Jak najít ztracený telefon Huawei P10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terez001
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 13.06.19 08:07
Jak najít ztracený telefon Huawei P10

Holky potřebuju prosím nutně radu!! Už jste mi tady poradily jednou s telefonem, tak to zkusím znovu. Mám rok starý telefon Huawei P10, stál asi 15 tis :( Měla jsem ho s dětma u tchyně, ještě tam jsem je fotila. Potom jsme jeli důmů a telefon nikde! Je to už 3 dny. Je nedostupný, hledlai jsme ho tam několikrát, a nikde není.
Já jsem už zoufalá, zkoušela jsem na googlu ho najít, jak to ukáže tu polohu, ale telefon to nedohledalo. Vím, že u Iphonu to jde, i když telefon je vyplý. Nevíte, prosím, jak ho jinak najít? Nikde jsem nebyla, kde by mi ho mohl někdo ukradnout :( nepiště prosím, že mi ho ukradl někdo tam, to je vyloučené. Byla tam jen tchýně, manžel a moje děti. :,(

Reakce:
mofiz
Závislačka 2761 příspěvků 13.06.19 08:16

Tak buďto u tchyně nebo auto nebo vypadl při cestě z auta. Já ho jednou měla zapadly v sedadle a jednou pod sedadlem

Terez001
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 13.06.19 08:31

@mofiz
To já taky, hledala jsem ho dlouho, ale manžel to auto snad celé „rozebral“ zevnitř, vytáhl sedačky atd. A kdyby vypadl, byl by tam u ní na dvoře, má dvůr a obr zahradu, kde jsme i parkovali a nasedali, takže tak 100 m jsme ještě jeli na jejím pozemku. Tam se taky hledal :( a nechápu, že ještě byl zaplý a jak jsem přijela domů už nedostupný :nevim:

jannina1
Závislačka 4766 příspěvků 13.06.19 08:45

..

Kotatko03
Echt Kelišová 8742 příspěvků 13.06.19 08:53

Možná je to blbost, ale nemohly ho někam zašantročit děti? Pokud má tchýně obr zahradu…nemůže být někde na ní? Pamatuješ si, kolik jsi měla baterky? Pokud už pak byl nedostupný nemohly ho děti dát někam k vodě? Namočil se a tím pádem je nedostupný :think: Asi je to hodně sci-fi, ale člověk nikdy neví :nevim:

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 13.06.19 09:28

@Terez001 Je divný, že byl tak rychle nedostupný. Kolik zbývalo baterky?

Terez001
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 13.06.19 14:17

Děti určitě ne, syn má skoro 3,5 a když někde telefon ztratím (doma) hned mi ho nese a mladší má 15 měsíců, ještě ani nechodí. Bazén tam má, ale byl zakrytý, taže hodit ho tam nikdo nemohl. Já ho asi někam položila (jsem si jistá, že do auta jsem ho položila)ale auto jsme obrátili vzhůru nohama. Vypadlý na zahradě nebyl už jsme ho hledali :( To mi je taky divné, že byl hned nedostupný, baterku si vůbec nepamatuju, kolik jí bylo. Myslím, že se ho už asi nedohledám :?

Bubla Bůčková
Kelišová 7121 příspěvků 13.06.19 16:43

@Terez001 findmyphone ukazuje poslední polohu a při nízké baterii ji pro jistotu ukládá vždy. Je potřeba to povolit, přístup k poloze. Dále je dobrý, pokud máš zamknuty displej, dát tam úvodní zprávu:při nalezení prosím volejte ××××××××. Obávám se, že už s tím nic nevymyslís, jestli si zkoušela tu poslední polohu :think:

Lalelale
Závislačka 4976 příspěvků 13.06.19 16:47

@Terez001 neházej ještě flintu do žita, může být někde hodně blbě zapadlý. Ač to zní úplně šíleně, známý ztratil telefon, který byl posléze objeven o několik dní později v psí boudě. Zakopl, mobil mu vypadl a odletěl až do boudy :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama