Plati se za 4 lete dite na zubni pohotovosti 90kc?

30.4.16 17:37

Plati se za 4 lete dite na zubni pohotovosti 90kc?

Prosim maleho boli zub dnes uz na pohotovosti nejdou az zitra. Mame teda leky na bolest nurofen a je to lepsi ale zitra tam musime jet. Plati se za 4 lete dite 90kc poplatek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15434
30.4.16 17:39

Řekla bych, že se platí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.16 17:42

Ano, platí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
30.4.16 17:46

Platí

  • Citovat
  • Upravit
7661
30.4.16 17:54

Platí, na každé pohotovosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
360
30.4.16 18:03

Na každé pohotovosti se platí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
30.4.16 18:27

@Lucka beruska a ten poplatek ovlivní nějakým způsobem návštěvu pohotovosti?
K lékaři chodím s pěněženkou vždy… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3662
30.4.16 18:46
@Malaga píše:
@Lucka beruska a ten poplatek ovlivní nějakým způsobem návštěvu pohotovosti?
K lékaři chodím s pěněženkou vždy… :think:
:palec: Taky nechápu
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
30.4.16 19:38

Samozřejmě, že platí :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
30.4.16 19:39

Ano, na pohotovosti se platí za každého.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
30.4.16 20:00

@Malaga tak i takoví lidé jsou a není jich málo :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Martina321
30.4.16 21:05

Platí, platili jsme a malému nebyl ani rok.

  • Citovat
  • Upravit
Poison Eve
30.4.16 21:07

Ja bych se treba ptala z duvodu, ze u sebe temer nikdy nemam zadnou hotovost. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
6873
30.4.16 21:17
@Poison Eve píše:
Ja bych se treba ptala z duvodu, ze u sebe temer nikdy nemam zadnou hotovost. :mrgreen:

vystavuje se i faktura pro takové případy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
30.4.16 21:22
@kve-tinka píše:
vystavuje se i faktura pro takové případy ;)

Dobre vedet! Priste nebudu zbesile hledat bankomat :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek