Reklama

Plzeň - Real Madrid jako překvápko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:01
Plzeň - Real Madrid

Holky z Plzně a okolí mám prosbu. Nemáte doma náhodou manžela, přítele, syna…který má pernamentku na Viktorku a byl by mi schopen v předprodeji koupit dva lístky na ligu mistrů. Co jsem zjistila je, že zápas se hraje 7.11. a lístky v předprodeji budou od 4.9. nejdříve pro pernamentkáře. Vstupenky bych chtěla pro syna, který slaví koncem října osmnáct a byl by to pro něho top dárek. Jsem z Ostravska tak je to pro mně kousek z ruky a nevím jak jinak sehnat, tak zkouším jestli bych neměla úspěch tady. Omlouvám se za anonym ale nechci aby to syn nějak zjistil, kdyby to náhodou vyšlo mohlo by to být úžasné překvápko.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 35959 příspěvků 31.08.18 17:04

Takový nápad už mělo asi 100 tisíc dalších lidí :mrgreen: :mrgreen:

rezulka
Závislačka 2863 příspěvků 31.08.18 17:10

To opravdu nemáš šanci :-)Každý, kdo má permici, na ten zápas půjde a k jiným vstupenkám se nedostane.

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 31.08.18 17:12

Ja uz shanim pd vcerejska od vecera a fakt bez sance…ja uz mam teda alespon jednu permici prislibenou, ale chtela jsem dve…to mam ale smulu

Moise
Hvězda diskuse 35959 příspěvků 31.08.18 17:13

@vertunka a co chceš shánět, když ještě nemají ani vstupenky v prodeji? 8o nejsou ještě ani stanovené ceny :nevim:

Jinak včera šel na jejich fcb vtip o tom, že levnější snad bude vstupenka a letenka do Madridu :mrgreen: čemu bych i věřila. Pokud teda ještě jsou :lol:

Příspěvek upraven 31.08.18 v 17:18

PetulePetra
Kecalka 146 příspěvků 31.08.18 17:18

Dneska jsem koukala celé dopoledne a lístky prý už ani nejsou :nevim: nikde jsem nenašla, že by se měly teprve prodávat. Také jsem chtěla jako dárek, ale asi je dost nemožné sehnat :(

Moise
Hvězda diskuse 35959 příspěvků 31.08.18 17:20

@PetulePetra stačí se podívat na jejich oficiální informace. Info o vstupenkách zveřejní dneska v podvečer a žádné ještě v prodeji nejsou. Varují před různými prodejci na internetu, že jsou to podvody.

edit - navíc, co jsem pochopila (možná blbě :think: ) se budou prodávat balíčky vstupenek. Tzn. na všechny tři zápasy najednou. :think:

Příspěvek upraven 31.08.18 v 17:23

PetulePetra
Kecalka 146 příspěvků 31.08.18 17:22

@Moise Děkuji, zrovna to hledám. Bylo by super lístky sehnat ale to bude muset člověk být hodně rychlý :D

Moise
Hvězda diskuse 35959 příspěvků 31.08.18 17:23

@PetulePetra šance je malá, bohužel. Stadion je malinký, není stavěný na takové utkání :?

PetulePetra
Kecalka 146 příspěvků 31.08.18 17:25

@Moise To je pravda no, myslím že by bylo nejlepší být v řadě na lístky přímo v Plzni, vůbec nevím kde na internetu budou.

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 31.08.18 17:26
@Moise píše:
@vertunka a co chceš shánět, když ještě nemají ani vstupenky v prodeji? 8o nejsou ještě ani stanovené ceny :nevim:

Jinak včera šel na jejich fcb vtip o tom, že levnější snad bude vstupenka a letenka do Madridu :mrgreen: čemu bych i věřila. Pokud teda ještě jsou :lol:

Příspěvek upraven 31.08.18 v 17:18

No pernamentku, diky ktery tu vstupenku ziskam. Bez permice si nikdo ani neskrtne.

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 31.08.18 17:27
@PetulePetra píše:
@Moise To je pravda no, myslím že by bylo nejlepší být v řadě na lístky přímo v Plzni, vůbec nevím kde na internetu budou.

Na internetu nebudou. Jen na stadionu.

Moise
Hvězda diskuse 35959 příspěvků 31.08.18 17:29
@vertunka píše:
No pernamentku, diky ktery tu vstupenku ziskam. Bez permice si nikdo ani neskrtne.

jo, tak tu si dneska každý cení zlatem :lol:

PetulePetra
Kecalka 146 příspěvků 31.08.18 17:30

Tak tam se nedostanu. Mám pár dní do termínu porodu. Je to škoda, že je tak malá šance ho získat

Moise
Hvězda diskuse 35959 příspěvků 31.08.18 17:32
@PetulePetra píše:
Tak tam se nedostanu. Mám pár dní do termínu porodu. Je to škoda, že je tak malá šance ho získat

Jestli nějaké lístky přece jenom zbudou do volného prodeje, tak tam bude takový mazec, že bych tam nevlezla a už vůbec jako těhotná :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >