Chyba na Facebooku - cizí fotky na profilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 09:28
Chyba na facebooku

Ahoj,

prosím, stalo se Vám někdy, nebo znáte nějaký případ - kdy se na profilu FB objevily cizí fotky, jako že jste je tam vložili vy?

Na profilu mého mrtvého bratra, se po třech letech objevily dvě fotky (nějakého pána) a byly vloženy uživatelem = ne nasdíleny.
K profilu nemám heslo, nemužu ho uzamknout jako profil mrtvého (což jsem uzamkla jeho druhý profil, ke kterému jsem heknutím heslo získala). Vůbec to nechápu, snad jen nějaká chyba na FB, že v noci někdo vkládal dvě fotky na svuj profil a nějakou chybou v Matrixu se to nahrálo (bez popisku) na jeho profil?

Srdce mi z toho buší, protože se děly ohledně elektroniky zvláštní věci, když umřel (s elektrinou to uměl skvěle) - jako třeba, že mamka do pohřbu pípala v obchodech, když měla s sebou jeho kartičku pojištěnce, nebo se mi z ničeho nic den po jeho smrti objevil v předvyplněné kolonce jeho mail i s heslem (na muj NT nikdy nechodil, už jsem s rodiči ani nebydlela několik let) a dle toho jsem se mu nabourala do FB, nebo našim jedno ráno 6× vypadly pojistky a tak mamka vyjela o asi 15minut později z domu (nikdy předtim a nikdy potom se to už nestalo - tak si říkáme, zda se nevyhla nějaké autonehodě :nevim: ).

Děkuji.

Reakce:
Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 6546 příspěvků 10.06.19 09:42

Nestalo ale je to teda zvláštní, zkus napsat na podporu FB, popiš jim situaci, třeba se nějaké rozumné vysvětlení najde :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 09:45

@arinecka Už jsem jim napsala. Jen mě to samozřejmě strašně hlodá, jak je to možné. Kdyby k tomu byl nějaký text. Ale prostě jen dvě fotky chlapa (cca 50let) jak stojí u auta a druhá jak stojí u lednice… :think:

eM91
Stálice 99 příspěvků 10.06.19 09:47

Asi bych se pokusila zjistit, co je to za pána :think:

Kelišová 6546 příspěvků 10.06.19 09:49

Zkus ty fotky stáhnout a vložit je v Googlu do fotek. Jestli ty fotky jsou ještě někde jinde, třeba by se dal najít profil toho dotyčného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 09:52
@arinecka píše:
Zkus ty fotky stáhnout a vložit je v Googlu do fotek. Jestli ty fotky jsou ještě někde jinde, třeba by se dal najít profil toho dotyčného.

To neznám, jak se to prosím dělá? :think:

LaPaloma
Závislačka 2954 příspěvků 10.06.19 09:59

Tak asi na ten nezamčený profil bratra lze vkládat fotky od kohokoliv bez schvalování - má to volně nastavené.
Můžeš zkusit vyhledat přes google stejnou fotku dle rady výše, což se povést může i nemusí, ale hlavně vyžádat na FB smazání profilu. Nebo stejně nabourat profil jako předchozí a dostat se do toho s pomocí hackra.

Já jsem třeba viděla na své timeline příspěvky kontroverzního politika ze zahraničí, že získaly LIKE od mého známého. Příspěvky byly videa v cizím jazyce, kterému můj známý nerozumí. On neumí žádný cizí jazyk. Bylo mi to divné, tak jsem se na to výslovně ptala a známý to výslovně popřel. Věřím více známému, myslím si, že FB umí zneužívat osobní data nebo v síti je dost lidí, co umí nabourávat profily a zneužívat. Taky si to neumím vysvětlit.

Kelišová 6546 příspěvků 10.06.19 10:17
@Anonymní píše:
To neznám, jak se to prosím dělá? :think:

Ty fotky stáhni do pc, otevři si google, vpravo nahoře klikni na obrázky, v liště na vyhledávání bude foták, klikni na něj, vyber fotku z pc a dej hledat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:42
@arinecka píše:
Ty fotky stáhni do pc, otevři si google, vpravo nahoře klikni na obrázky, v liště na vyhledávání bude foták, klikni na něj, vyber fotku z pc a dej hledat.

Děkuju moc, nicméně google vyhledat ten typ lednice, u ktere chlapek stojí :lol: jinak nebyla fotka nikde nalezena. Ale zajímavá aplikace :-)

Kelišová 6546 příspěvků 10.06.19 11:11
@Anonymní píše:
Děkuju moc, nicméně google vyhledat ten typ lednice, u ktere chlapek stojí :lol: jinak nebyla fotka nikde nalezena. Ale zajímavá aplikace :-)

Aha, tak to je dobrý :mrgreen: Tohle vyhledávání používám často :palec:

Váš příspěvek
Reklama