Problém při platbě Visou - poraďte

7118
6.8.13 22:35

platba visa

Může mi prosím někdo poradit??? potřebuji, aby se mi odeslaly penízky z účtu.. ale bohužel mi to vždy po zadaní údajů napíše, že nebyly odečteny, že to neproběhlo, ale nevím proč :(, penízky na účtu mám.. tady kopíruji co mám vyplnit:
Cardholder Name
Card No
Expiration Date
Security Code
takže u prvního jsem zadala jméno a příjmení, pak 16ti místné číslo na kartě, měsíc a rok ukončení a poslední to zadní 3místné číslo na kartě..pak dám odeslat a prostě nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71494
6.8.13 22:37

Je otázka, zda mas internetové platby na kartě povolené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
6.8.13 22:38

Máš povolené transakce přes internet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3728
6.8.13 22:39

@kelynka A máš povolené platby na internetu případně tam bývá max. limit.. Je to potřeba povolit v bance, nevím, jestli se dá přes internetové bankovnictví povolit, myslím, že ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
6.8.13 22:40

Ano, už jednou jsem posílala penízky do zahraničí a odeslalo se to… tak asi mám no :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71494
6.8.13 22:41

@kelynka Ale tohle není žádné odeslání peněz, ale platba kartou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
6.8.13 22:44

Tak to je možné, že asi to nemám aktivované.. zítra se půjdu zeptat do banky.. škoda, že to nejde přes internetové bankovnictví.. děkuji všem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
6.8.13 22:45

Platba kartou je něco jiného jak příkaz do zahraničí z účtu.
Ještě může být porouchaná ta platební brána a chyba není na tvojí straně, i to se mi jednou stalo.
Nebo nemáš tam nějaký směšně malý limit na platby po internetu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
6.8.13 22:47
@kelynka píše:
Tak to je možné, že asi to nemám aktivované.. zítra se půjdu zeptat do banky.. škoda, že to nejde přes internetové bankovnictví.. děkuji všem :-)

mně to přes internet jde, aktivovala jsem si to sama (RB), většinou je tam někde v menu něco jako „platební karty“, zobrazí se ti aktivní karty k účtu, klikneš na to, otevře se ti info o kartě a nabídka co s tím (nastavení limitů, platby přes net, zamykání karty atd)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55641
6.8.13 22:49

@kelynka jde to i přes net banku…teda spořka ano…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
6.8.13 22:59

@Gladys děkuji mooooooc, už to mám aktivovanééé a už to šloooooo… :* :* :* :* :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
6.8.13 23:00

@kelynka no tak super :palec: A ty ses chtěla zítra trtat do banky, sim tě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
25.10.13 23:19

Ahoj.. opět mám problém :D poslali mi z banky novou kartu a chtěla jsem opět koupit něco z ciziny a zase mi to nejde, takže asi nemám to povolení a na novém bankovnictví to nemůžu najít.. pomůže mi nějaká dobrá duše, kde to tam najdu?? u poštovní spořitelny.. děkujíííí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama