Plná paměť u notebooku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kač912
Stálice 80 příspěvků 20.06.19 16:16
Plná paměť u notebooku

Ahojda,

potřebuji celkem nutně otevřít word, ale noťas mi pořád píše,,nedostatek paměti pro otevření aplikace blablabla". Stáhla jsem takový ten program na vyčištění notebooku, vymazala jsem, co se dá a pořád nic. Nevíte někdo, co s tím takhle narychlo udělat?

Reakce:
hadraplanka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 20.06.19 16:18

Ty nemáš plný disk, ale kompletně zatíženou operační paměť. Buď nechat přidat další RAM a nebo vypni nějaký už spuštěný program.

kač912
Stálice 80 příspěvků 20.06.19 16:26

Dobře, děkuju

P4ja
Extra třída :D 10107 příspěvků 20.06.19 16:55

Nebo projít věci, zazálohovat a nebo přesunout důležité na druhý disk a kompletně reinstal windows. To je lepší než milion mazání.

bse.pedro
Kecalka 255 příspěvků 20.06.19 17:09
@kač912 píše:
Ahojda,potřebuji celkem nutně otevřít word, ale noťas mi pořád píše,,nedostatek paměti pro otevření aplikace blablabla". Stáhla jsem takový ten program na vyčištění notebooku, vymazala jsem, co se dá a pořád nic. Nevíte někdo, co s tím takhle narychlo udělat?

Nevím o PC prakticky nic, ale stáhl jsem si bezplatně CCleaner a jednou za pár dní/týdnů jím PC vypucuje, odstraňuje nepotřebné soubory, cookies a jánevímco a třeba 1 za měsíc při použití vymaže třeba kolem 1G…
Jinak z vlastní zkušenosti, vymazání třeba nějakých texťáků ti moc nepomůže, ty zabírají ho.no, teda skoro nic, je potřeba vymazat nebo přetáhnout na externí disk fotky, filmy, atd… Já používám noťas v podstatě jen na surfování a stahuju sem tam nějaký film, paměť 1TB a paměť dochází, musel jsem si koupit 2terovej externí disk… 8)

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 20.06.19 17:29

Vyčisti cookies (dostaneš se tam z nastavení tvého internetového prohlížeče), odisntaluj zbytečnosti, nespouštěj příliš programů zaráz, zejména s grafickým či video editorem.

Pokud nevíš o čem mluvím, popros někoho, kdo tu představu má.

NiDa
Stálice 67 příspěvků 20.06.19 18:08

@kač912 Dle systému se dostaň do správce úloh, seřaď si úlohy podle paměti RAM, a to, co zabírá nejvíc, ukonči. Z mé zkušenosti je to často prohlížeč, kde mám 100 oken, zabere klidně 4-5GB RAM. :lol:

kač912
Stálice 80 příspěvků 20.06.19 20:02

@bse.pedro Mám to přesně, jak píšeš- nepoužívám noťas pracovně. A zkoušela jsem to právě CCleanerem a nic :?

kač912
Stálice 80 příspěvků 20.06.19 20:03

Moc všem děkuju, už jsem to vyřešila :)

Váš příspěvek
Reklama