jdou vidět do dálky. My máme oranžovou :-)

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 19.06.10 23:48

U pláštěnky od Violy se nám roztrhla kapuce, tedy šev od kapuce, když jsem ji chtěla zavázat pod bradou, což mi beztak přijde dost neprakticky udělané, moc to nedrží tam, kde má. Od wolfa neznám pláštěnku, ostatní věci mají celkem kvalitní. Já na základě zkušenosti s violou koupila od playshoes, vypadá super, ale po dvou hodinách v dešti začíná propouštět vodu, synovi viditelně navlhla mikina :roll: , takže to pogumování není úplně nepromokavé.

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 20.06.10 12:30

Diky za reakce, objednaka jsem tu od Wolfa, sousedka mela rt samou ale v ruzovem pro malou, tak jsem ji okoukla a je super.Tak snad neco vydrzi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >