Plavky nebo koupací plíny - 15. měsíční

16.6.17 10:30

Plavky nebo koupaci pliny - 15.mesicni

Ahoj holky, za 14 dní vyrážíme do Chorvatska a já řeším, co dát na koupání své 15ti měsíční dcerce..koupila jsem ty koupací plinky, ale když nad tim, tak přemýšlím, tak nevím jestli to je úplně ideální :,( nechci, aby byla stále v mokrém a myslím si, ze ty plinky neuschnou nebo jo? nemám s nimi moc zkušeností.. :,( a pořád ji je vyměňovat, tak se asi nedoplatime..tak jsem koukala po plinkach pro batolata, které by taky neměly propouštět (a asi lépe uschnou),ale zase, co treba, když se pokaka, takhle bych tu plinu koupací vzala a vyhodila, ale normální plavky budu muset vyprat, ale kde u vody :lol: asi řeším blbosti, ale nechci, aby holka třeba nastydla a nočník jsme ještě nezkoušeli.. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
16.6.17 10:33

@gargamelinka Do moře normální plavky a nebo klidně bez plavek.
Koupací plínky do bazénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
16.6.17 10:34

Ty plínky neuschnou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 10:35

Bereme plínky do bazénu - po každém koupání vyhodit. A do moře plavky a nahý zadek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
16.6.17 10:37

Tak já bych ji nechala nahatou :nevim: kdyby delší dobu seděla na dece/baštila/spala, tak normální plínka žejo..

• Nahlásit
  • Citovat
2303
16.6.17 10:37

Do moře bych dala bez plavek, pokud to místní pláž povoluje. Pokud ne, tak bych vzala obojí, dávala především plavečky a kdyby byla nějaká nehoda, tak dáš plínku, plavky schováš do sáčku a přepereš na pokoji.
My jsme u moře používali často obleček s UV ochranou - bylo to tričko, kraťásko-plavečky a čepice s kšiltem, co zakrývala i krk. Do půl hodiny vše suché a nemusela jsem moc mazat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3352
16.6.17 10:39

Ty plínky jsou jednorázový. Tak vždycky je poblíž nějaký záchod, ne? Tkž plavky se přeperou tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 10:40

Holky díky, přiznám se, že jsem ještě nezjišťovala jestli v Chorvatsku můžou být děti nahý..nejvíc se bojím, že když bude nahá, tak nakyho bobků atd. a ono i čůrání, taky nemůže všude :mrgreen: kde si zamane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 10:42

@Gorlami u moře jsem pár let nebyla, ale vždy sem šla na WC až na pokoji..takže ani nevím jestli na pláži WC bývají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3352
16.6.17 10:49

@gargamelinka Byvaji :). Predpokladam, ze nechcete pobyvat „uprostred niceho“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42715
16.6.17 10:56
@gargamelinka píše:
Holky díky, přiznám se, že jsem ještě nezjišťovala jestli v Chorvatsku můžou být děti nahý..nejvíc se bojím, že když bude nahá, tak nakyho bobků atd. a ono i čůrání, taky nemůže všude :mrgreen: kde si zamane

dala bych normální plavky, děti nahatý nenechávám krom zahrady.
A do bazénu ty klasické do vody. Ony jsou stejně dost na prd, čůrání stejně nezadrží. Ty neuschnou a musíš při každém dalším koupání dát novou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
16.6.17 10:56
@gargamelinka píše:
Holky díky, přiznám se, že jsem ještě nezjišťovala jestli v Chorvatsku můžou být děti nahý..nejvíc se bojím, že když bude nahá, tak nakyho bobků atd. a ono i čůrání, taky nemůže všude :mrgreen: kde si zamane

V Chorvatsku nevím. Ale třeba v Itálii to může být problém. Respektive většinou se to se skřípěním zubů toleruje (stejně jako opalování nahoře bez) - zvlášť na severu, kde je vysoká koncentrace Čechů a místní už jsou „zvyklí“. Tipuji, že v Chorvatsku to bude podobné.
Jinak já dávala dětem látkové plavečky - fajn byly Imse Vimse. Nechtěla jsem řešit písek až kdesi a nebo případně honit bobek v moři nebo po pláži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 10:59

@Gorlami :lol: to je pravda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
16.6.17 10:59

No nevím, ale v Chorvatsku jsem teda záchod na pláži ještě snad ani neviděla… Ale my naštěstí vybíráme vždycky apartmán blízko moře, takže zajdem tam…
Koupání na naháče u malých dětí je naprosto běžné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 11:01

@Agneth na ty Imse vimse jsem právě koukala.asi je objednám, do vody budu dávat koupací, venku tyhle..snad něco zadrží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama