Po porodu do normálu

9.3.17 10:45

Po porodu do normálu

Je první menstruace po porodu velmi silná? Lze již používat kalíšek?
Jsou očistky silné a fakt trvají celých 6 týdnů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

32355
9.3.17 10:48

Mě trvaly očistky cca 14 dní u obou porodů…první ms po porodu byla tak ve 4m a byla normální..( kalíšek nevím - používala jsem tampony )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1611
9.3.17 10:52

Mě očistky šly fakt celých 6 týdnů. A jak normálně používám tampony, tak tehdy jsem měla vložky. A rok jsem nesnesla tampon. Prostě jsem se úplně otřásla odporem při pomyšlení na tampon. Teď už je dceři 5 a je to zas v pohodě. S kalíškem nemám zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2805
9.3.17 10:57

Mě šly očistky taky celých 6 týdnů. A nesnesla jsem nic jiného, než poporodní vložky (byla jsem hodně šitá zevnitř i zvenku), tampóny i normální vložky mě byly nepříjemné. S kalíškem taktéž zkušenosti nemám (ale krvácela jsem docela dost)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
9.3.17 10:58

U mě očistky 6 týdnů a pak po dni pauzy ms-delší než obvykle-7 dní. Kalíšek bych dala až po kontrole u dr po šestinedělí. Mě se třeba ještě špatně hojila jizva po nástřihu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 11:00

Ja byla po cisari, ocistky 2 tydny.MS jsem dostala 8 tydnu po porodu a byla slabsi. Pouzivala jsem hned tampony. S kaliskem zkusenost nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15857
9.3.17 11:02

Mela jsem ocistky 8tydnu…pri prvni ms jsem normalne zacala pouzovat kalisek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 11:03

Mě očistky trvaly tak dva týdny max a po týdnu byly už úplně slabé - takové špinění. Myslím, že z důvodu CŘ, podle mě ti při něm vyčistí důkladně dělohu a moc krve tam nezbyde. MS jsem dostala po dvou letech, protože jsem do 2,5 kojila, tak jsem MS neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
9.3.17 11:05

Očistky mi po prvním přirozeném porodu trvaly cca 10 dní, po druhém skoro 3 týdny. MS se dostavila do měsíce od konce očistek a byla silná stejně jako před otěhotněním, možná trošku bolestivější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.17 11:16

Tak já teda první ms po 1,5 roce a myslela jsem, že zdechnu. Fakt síla…ale další už normální. Očistky cca 6 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
394
9.3.17 11:28

Ja mela ocistky cca 14 dni a pak zbytek sestinedeli vytok. Na kontrole u gyndr. jsem dostala vyvolavacku a do 3 dnu jsem dostala MS. Sila me zaskocila, ale to bylo asi tim, ze jsem byla zvykla na kalisek a tam to nevypada tak strasne, ale bricho kupodivu nebolelo. Kalisek jsem hned chtela pouzit, ale utrpeni bylo ho dostat dovnitr (byl maly nastrih), myslela jsem, ze si ho necham naporad :mrgreen: ted pri dalsi MS jsem jeste nesebrala odvahu to znovu zkusit. Ale sex je v pohode. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32355
9.3.17 11:30

@ElucaK
mužu vědět proč vyvolávačku? gyndař očekával že po očistkách hned dostanete další ms nebo jak? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
9.3.17 11:39

@Rakosnicek1983 tyýý brďo docela mě u vás zaskočilo kojení az do 2,5 roku. Jakto, co vás k tomu vedlo? :think: Ps. Nemyslím to zle :kytka:. A jinak mě trvalý očisty taky zhruba těch 6 týdnu a MS jestenemam malá ma Tri měsíce (doufám ze dlouho ještě nedostanu, vůbec mi to nechybí ) :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 11:49

Ocistky pokaždé šest týdnu, ms po osmi měsících. Síla normální, kalisek netuším - tampony byly první dva cykly nepříjemné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 12:04

Očistky po císaři cca 5 týdnů, ale ke konci už jen výtok. Kojila jsem plně a MS se dostavila ihned po šestinedělí a poté naprosto přesně, jak hodiny po 27 dnech :roll:
Nijak silná nebyla, tampony jsem začala používat ani nevím kdy, asi u druhé MS. S kalíškem zkušenosti nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama