PN po dobu těhotenství
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@andreaandrejka píše:
Očividně moc nevíš o čem mluvíš. Moje sestra se snažila od svých 20let a snažila se skoro do 25 let. Jasně, ne všichni ale většina..už jen proto bych tu nepsala takové bláboly.
Ne každý má podmínky k tomu, aby otěhotněli do 30 let.
Tak se uklidníme, o IVF jsou tu jiné diskuze
Tohle je úplně mimo téma, na to se zakladatelka neptala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Stejně tak o tom házet všechny 30ileté do jednoho pytle
pěkný den
- Citovat
- Upravit
@andreaandrejka píše:
Stejně tak o tom házet všechny 30ileté do jednoho pytlepěkný den
Pro nechápající: Psala jsem většina a opravdu jsem čekala, až se tady najde nějaká rejpalka… Běž si psát do snažilek ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@magdickakocicka Ivf je mimo téma? Zakladatelka chce PN, protože nemá vyhovující práci a je po Ivf ![]()
Bože, tady se snažil být zase někdo hrozně chytrý a nějak mu to nevyšlo… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@pajisek90 píše:
@magdickakocicka Ivf je mimo téma? Zakladatelka chce PN, protože nemá vyhovující práci a je po Ivf
Bože, tady se snažil být zase někdo hrozně chytrý a nějak mu to nevyšlo…
Tak si to precti jeste jednou:
„Ahoj, i já se konečně dočkala a na testu našla // - po IVF.
Dělám v rizikovém prostředí ( práce s biologickým materiálem).
Všechny kolegyně za tu dobu co jsem tam zaměstnaná šli hned při potvrzení těhotenství na pn.“
Ona chce neschopenku kvuli rizikovemu pracovisti, ne kvuli IVF. A kvuli rizikovemu pracovisti na ni narok nema. Patrne nelze predpokladat, ze vsechny kolegyne byly po IVF a proto sly na neschopenku. Na neschopenku sly neopravnene a zakladatelka chce toto ted po svem dr. At misto argumentovani pracovistem argumentuje IVF, to mozna bude uspesnejsi.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit