Po jaké době styk?

Anonymní
20.3.21 22:05

Po jaké době styk?

Ahoj, zajímá mě, po jaké době s novou známostí vám přijde adekvátní mít první sex. Je mi jasné, že je to individuální, ale tak nějak cca kolik schůzek vám přijde ok, než dojde na sex, aby chlapa neodradilo čekání, ale zároveň aby ženská nevypadala lacině, že jde hned do postele… Prosím o ponechání anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
20.3.21 22:07

Když budete oba chtít.
Tyhle tanečky aby něco nějak vypadalo jsou nedůstojné dospělých lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
20.3.21 22:09

Třetí rande nejdřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
20.3.21 22:12

Po poznání charakteru? Chlap s rozumem rozhodně netlačí na pilu a umí si počkat, když mu ta žena za to opravdu stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
20.3.21 22:13
@Aquarius79 píše:
Po poznání charakteru? Chlap s rozumem rozhodně netlačí na pilu a umí si počkat, když mu ta žena za to opravdu stojí.

je ten dvojsmysl promyšlený nebo náhodný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
20.3.21 22:15
@stinga píše:

To bude náhodný :lol: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
20.3.21 22:22
@stinga píše:

Obvykle to co píši promýšlím, ovšem tady to vzniklo nějakou zvláštní náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68535
20.3.21 22:26

Tak někdy ten chlap stojí za to, ikdyby to dál neklaplo, ne?
Bych z toho nedělala nějakou vědu. Prostě buď tam chuť už je nebo ne. Si na nějaké ty kospirace, jestli ho bude vypadat onako nebo jinak, jeho to odradí nebo ne, nepotrpim. Jako nějaká stylizace a manipulace od samého začátku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 22:43

No, chuť by byla :D Ale zas nechci, abych vypadala jako nějaká, co dá hned. To o té třetí schůzce jsem slyšela… Vlastně se mi to zdá brzo. Ráda bych s ním navázala i nějaký vztah a nerada bych si to nějak pokazila :?

• Citovat
  • Nahlásit
314
20.3.21 22:44

Když je vzájemná přitažlivost klidně hned 😂 aspoň budeš vědět, zda vamzto minimálně v jednom směru bude klapat či ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1472
20.3.21 22:50
@Mkilus píše:
Když je vzájemná přitažlivost klidně hned 😂 aspoň budeš vědět, zda vamzto minimálně v jednom směru bude klapat či ne :D

Správně, nač to zbytečně natahovat. On :,, Nezaš. ukáme? Ona :,, Tak nejprve pokecáme, ne. On : Ne. Ona : Tak jak chceš, stejně už to nemůžu vydržet.,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
20.3.21 22:53
@Proximus píše:
Správně, nač to zbytečně natahovat. On :,, Nezaš. ukáme? Ona :,, Tak nejprve pokecáme, ne. On : Ne. Ona : Tak jak chceš, stejně už to nemůžu vydržet.,,
:palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
20.3.21 22:53

Kámoš se se svou přítelkyní vyspal poprvé po půl roce :lol: o té doby se k sobě tulili, že prý na to nespěchali, oběma bylo přes 28let, vztahy taky předtím měli. Ted mají 2 děti :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
21.3.21 00:13

To vyplyne ze situace. Nikdy jsem si to dopředu nenaplánovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 00:26

My jsme na to vlítli na první schůzce. Po deseti letech jsme se smáli v porodnici, že to jsou ty následky známosti na jednu noc. Už jsme spolu patnáct let… Asi záleží, jaký ten sex bude :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat