Plive dudlík a řve

21.3.17 20:13

Plive cumel a řve

Zdravím :mavam: holky jsem v koncích s naší pětiměsíční dcerou…Nevím kdy se naučila že usíná s tím že několikrát vyplivne cumel a když ho nemůže vytáhnout tak řve…Takže u ní několikrát za noc sedíme a podáváme ho než usne…Doteď ji zavinujeme do zavinovacky tak aby měla zavinovacku přes pusu aby se cumel zastavil a ona ho mohla vtáhnout…Ale je tak vyčurana že si najde místo kam ho plivne aby mohla ječet…Máte někdo zkušenost??? Jak se toho zbavit?? :nevim: :zed: :zed: nechce být ani v kočárku a nebo co dva kroky podávám cumel…Už mě to psychicky vyčerpává :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17299
21.3.17 20:16

@Megane 123 A zkusila jsi u ni pri usinani sedet? Patrne prisla na to, ze kdyz podavate dudlik, tak ze jste u ni. A rict o 5 mesicni, ze je vycurana, mne prijde trochu silne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2911
21.3.17 20:21

No mazaná je to se musí nechat :mrgreen: ale je to její hra, dělá to schválně, chce abyste byli u ní. Buď nechat vybrečet, což já bych nedokázala a nebo podávat cumel, ono jí to přejde a zase bude něco jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 20:23

@Cuddy kdybys ji viděla jak hledá místo. kam ho plivne tak bys to řekla taky…Nebudeme se tady chytat slovíček že ne?? Nemyslela jsem to rozhodně tak jak ty jsi to asi pochopila…Sledují ji v kočárku a tam dělá to samé…Spíš mě zajímá jestli má. nekdo takovou zkušenost..První dcera vzaal cumel a spala…Samozřejmě s ní sedíme když je potřeba než usne..Taky bych ráda věděla jestli stále zavinovat a nebo učit už na peřinku???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17299
21.3.17 20:26

@Megane 123 My zavinovali prave do tech 5 mesicu. Prestali jsme proto, ze jiz bylo dite v zavinovacce neklidne. Ten prechod byl problem, zavinute bylo neklidne, ale bez zavinovacky zase nedokazalo spat. Trvalo to tak tyden, nez si to sedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 20:27

@Lamátko vybrecet u nás nepomaha…Jednou jsem.to zkusila a ta by ječela asi než by se uřvala…Na to já nemám… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 20:28

@Cuddy no tak už se moc těším teda :roll: jak se nakonec naučila spát bez zavinovacky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17299
21.3.17 20:36

@Megane 123 Pres spacacek, asi to diteti pripominalo zavinuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
21.3.17 20:36

@Megane 123 mám stejnou zkušenost. Dcera to dělala taky. Od narození, takže úmysl v tom nebyl. Chtěla dudlík, dostala ho, flusla ho někam a ječela. Podala jsem jí ho, flusla…a furt dokola. Chvíli jsem myslela, že když jí koupím velkej dudlík 6+, tak jí to tolik nepůjde, ale šlo jí to parádně i s plnou pusou dudlíku. A dělala to hlavně v polospánku, když usínala. Tak jí ta prázdná pusa zase vzbudila a pořád dokola. I jsem jí vždycky k puse přirazila plínku, aby se o ní dudlík zastavil. Ale tím jsem jí leda naučila házet si plínku na hlavu, takže to vygradovalo v to, že si namuchlala plínku přes hlavu, někam do ní plivla dudlík, brečela a já než jsem jí dudlík našla a zase ji ucpala, byla vzhůru.
Vyřešila jsem to tak, že jsem ji naučila usínat a spát bez dudlíku. Jsou jí 4 měsíce a už dobře měsíc usíná tak. Dudlíka jí šoupnu někdy k ránu, když frfle a vím, že se ještě nechce úplně probudit. To ho neplive, páč vlastně spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
21.3.17 20:37

Jen tip na tu zavinovačku, já dávám spát do jarního fusaku po třech měsících věku a funguje to… Není to volné jak peřinka a zároveň trochu omezuje pohyb, prostě jako spacák pro dospělé má syn fusak.Tak jsem se toho bála jak to dá bez zavinovačky a v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
21.3.17 20:38

@Megane 123 já bych jí tu zavinovačku postupně povolovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 20:40

Miminko se může vyčůrat, ale aby by bylo vyčůrané 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
21.3.17 20:42

Tak zrušit dudlík. Nejspis řve protože potřebuje Vás a ne dudlík. A zavinovaní se ji taky nemusí líbit. A ke kočarku - ne všechny deti jsou kočárkove. Moje dcera taky nebyla tak jsme nosili v šátku nebo v nosítku. Zkuste a uvidíte jak budete Vy i dcera spokojené. A hlavne si i odpocinete ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
21.3.17 21:06

@Megane 123 zavinovacku jsme kolem 4 mesice odstranili mel ji porad jen uz jsem nevazala a jeden den povlikla a uz ji tam nedala pak uz lezl a sedel tak jsem zavedla spaci pytel na tu dobu protoze mevedel kam ruce kam nohy a chudak ho to i budilo :lol: no a dudlik zkus ty fosforeskujici a at si hleda malej po nem vzdy capl kdyz byl dobre nasviceny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
21.3.17 21:07

@Megane 123 Ahoj, tak je fakt, že já už malého nezavinuju - je opravdu aktivní a nemá to smysl, pomohl si ze všeho :lol: S tím cumlem mi dělá to samé. Třeba v noci ho „vyhodí“ na zem, já mu ho podám a do minuty to samé. Jsem ho pozorovala a on si fakt našel tu mezeru mezi šprušlama a vyhodil - několikrát po sobě (otáčí se na bříško od 3 m). Samo že maminka přijde, podá, pomazlí a prcek spokojenost sama. Po 20. podání bšhem hodiny to maminka vzdává a veme k sobě do postele :D. Tak nevím, mám pocit, že to 5 měsíční miminko jakoby tomu přesně rozumělo. Ale tuším, že to časem buď přejde, nebo zkusím vzít ten dudlík. Neříkám, že nejsem unavená, ale nepláče u toho, spíš povídá a kope do těch šprušlí, takže si říkám, že ještě dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama