PMS a svědění kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 26.03.19 16:11
PMS a svědění kůže

Ahoj holky, poradíte krém nebo gel na svědění kůže v rámci PMS? Nemám suchou pokožku, pouze před MS se potýkám s lehkým svěděním na které zabírá obyč. hydr. krém (Dove). Tento měsíc je to ale síla, mám pár dní do ms a kůže mi nedá spát. Je to takové pichlavé ostré svědění všude po těle vč. obličeje a hlavy, přirovnala bych to k hojení spálenin od slunce. Celkově jsem ale mastná(pleť, vlasy)tento měsíc extrém..Mám na to koupit kvalitnější hydr. krém nebo něco na podráždění? :nevim: Má někdo zkušenost? Už se děsím noci jak se zas budu převalovat. PS:kosmetika, mýdlo, šampon, prací prostředky jsem neměnila, alergie testovány v loni-žádné nemám.

Reakce:
Ba-stet
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 26.03.19 16:21

Já to mívám taky, většinou na prsou. Používám na to nějaký francouzský krém se zinkem a mědí, který pomáhá hojit rány a klidní podrážděnou pokožku. Ale vlastně jsem nikdy nezkoušela, jestli by nezabral i nějaký obyčejný… Snad to brzy přejde…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 26.03.19 16:26

Já to měla v začátku těhotenství, jak sem se večer vykoupala lehla do postele mohla sem se udrbat (nepoužívám žádné mýdla ani sprchace, ani sem neměla kůži nějak extrémně suchou). Pomoh mi na to dětský olej, doslova sem se s ním musela dycky cela potrit, vypadala sem jak mastňák, ale bylo to jediné co mi zabralo, jinak bych se byla schopna rozdrbat do krve. Ať zijou hormony no :lol:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 26.03.19 16:31
@Kriss Tina píše:
Já to měla v začátku těhotenství, jak sem se večer vykoupala lehla do postele mohla sem se udrbat (nepoužívám žádné mýdla ani sprchace, ani sem neměla kůži nějak extrémně suchou). Pomoh mi na to dětský olej, doslova sem se s ním musela dycky cela potrit, vypadala sem jak mastňák, ale bylo to jediné co mi zabralo, jinak bych se byla schopna rozdrbat do krve. Ať zijou hormony no :lol:

Mě se navíc udělali takové ty hnusné ,,podkožní" jebáky po těle tak oleje se trochu bojím, obličej mám jak olejovou skvrnu, nejradši bych nevylezla, momentálně mě svědí i v uších.PMS mám tento měsíc obvzláště chutný.Jj, hormony jsou ,,super". :roll:

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 26.03.19 16:42

@Oplatečka Tak tohle se mi dělá taky, akorát jen na obličeji. Mastný tomu většinou nevadí. Aspoň já měla léta ksicht jak puberťák a teprve před pár lety zjistila, že mám ve skutečnosti suchou kůži. Ona se chudák pořád snaží promastit a tím se mi pak ucpávaj póry. Už jsem vzdala snahu najít opravdu vyhovující krém, takže na den používám nějaký obyč na suchou pleť a na noc to mastím arganovým olejem (když ho mám) nebo kokosovým (když arganáč není). Každopádně ten krém se zinkem je Uriage Bariédem Cica-cream with copper-zinc. Na ty podkožní hnusy funguje taky moc dobře!

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 26.03.19 16:48

@Ba-stet No jo, Uriage mám, je tam napsáno pruriced gel, manžel mi ho koupil v lednu na neštovice.Díky moc, zkusím.Na neštovice nezabral tak jsem ho mrskla v koupelně do skříňky a zapoměla jsem na něj.Akorát nevím jestli ta tubička bude stačit :nevim: :roll:

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 26.03.19 16:52

@Oplatečka Tak ten jen na zklidnění, to by mohlo zabrat taky. S množstvím nevím, ale já si ten svůj mažu a ťupkám jen lokálně (ta svědivá místa nejsou rozsáhlá) a zatím nijak zásadně neubývá :palec:

Váš příspěvek
Reklama