Plastická operace prsou Brno i jinde

Anonymní
11.2.16 16:25

Plastická operace prsou Brno i jinde

Dobré odpoledne dámy,

mám otázku na plastickou operaci, konkrétně by se mělo jednat o Brno ale pokud půjde i o jiná města je mi to fuk, potřebuji načerpat informace.
Zda má některá z vás zkušenosti jak to probíhá?
Po dvou dětech a kojení mám prsa dost povislá a,,vycucaná" :lol: takže bych jim ráda vrátila jak velikost tak i jejich původní tvar.
Na internetu jsem zjistila že pro maminky po kojení existuje tak zvaná mammaplastika kdy prsům vrátí výšku, původní tvar i velikost dvorce.
Dá se to nějak zkombinovat když bych chtěla jak zvětšení tak i mammaplastiku? Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. A opravdu vypláznout za oboje řádově 100 tisíc je na mě dost. Říkám si zda neexistuje nějaká varianta řešení. :think:
Děkuji,

:mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.2.16 17:23

Dr. Justan. Nespekuluj, bez na konzultaci, navrhne reseni.
Obesla jsem v Brne vice doktoru, mela jsem specificky problem, tento byl nejsympatictejsi, nejrozumnejsi a jako bonus nejlevnejsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
999
11.2.16 17:25

Na Berkově, všichni…super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 17:31

@radulaur za me ne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3031
12.2.16 07:46

Docent Dražan

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
12.2.16 13:44

Ahoj holky, můžu se vetřít? nějaké zkušennosti s Mudr. Milada Franců? Jsem už obj.na konzultaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
18.4.16 22:07

@belik Ahoj, můžu se zeptat, jaká je paní doktorka? Já hledám nějakého vhodného plastika, ale na břicho. Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
27.4.16 15:18

@Leduška ahoj,já sem právě na paní doktorku našla nějaké špatné reakce, takže jsem k ní nakonec nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
28.4.16 13:17

@belik díky za info. A ke komu jsi šla, já jsem objednaná do Brna na Berkovu k mudr. Hýžovi. Prý je dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama