Online nákup Tesco - Brno

rokris
3.8.13 15:17

Online nákup Tesco - Brno

Dobré odpoledne :kytka:
Chtěla bych poprosit o názor na online nákupy Tesco v Brně. Vím, že zde už jsou podobné diskuze, ale zde je to docela krátce, tak by mě zajímalo, jak jste spokojeni. Občas by se mi nákup hodil, ale pořád váhám. Strašně nerada se někam registruju. :oops:Tak si říkám, zda to za to stojí. Děkuji každému zákazníkovi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15320
3.8.13 16:03

Zrovna jsem o tom před pár dny mluvila s kamoškou, byla spokojená, dokonce i s ovozel, což bývá u tesca shnilá hrůza, asi pro ty on-line nákupy vybírají lepší a čerstvější kousky. Maso prý brala zatím jen jednou a taky dobrý. Takže se chystám to vyzkoušet. Taky jsem zvědavá, co kdo napíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
3.8.13 16:11

@Nelisa Děkuju. No, ono se právě ani Tesco s kvalitou moc nepřetrhne, tak proto se nejdřív ptám. I když v Brně s tím začali nedávno, tak si třeba zatím dávají bacha, aby si neuřízli ostudu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
15320
3.8.13 16:43

@rokris Já bych uvítala, kdyby tuhle službu nabízela hypernova, no škoda, že s tím přišlo jen tesco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
3.8.13 17:14
@Nelisa píše:
@rokris Já bych uvítala, kdyby tuhle službu nabízela hypernova, no škoda, že s tím přišlo jen tesco.

Taky bych byla raději.

• Nahlásit
  • Citovat
937
3.8.13 20:54

Za mna spokojenost, mam pocit, ze sa skutocne snazia i vyberat zbozi - myslim hlavne to cerstve. Na cas sa da spolahnut, cena za dorucenie mi premrstena nepride, proste super, ked nestihame :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zrustice
3.8.13 21:38

Zrovna teď se mi nevybalený nákup válí pod stolem :mrgreen: Já jsem teda naprosto spokojená, objednávala jsem už víckrát. Dojeli včas, klučina mi to donesl až do obýváku. Objednávám hlavně trvanlivé věci, ale teď jsem objednávala i zeleninu, taky jsem se bála, ýe bude hnusná, ale v pohodě. I s masem mám dobré zkušenosti, takže za mě - můžu doporučit. Jo, a teď se dají sehnat letáčky, kdy za nákup nad 699 Kč je doprava zdarma.
A největší plus je, že se v tomhle vedru nemusím nikam štrachat.

• Nahlásit
  • Citovat
rokris
3.8.13 22:14

@zrustice Moc děkuju. :dance: Já si právě taky už občas říkám, když odněkud lezu, že prostě ten nákup už neutáhnu 8o Tak to asi risknu a vyzkouším. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
rokris
3.8.13 22:23

@jayjay Mockrát děkuju. :kytka: Zatím to lidi chválí, ale jak je to v Brně, jsem se nikde nedočetla. Jsem vděčná za info. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama