Pneumatiky levně barumky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monicák
Kecalka 196 příspěvků 04.11.14 18:09
pneumatiky levně barumky

Ahoj, neví někdo, kde se dá levně sehnat zimní pneumatiky Barumky 14 kola? díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 18:11

@monicák hledej na netu.. dají se objednat z více míst.. :think:

Uju
Kelišová 6623 příspěvků 04.11.14 18:17

http://www.nejlevnejsipneu.cz co tady??? Manžel tam nekoupil Barumky ale i jiný tam vychází nejlevněji, takže i s Barumkama to bude podobný a budou za dobrý peníz.

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 18:26

Nikdy bych do této značky nešla. A upřímně obdivuji lidi, co si koupí ty nejlevnější pneumatiky aniž by se o ně nějak zajímali… Bezpečnost až na xtém místě :-) Hlavně, že jsou levné…

eli196
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 04.11.14 18:26

@monicák @Uju tam jsme teď taky objednávali, jen ne tedy barumky ;)

Uju
Kelišová 6623 příspěvků 04.11.14 18:31

No, Barumky manžel koupil na auto minule - ono ne vždy je možné kupovat jen to nejlepší. Taky jsme tenkrát na podzim měli hodně hluboko do kapsy. Na Barumkách jezdil 2roky no, už je nechce. Máme passata je těžkej a dost to s nima klouzalo, i když byly zimní. Takže zakladatelko, pokud můžeš přidat přidej, pokud nee tak nečekej žádnej zázrak (i když furt lepší než protektory nebo nepřezout)

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 04.11.14 19:27

@Uju Hodně aut jezdí na izmních pneumatikách značky Kleber - mrkni, cena je přijatelná.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 19:30
@Krasavicaa píše:
Nikdy bych do této značky nešla. A upřímně obdivuji lidi, co si koupí ty nejlevnější pneumatiky aniž by se o ně nějak zajímali… Bezpečnost až na xtém místě :-) Hlavně, že jsou levné…

tak nějak.. kupujem sice gumy přes net, ovšem ověřenou značku a ještě koukáme na aktuální testy. :think:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 19:38
@martina.se píše:
tak nějak.. kupujem sice gumy přes net, ovšem ověřenou značku a ještě koukáme na aktuální testy. :think:

Já taky koukám na testy, na recenze… A sehnala jsem gumy perfektní značky a kvality za super peníze :-) Kupovala jsem je dost s předstihem, takže i kvůli tomu byly levnější.
Dobrá guma nemusí stát nutně 5000kč za ks :-)

Jinak zimní mám Michelin, a letní nějaký sportovní Dunlop :-) Ty zimáky jsou naprosto bezva. Už do jiné značky nejdu :-) Dunlop taky ok, splňují představy, které jsem měla, ale v porovnání s Michelin jsou prostě o něco horší. Měla jsem i Pirelli, Good year, ale Michelin je u mě TOP.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 19:56

@Krasavicaa my teď koupili auto i s novýma gumama, takže letos jsme v klidu, ale chlap vždycky kouká na testy, recenze a dle toho kupuje :mrgreen:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 19:59
@martina.se píše:
@Krasavicaa my teď koupili auto i s novýma gumama, takže letos jsme v klidu, ale chlap vždycky kouká na testy, recenze a dle toho kupuje :mrgreen:

Nedávno jsem zahlédla v obchodě ( teď nevím jestli v Makru nebo OBI ) pneušky za 600 nebo 650 kč za kus :think: :think: :think: :think: :think: Hele jen to tam dovezli v té kleci, a ve vteřině to bylo pryč 8o 8o 8o 8o Lidi se na to sesypali jak vosy! Nechápu…

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 20:09
@Krasavicaa píše:
Nedávno jsem zahlédla v obchodě ( teď nevím jestli v Makru nebo OBI ) pneušky za 600 nebo 650 kč za kus :think: :think: :think: :think: :think: Hele jen to tam dovezli v té kleci, a ve vteřině to bylo pryč 8o 8o 8o 8o Lidi se na to sesypali jak vosy! Nechápu…

tak toto taky nepochopim.. jim nedochází, že kdyby jezdili na ojezděných kvalitních, tak udělají líp, jak na takových nových nonamech :nevim:

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 17.11.14 12:29

@Krasavicaa A proč nemáš rovnou přímo Continentaly, když vyhrávají testy, hm?

Neobjevily se ani mezi vyjmenovanými…

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.14 13:37
@Jannnča píše:
@Krasavicaa A proč nemáš rovnou přímo Continentaly, když vyhrávají testy, hm?Neobjevily se ani mezi vyjmenovanými…

A proč jo? Měla jsem je jednou a nevyhovovaly mi :-) Není to o tom, jaká značka zrovna vyhraje testy… ;) Ale to ty asi nechápeš :-)

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 17.11.14 13:59

@Krasavicaa Smích…ano, to určitě :potlesk: :hug: :potlesk:…jsi úžasná a chápající vše :mrgreen: :potlesk: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >