Plesová sezóna a expartner

Anonymní
22.10.19 08:48

plesová sezona a expartner

Milé dámy,
začíná nám plesová sezona na kterou se těším, problém ale je, že můj teď už bývalý přítel se semnou rozešel. To by ani tak nebyl problém, protože jsme zůstali kamarády, ale on si teď našel novou přítelkyni. Sice se mnou na ples chce jít, ale přeci jenom jsou to ještě dva měsíce a bůhví, jak to mezi nima bude. Nedivila bych se, kdyby jí to vadilo. A teď k problému. Chodíme spolu do tanečních, ale po tom co se semnou rozešel mi je i nepříjemné se ho dotýkat na těch tanečních a nemůžu se zbavit pocitu, že mi patřil a teď už ne. Vím, že bych ho měla brát jenom jako tanečního partnera, ale nejde to. Ten rozchod mě dost zasáhl a já neměla čas se z toho ještě vzpamatovat. Tudíž stojím na rozcestí mezi tím, že hrozně moc chci jít na ples a tím, že nemám doprovod. Jasně bývalý mi přislíbil, že půjde, i když má přítelkyni, ale ani on sám neví jak to s ní bude mít za dva měsíce a co když si to rozmyslí? Kde pak budu rychle hledat náhradu? Asi by se našel jiný kámoš (horko těžko), ale neumí tančit. Proto chodím s bývalým do tanečních (chodili jsme, než jsme se rozešli a baví ho to), protože jsme plánovali, že to tam rozbalíme, když máme průpravu. A když je mi nepříjemné se ho dotýkat na tanečních, co teprve na plese?
Prosím, anonym. Nechci, aby mě poznal.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20157
22.10.19 08:51

Tak určitě bych chodila tancovat s bývalým, který už má novou holku :roll: bych si připadala jako totální zoufalka. A s tím plesem to snad ani nemůžeš myslet vážně 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6929
22.10.19 08:53

Jiste, vůbec vas podle toho nepozná, když si to náhodou precte…

Jinak když je vám to nepříjemné, tak se na to vyprdnite nebo si najdete jiného partnera. Ono se to nezblázní, když jeden rok na ples nepujdete. A urcite i když tedka vam on říká, že pujde. Tak až dojde na věc, tak ta jeho nova z toho urcite nadsena nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
22.10.19 09:02

Nešlo by si v rámci těch tanečních vyměnit s jiným párem partnery?? A pak se dál domluvit i na ten ples?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
22.10.19 09:04

Jinak ještě k tomu plesu- co pohledat ve vodách,,starších" pánů??- tam by s tanečníkem být problém nemusel- myslím tatínek, strýc, dědeček…- ti většinou do tanečních a na zábavy a plesy chodívali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29261
22.10.19 09:14
@Anonymní píše:
Milé dámy,
začíná nám plesová sezona na kterou se těším, problém ale je, že můj teď už bývalý přítel se semnou rozešel. To by ani tak nebyl problém, protože jsme zůstali kamarády, ale on si teď našel novou přítelkyni. Sice se mnou na ples chce jít, ale přeci jenom jsou to ještě dva měsíce a bůhví, jak to mezi nima bude. Nedivila bych se, kdyby jí to vadilo. A teď k problému. Chodíme spolu do tanečních, ale po tom co se semnou rozešel mi je i nepříjemné se ho dotýkat na těch tanečních a nemůžu se zbavit pocitu, že mi patřil a teď už ne. Vím, že bych ho měla brát jenom jako tanečního partnera, ale nejde to. Ten rozchod mě dost zasáhl a já neměla čas se z toho ještě vzpamatovat. Tudíž stojím na rozcestí mezi tím, že hrozně moc chci jít na ples a tím, že nemám doprovod. Jasně bývalý mi přislíbil, že půjde, i když má přítelkyni, ale ani on sám neví jak to s ní bude mít za dva měsíce a co když si to rozmyslí? Kde pak budu rychle hledat náhradu? Asi by se našel jiný kámoš (horko těžko), ale neumí tančit. Proto chodím s bývalým do tanečních (chodili jsme, než jsme se rozešli a baví ho to), protože jsme plánovali, že to tam rozbalíme, když máme průpravu. A když je mi nepříjemné se ho dotýkat na tanečních, co teprve na plese?
Prosím, anonym. Nechci, aby mě poznal.

To bych byla celá nadšená, kdyby mi bejvalka tahala chlapa na taneční a chtěla, aby šel i na ples, protože je to jedinej možnej chlap v okolí, se kterým se dá tancovat :roll: To jako nepřežiješ jednu plesovou sezónu? Pokud budou ve vztahu, nechala bych ho, ať si se svou slečnou na ples jdou, ale sama bych se teda nevnucovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20157
22.10.19 09:19
@Russet píše:
To bych byla celá nadšená, kdyby mi bejvalka tahala chlapa na taneční a chtěla, aby šel i na ples, protože je to jedinej možnej chlap v okolí, se kterým se dá tancovat :roll: To jako nepřežiješ jednu plesovou sezónu? Pokud budou ve vztahu, nechala bych ho, ať si se svou slečnou na ples jdou, ale sama bych se teda nevnucovala.

Teď si vem, jak on to před novou partnerkou obhájí. Z bývalé udělá labilku, která je po rozchodu úplně nemožná, navíc se do toho bude nutit, protože si nějak neumím představit že on se na ten ples těší a užije si ho. Tohle prostě chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
22.10.19 09:20

Když já chci jít na pleeeees!!! :zed: :zed: :zed:

Na ples se chodí proto, aby sis ho užila. Se svým ex si ho moc neužiješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12666
22.10.19 09:39

On to slibil, takze to asi rusit nebude, ale nehodi se to a zbytecne te to zdrzuje od rozkoukavani se kolem po jinych klucich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29261
22.10.19 09:50
@terien píše:
Teď si vem, jak on to před novou partnerkou obhájí. Z bývalé udělá labilku, která je po rozchodu úplně nemožná, navíc se do toho bude nutit, protože si nějak neumím představit že on se na ten ples těší a užije si ho. Tohle prostě chceš.

Tak já bych bublala už v případě, že by každý týden trávil s bejvalkou v něžném objetí, místo aby naučil tancovat mě. A fakt bych si neužila ples s někým, s kým nejsem. Jen abych si pořádně zatrsala. Proč se teda rozcházeli, když se dál vídají? Aby nepropadl kurz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13498
22.10.19 10:06

No jasne, takze on pujde na ples s tebou a soucasna bude doma trcet u televize? To bych mu podekovala :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
22.10.19 10:20

Když se s ním necítíš dobře ani v tanečních tak mi přijde zbytečné s tím pokračovat…
Což takhle zkusit nějaký jakoby inzerát? Kamarádka měla přítele, který měl rád a uměl tančit swing, ale nestudoval v ČR a vídali se třeba jen jednou do měsíce… a aby s ním mohla jí si někdy zatančit tak začala chodit na kurzy swingu v Praze a našla si přes internet tanečního partnera právě jen na ty taneční a občas na nějaký swing večer, aby pak mohla tančit společně s přítelem a stíhala mu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
22.10.19 12:08

Na plese se tančí dost blbě. Většina lidí to neumí a blokují ostatní. Pokud si chceš zatančit a rozbalit to, zajděte do tančírny. Tady v Praze jsou minimálně 2 slušné, kde se dá Pá a So zatančit. Akorát musíš mít partnera nebo skupinku.

Příspěvek upraven 22.10.19 v 12:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
22.10.19 12:11

Partnera do tanečních a případně jen na ples najdeš asi nejlépe na tanečních seznamkách. Větší taneční školy je mají na svých stránkách. Hes, Vavruška…
Taky jsem tak hledal taneční partnerku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
22.10.19 12:36
@Cenarius píše:
Jiste, vůbec vas podle toho nepozná, když si to náhodou precte…

Si asi zakladatelka myslí, že to takhle má každej druhej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat