Objednávání na Sportdirect.com

17304
5.8.13 20:17

Objednávání na Sportdirect.com

Ahoj holky:)

Nakupuje zde prosím někdo? Já jednou objednala s kamarádkou a velikost neseděla vůbec, ale byl to lcenční produkt tak nevím jak je to s jinými velikostmi.

Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ShadowHunter
5.8.13 20:25

@Mia82 objednala jsem a velikosti seděly :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
5980
5.8.13 20:30

Já objednávám furt. jdeo to že třeba slazenger nebo lonsdale maji vetsi velikosti. takze treba normalne mam L ale od nich beru M. je to jak ktera znacka. ale jak to už znám nemam problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
5.8.13 20:32

Objednavame pravidelne, hodne Crocsy a limeckova trika pro manzela. S velikostmi je to jak kdy, jaka firma. Neda se rict jednoznacne. Treba vloni sedly Dunlop trika fantasticky, letos naji nejaky jiny strih a jsou drsne siroka a hodne kratka. Manzel je vysoky a leze mu z toho pupik :-) Ja si sem tam objednam sportovni kalhoty na doma a meno nejake to tricko, zatim vetsinou sedlo. Je potreba hodne cist ty jejich velikostni tabulky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
5.8.13 20:33

Taky tam bereme často a jak psali holky sedí to akortá holt každá značka má své míry jako tady když jdeš do obchodů tak něco sedí L něco M atd..já sem si třeba našla na googlu velikosti různých značek a podle toho objednávala…beru tam i pro syna 16měs. a super…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3892
5.8.13 20:34

Objednávám často a zatím jsem se do všeho trefila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
5.8.13 20:37

Já právě objednala tričko pro sina a bylo tam SB 7/8 let a bylo to tak na 3 leté dítě..tak se teď bojím do toho jít :(
Ale jak říkám, bylo to licenční tričko fotbalového klubu Chelsea :nevim:

Jinak díky všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
5.8.13 20:57

A nevíte jak s velikostí ponožek? U dětí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22874
5.8.13 21:09

Já objednala před dvěma měsíci poprvé, a rozhodně né naposledy.
Lonsdale tepláky byly větší, ale jinak velikost seděla.
Ponožky-objednala sem dětské slazenger, jsou perfektní, matroš bezvadnej, velikost byla psaná C8-13 (prostě jedna dětská velikost) ařekla bych že to odpovídá cca vel.25. Ale jsou docela natahovací, takže by seděly asi i větší noze. Náš malej má 24 a jsou mu mííírně delší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
6.8.13 09:14

Objednavam pro celou rodinu porad a nikdy zadny problem. Velikosti sedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama