Plat prodavačky v lahůdkách v obchodním řetězci

1198
31.7.13 20:26

Plat prodavačky v lahůdkách-obchodní řetězec

Zdravím, nevíte někdo jaký plat mají prodavačky v lahůdkách v obchodních řetezcích? Spíš by mě tak zajímal Olomoucký kraj. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.7.13 20:38

Tak pro Olomouckej kraj ti můžu říct zcela přesně řetězec Terno a asi tak 5-6 let zpátky. Krátkej, dlouhej, víkendy, svátky, pracovní doba 12ti hodinová a plat 8-9 čistýho… I když je to už dlouho zpátky, pochybuju, že teď to tam je o něco lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
700
31.7.13 20:56

Ubohy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 21:41

A plat prodavačky v COOPU?(jednota)víte někdo? morava. v OL V LAHUDKÁCH Nevím, ale Ostrava hlásím V Kauflandu 9 tis. čistého…směnnost, víkendy, svátky :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
1198
31.7.13 22:00

Re:

Olomoucký kraj - Prostějov

2007 Kaufland: 8hod. ranni, mezi směna, odpolední, svátky a víkendy, plat ve smlouvě kolem 11 000kč, čistýho kolem 10 000kč

2004 Tesco: 6,5hod.na hodinu 42kč ranní, mezi směna, odpolední, svátky a víkendy, čistý plat jsem měla tu minimální mzdu těch 8 000kč.

Je to už dlouho co jsem v nich dělala. Co vidívám na stránkách obchodních řetezců volné pozice tak tam plat neuvádějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
1.8.13 07:29
@Anonymní píše:
A plat prodavačky v COOPU?(jednota)víte někdo? morava. v OL V LAHUDKÁCH Nevím, ale Ostrava hlásím V Kauflandu 9 tis. čistého…směnnost, víkendy, svátky :cert:

v coopu?? No jako prodavavka tak mozna 5500,– cisteho…tak to je u nas, al my jsme vesnice, ale asi plati stejne…ale tam to mas kopr…ranni, odpol max do 18:00… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama