Plíseň na noži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
python
Nováček 10 příspěvků 19.04.14 15:30
Plíseň na noži ?

Ahoj, dnes jsem si ukrojila krajíc chleba nožem ( rozbil se kráječ ), naneštěstí jsem zjistila, že ten nůž je dost možná plesnivý. Krájím ním pomeranče a jen ho pak opláchnu a dám zpátky. V místech vroubků je nějaká tvrdá bílá věc, někde to vypadá, že je až zkorodovaný. Protože se považuju za hypochondra samozřejmě už šílím. :roll: Může se mi něco stát? Nebo stalo se vám někdy po plísňi něco (pokud jste ji snědli)? :think:
Děkuju za odpověď :D

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5806 příspěvků 19.04.14 15:33

Penicilin je zdravej… :-D

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 19.04.14 15:33

Nikdo nenapise pac vsichni kterym se to stalo jsou uz mrtvi :hug:

V klidu. Penicilin, nic vic :lol:

milwinka
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 19.04.14 15:40

Maximálně se pobliješ. :)

kaktusik
Kecalka 253 příspěvků 19.04.14 15:43

Předpokládám, že velká vrstva tam asi nebude, toho by sis snad všimla hned :mrgreen: a troška plísně…to si myslím, že občas zbaštíme všichni a ani o tom nevíme…

python
Nováček 10 příspěvků 19.04.14 15:45

Obyčejně bych to asi tolik neřešela, ale známá pořádá dnes večeři. :)

Xverunka
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 19.04.14 15:46

Trochu plísně tě nezabije :)

oveckaK
Kecalka 185 příspěvků 19.04.14 16:04

Proč už dávno nejsi na pohotovosti?? 8o Rychle vyvolat zvracení, nebo z toho budeš mít otravu! :! Ok, jen vtip, nic se nestane :D Kdybys věděla, kolik plísně člověk sní a ani o tom neví… ;)

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 19.04.14 16:22

Tak tahle diskuse mě trochu pobavila, snad se žádná za to na mě nebudete zlobit… :oops:
No, ne všechny plísně rodu Penicilinum produkují antibiotika. Ale to je vedlejší.
Takže zakladatelko, plísně škodí lidskému zdraví především tím, že vylučují mírně až středně jedovaté látky, kterým se říká aflatoxiny. Zkus si to slovo vygooglit. No ovšem aby ty aflatoxiny člověku vůbec ublížily, musí jich být relativně dost, to znamená, že ta plíseň musí být na konzumované potavině (nebo dotýkaném povrchu) opravdu hodně rozlezlá. takže se dej do klidu a užívej si života, budeš na tomto světě asi ještě hodně dlouho… ;)
(Tenhle můj příspěvěk by asi studovaný mikrobiolog dokázal rozcupovat na maděru. Ale snažím se psát tak, aby to bylo srozumitelné.)

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 19.04.14 16:46

Podle mě to ani nebude plíseň, ale zaschlé ztvrdlé to bílé, co je hned pod slupkou pomeranče :)

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 19.04.14 16:58

A nejsou to krystaly kyseliny citronové? Špatně opláchnutý nůž, uschne a je to. I ta rez by mi k tomu pasovala.

AnastazieB
Echt Kelišová 8708 příspěvků 19.04.14 18:34
@python píše:
Obyčejně bych to asi tolik neřešela, ale známá pořádá dnes večeři. :)

Tak to abyses jí omluvila, že dnes už bohužel nedorazíš :mrgreen:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 19.04.14 18:43

Podle mě to plíseň nebude..no a i kdyby, tak jednorázová konzumace neublíží :kytka:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19038 příspěvků 19.04.14 18:46

Na čepeli nože že by vyrostla plíseň? Kterej se používá a meje? Hele o tom dost pochybuju ;) Oni jsou ty plísně mrchy co vydržej všechno a vyrostou skoro všude, ale ne zas úplně…jinak plíseň je dobře poznat po čichu, až si nebudeš příště jistá :)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19038 příspěvků 19.04.14 18:48
@Jura007 píše:
Tak tahle diskuse mě trochu pobavila, snad se žádná za to na mě nebudete zlobit… :oops:
No, ne všechny plísně rodu Penicilinum produkují antibiotika. Ale to je vedlejší.
Takže zakladatelko, plísně škodí lidskému zdraví především tím, že vylučují mírně až středně jedovaté látky, kterým se říká aflatoxiny. Zkus si to slovo vygooglit. No ovšem aby ty aflatoxiny člověku vůbec ublížily, musí jich být relativně dost, to znamená, že ta plíseň musí být na konzumované potavině (nebo dotýkaném povrchu) opravdu hodně rozlezlá. takže se dej do klidu a užívej si života, budeš na tomto světě asi ještě hodně dlouho… ;)
(Tenhle můj příspěvěk by asi studovaný mikrobiolog dokázal rozcupovat na maděru. Ale snažím se psát tak, aby to bylo srozumitelné.)

aflatoxiny jsou produkovány plísněmi rodu Aspergillus, to jen pro upřesnění ;) Ale existuje celá řada dalších mykotoxinů, prakticky každá plíseň nějaké produkuje, každý má trochu jiné účinky na organismus…Pardon, profesionální deformace, s plísněmi pracuju :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama