Účes z dlouhých vlasů na krátké

3476
10.2.16 14:03

Účes z dlouhých vlasů na krátké

Poradíte mi prosím?

Mám problém, za 6 dní mám jít ke kadeřnici, ale stále mi nějak chybí ta odvaha :D Moje vlasy jsou strašně moc zničení, tak bych je na druhou stranu chtěla oživit, jen se taky bojím, abych pak toho třeba nelitovala a jak bych v tom vypadala :-/ docela dilema.Co myslíte? Mám do toho jít? :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2842
10.2.16 14:07

Ne, budes toho litovat. ja mam taky hodne dlouhe vlasy, huste a pomerne znicene, ale nikdy bych si je neostrihala, je to skoda a vim, ze by me to pak mrzelo. Ja bych do toho urcite nesla, ale pocitam, ze ti tu vetsinou poradi, at do toho jdes :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
10.2.16 14:07

Jo. jsi na tenhle styl kratsiho sestrihu dobry typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
10.2.16 14:09

@lauraka
nemuzes predvidat :nevim:

ja kdysi sla do jeste daleko kratsiho z dlouhych a byla jsem neskutecne spokojena - uces byl „smrncovnejsi“, zajimavejsi, plus pocit odlehceni cele hlavy :lol:
ted uz to planuju zas asi rok, z hooodne dlouhych na kratko a uz se tesim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
10.2.16 14:10

Ne. Máš husté vlasy a byla by velká škoda se nechat ostříhat na krátké mikádo. S tím můžeš počkat pár let až budeš mít méně vlasů. Doporučila bych nechat vlasy hezky sestříhat a pořádně vyživit kvalitní kosmetikou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
10.2.16 14:10

Vůbec nevím, pořád to oddaluji, jsem nerozhodná, ale tady u toho převládá strach :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12125
10.2.16 14:11

Sla bych do toho. Vlasy dorostou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
10.2.16 14:12

A taky jen jednou za život jsem měla změnu a to ofinu, jinak pořád mám ten stejný střih vlasů a přestává mě to bavit, že není žádná změna.

Příspěvek upraven 10.02.16 v 14:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
10.2.16 14:12

Podle me ma slecna moc pekne vlasy, vubec mi neprijdou na pohled tak znicene, jak pise. Jsou krasne huste, pevne, strasna skoda jit na mikado, to je pro slecny s ridkymi vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
10.2.16 14:13

@Claire00 Přesně tak, pokud si je ostříháš a budeš dál používat nevyhovující kosmetiku, tak je budeš mít zničené za chvíli stejně. Zbavit se těch roztřepených konců, trochu sestříhat… ustřihnout víc můžeš vždycky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
10.2.16 14:13
@lauraka píše:
Podle me ma slecna moc pekne vlasy, vubec mi neprijdou na pohled tak znicene, jak pise. Jsou krasne huste, pevne, strasna skoda jit na mikado, to je pro slecny s ridkymi vlasy.

Z fotky moc nejde vidět, že bych je měla zničený, ale opravdu je mám, spíš mrtvý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
10.2.16 14:16
@Kelly3 píše:
Z fotky moc nejde vidět, že bych je měla zničený, ale opravdu je mám, spíš mrtvý.

Začni používat kvalitní kosmetiku na suché vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
10.2.16 14:18
@Claire00 píše:
Začni používat kvalitní kosmetiku na suché vlasy.

A jakou značku např?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49825
10.2.16 14:23

@Kelly3 záleží na Tobě, já mam hodně husté a dlouhé a do krátkých už nikdy. kadeřnice vždy že když tam jsme má zážitek ale prý je nemam vůbec zničené a to s e zase tolik o ně nestaram :lol:. probrala bych to s kadeřnicí jen to pak už nejde vrátit a s dl je jednodušší úprava :lol:. Jo vlasy dorostou ale za jak dlouho. Já je nechávam růst od svatby takže už víc jak 13 let a rozpuštěné mam těsně nad zadek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
10.2.16 14:23

Já bych na tvém místě do toho nešla. Taky už jsem to párkrát riskla a vždy jsem pak litovala. Nechala bych to postupně sestříhat a prostříhat, tím se ti vlasy provzdušní a odlehčí. Máš husté vlasy a u těch je škoda to stříhat tak nakrátko, toho si ještě za pár let užiješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama